Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dziewczyny ja uciekam bo już ziewam, jeszcze tableteczki zapodam i do łóżka. Dobrej nocy i do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam się, że żadna kwota nie była w stanie przebić Waszego szczescia:) Hope...Ty tą igłę wbijasz powoli? ja szybko i mnie same wbicie nic nie boli, tylko szczypie po wyjęciu. Spróbuj sobie na szybko wbijac....ja bym padła plackiem jakbym miała powoli tą igłę wkładać. .....wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam....dobranoc dziewczyny:) ucalujcie tych biednych, wyposzczonyvh mężów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja cię!!!! Mamusiu !!!!! Cudownie, cudownie , cudownie!!! Śmieje się sama do siebie, tzn do Was :D Gratulacje również dla Tatusia.Co do zastrzyków Iwcia to powinno się je robić szybko tzn szybko wbijać, ja ostatnio nie patrzę i w ogóle nie czuję bólu - ha! Spróbujcie ;) Hope co do Twojego HCV to mój M. mówi żebyś poczytała sobie o procedurach w wypadku dodatniego HCV... on kojarzy że na pewno trzeba powtórzyć badanie w jakimś okresie i chyba koniecznie w innym ośrodku, a badanie raczej ilościowe będzie konieczne. I koniecznie kazał Ci się zająść tym szybko.... Czyli co ... ja jak będę teraz ,to się nie dowiem nic...nawet bez USG jak to 18 dpt?? :( Witam Cię Grania! Już z niecierpliwością czekam na Twoje jutrzejsze sprawozdanie! Szkoda stresu,naprawdę! Skoro nie miałaś stymulowanego żadnego cyklu to jeszcze dużo rozwiązań przed Wami, jeszcze przed in vitro. Może starczy sama Ovitrela na pęknięcie pęcherzyka i wyznaczenie konkretnej godziny kiedy trzeba działać :) Zobaczysz co Ci jutro powiedzą, dr. M to czarodziej. Jak widać :D Co do płatności kartą w Gyn, to oczywiście można. Tasia, cieszę się że problem psychiczny Waszego przypadku ewoluuje , najważniejsze to mieć wszystko poukładane między sobą i nic na siłę. A na wszystko przyjdzie czas... Tak jak widać po naszej Malince!!! :D :D zapamiętać te datę- 10 grudnia 2014 mała Malinka lub Malinek, dali pierwszy sygnał rodzicom, że walczą razem z nimi o to by w końcu być wśród nich.... Ja jutro czekam na betę... czy te nerwy nie mogły by być już mniejsze.... ;/ Jutro odwiedza mnie mały Fifi jego rodzice przeszli taka sama drogę jak my. Mieli jedną jedyną szanse... Tylko dwa zarodki zadawał się do podania... jedna próba i jest Fifi! Ma już pół roczku i cztery zębory !Problem też był podobnej natury jak Wasz Tasia,także uszy jeszcze wyżej do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Cararina aż mi się buzia sama uśmiechnęła:-) a powiedz mi czy ten kolega miał robioną punkcję? W ogole to dzień dobry kobitki, zastanawiam sie jak ja wrócę do pracy po takim błogim lenistwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina to ja jestem od HCV :) podziękuj M za informacje. Muszę udać sie jak najszybciej może jutro do lekarski po skierowanie do poradni hepatologicznej. Tam pewnie terminy będą na kwiecień i będę musiała znów prywatnie robić wszystkie badania. Ten kraj mnie dobija.... Zacznę jej tam panikować, żeby napisała mi chociaż PILNE może to coś pomorze. Ty kochana się nic nie martw beta pewnie ładnie przyrasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Przepraszam Cię Hope... odpisywałam na tel i jakoś nie machnęłam ;/ uciekaj robić te badania czym prędzej, bo to bardzo poważna sprawa... :( Tasia, tak miał robioną punkcję tyle wiem, o resztę było mi niezręcznie pytać. Ja już po badaniu- 2,5 h