Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Kolorowych Malinka :) Grania masz rację. .czasem ma sie juz dosyć, ale chyba najbardziej to samej myśli, że kolejny raz coś gdzieś nie wyjdzie. Co do wolnego w pracy to Cię rozumiem bo miałam tez z tym problem. Nigdy nie bałam się zabiegów itd tylko zjadal mnie stres jak załatwię wolne, dlatego już musiałam w pracy powiedzieć koleżance część prawdy bo wiecznie wymyslalam jakieś zabiegi no ale ileż można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz od 4.30 nie śpię:) u mnie to normalka, że wcześnie sie budzę, po obiadku polezakuje. A wczoraj skoro przelezalam całe popoludnie i wieczor to dzisiaj muszę troszkę "kongo"w mieszkaniu uporzadkowac ;) no i jakiś dobry obiadek ugotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ty harcorowa jesteś:-) ja dzisiaj chyba tylko poprzestane na byciu na zajeciach, jestem z siebie bardzo dumna że dotarłam na 8:-) pyszna kawka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko musisz dojeżdżać czy masz u siebie na miejscu? u mnie już kurka na rosół się w garnku przewraca;) dziś juz zrobię obiad od razu na jutro bo rano jade na betę a że ja z tych panikujacych i mających potem trzesawke w rękach to juz wiem, że jutro nic nie zrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u siebie:-) będzie dobrze:-) myślę że powinnaś teraz spać i to ile się da bo już za parę miesięcy nie będzie Ci to dane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym pospala, ale nawet mi sie nie chce. Wlasnie ze spacerku z psiakiem wrocilam i ide na 15 min kopytkami w górze poleniuchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Dziewczyny pewnie poza domkiem dzisiaj:) ja zaraz oglądam filmik na tvn,strasznie go lubię:) Tasia Ty juz chodzisz do pracy czy nadal masz L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już leżę przed telewizorem i uprawiam relax:-) niestety jutro pierwszy dzień do pracy, a strasznie mi się nie chce:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam odwiedzić małego Franka ma 2 miesiące i jest słodki. Synek znajomych:-) mam nadzieje że już niedługo ja będę przynajmniej w ciąży. Też lubię ten film na tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam odwiedzić małego Franka ma 2 miesiące i jest słodki. Synek znajomych:-) mam nadzieje że już niedługo ja będę przynajmniej w ciąży. Też lubię ten film na tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Grania :) jeszcze troszkę i będziesz...ja dziś prawie caly dzień spedzilam w domku , coś tam porobilam, trochę poleżałam i zaraz znykam lulu bo chcę wczesnie rano jechać na betę. Jeszcze troszkę i będziesz miała inseminacje :) najgorsze w tym wszystkim zawsze jest to czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja juz po becie...3911...:) uffff byle teraz do soboty na usg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... przytyłam już 4 kg... zjadam dwa pełne obiady dziennie a kolacje zaczynam jeść o 17 a kończę o 21.... wczoraj byłam u mamy na obiedzie, była akurat moja babcia( która jeszcze nic nie wie ) ale po tym jak zjadłam porcję placka po węgiersku większą niż mój M. pasibrzuch, przekonana już jest że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba! Grania... widzisz to nasze forum jest jakieś naprawdę magiczne :) chodź bywają gorsze dni lub najgorsze z najgorszych to my jesteśmy silne babki. Babki panikary ale za to najsilniejsze z silnych. Nie ma co... od tego tu jesteśmy bo rozumiemy się bez słów jak nikt. Także cieszymy się że jesteś :) Iwcia, uspokoił Cię ten wynik chodź trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi Grania bo pisałaś ze z dzieciństwa masz dużo zrostów? Czy dr. nic nie mówił ze to może być problem? Nie miałaś robionej histeroskopi ani laparoskopi żeby mieć podgląd tego co masz w srodku? A mogę zapytać Cię o wiek i o to ile już się starcie bo nie mogę znaleźć tego w Twoich wpisach. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina staramy się rok i 9 miesięcy miałam laparoskopię i wzrosty mam już uwolnione raczej nie był to problem bo jajowody są drożne. Wzrosty miałam bo w dzieciństwie wycinali mi wyrostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa... pytam o zrosty bo sama miałam tzn mam wciąż mimo że znaczna część była usuwana, ale znaczne zmiany wciąż są i poprzednia lekarka mówiła że one też sporo utrudniają . Ale skoro Ciebie to nie dotyczy to krok do przodu :) Najważniejszy to w sumie nie wiek a wynik a AMH, a na niego czeka się ok 10 dni. Mąż na mnie krzyczy że mam lapa na brzuchu... no nie... zaczyna się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że nie czeka się aż 10 dniobo właśnie w czwartek jest robiłam i mam wizytę w piątek a jak pytałam kiedy będą wyniki to powiedziała że będą w kartotece na wizycie to chyba wiedziała co robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) dopiero wróciłam do domku....Catarina ja jeszcze nie tyje, ale czytalam że w pierwszych tygodniach same 2 kg to wody przybywa w organizmie...a wynik troszkę mnie dziś uspokoil, ale jutro juz pewnie będę panikowac;) takze mnie Op...cie jak będę pisała o pecherzyku na usg;) kurka wystraszylam sie bo w sobote mnie tak bolaly plecy i podbrzusze a wczoraj nic, zero....no i rano rura na badanie:) masakra mowie Wam, zamkną mnie w wariatkowie lada dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia spokojnie jak coś to ja w tym wariatkowie do ciebie niebawem dołączę ;-) to normalne po takich przejściach że tak reagujesz ale do pionu będziemy Cię stawiać. Coś dziś ciche dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×