czekałam na pobranie! Myślałam że tam zakwitnę. W nocy było mi strasznie niedobrze... i na dodatek bolało mnie podbrzusze. Piersi mnie tak bolą że nie ma mowy nawet na boku leżeć. Na dodatek mój M tak chrapał, chyba ze zmęczenia... Teraz za to ja chodzę jak śnięta ryba... odezwę się wieczorkiem, może w końcu trafię na to jak będziecie wszystkie, bo ja zawsze spóźniona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Cześć dziewczyny;) dzięki Catarina za rady odnośnie fragminu.. heheh pomyliłaś mnie z Hope:) będziesz miała dzisiaj wyniki? Grania daj znać co u Ciebie na wizycie. Catarina mnie podbrzusze boli prawie caly czas i nie wiem czy dobrze czy zle...co bedzie to bedzie,ale piersi nie bola mnie wcale. W poniedziałek idę na bete bo muszę zobaczyć czy nadal prawidłowo rośnie....boje sie żeby te klucia to nie była jakaś ciąża pozamaciczna:( ale wielkiego ptyyyssiaaa sobie kupiłam:) mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
iwcia nie kracz, uspokój sie boszeeee:-) dziewczyny wiecie moze po jakim czasie od laparo przychodzi okres? strasznie.mnie boli dzisiaj brzuch i nie wiem czy to juz @ czy efekt samodzielnych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka 573 :D Pozamaciczna? A jest to w ogóle możliwe przy in vitro...? Po laparo dostałam okres normalnie, nic wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Nie mam pojęcia Tasia, ale możliwe że jakiś tam wplyw ma. Ja z kolei po histero nie miałam okresu jakies 2 tyg. Tak Catarina, niestety przy in vitro są również ciążę pozamaciczne, wykrywa to oczywiscie usg dlatego zaczynam panikowac :(W przypadku zapłodnienia metodą in vitro nawet transfer zarodków pod kontrolą USG w zasadniczy sposób nie zmniejsza ryzyka ciąży pozamacicznej. Przeprowadzenie zabiegu z wykorzystaniem aparatu USG umożliwia jedynie precyzyjniejsze wejście cewnikiem do jamy macicy oraz ustalenie miejsca podania zarodka oraz zminimalizowanie ryzyka wystąpienia wzmożonych skurczów macicy, które zazwyczaj są następstwem drażnienia jej dna. Po transferze zarodki nie implantują się od razu w śluzówce macicy, lecz przez pewien czas (zależnie od tego, w którym dniu od punkcji odbywa się transfer)  „krążą” w niej, nie jest więc możliwe dokładne określenie miejsca, w którym się zagnieżdżą, nawet przy wykorzystaniu aparatu USG podczas zabiegu przeniesienia ich do macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka rośnie:) ciekawa jestem jaka ja mam, ale idę dopiero w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catarina5567
Iwcia proszę natychmiast tel do Twojego M!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak go namierze... I na gwałt każe mu odłączyć Cię od internetu! Ja juz tez zaczęłam szukać Świrusko i od razy dostałam ochrzan. I już koniec! Koniec czarni widztwo,prosi się o głaskanie brzusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Catarina super wynik! Iwcia czy my mamy Tobą potrząsnąć. Masz pozytywne wyniki bety, w dodatku rośnie a ty dalej jakieś pesymistyczne scenariusz wymyślasz. Zacznij się cieszyć swoim największym szczęściem zamiast zastanawiać się co by było gdyby? Co ma być to będzie, a póki wszystko jest na dobrej drodze, i wszystkie gwiazdy na to wskazują - ciesz się, i tak jak dziewczyny piszą nie kracz :))) bo nam tu sroką zostaniesz. To ja tu jak wariatka gadam w drugim dniu do brzucha i mojej małej kropki, że ma się chwycić mamci i nie puszczać i podchodzę optymistycznie a ty mi tutaj takie korowody urządzasz :) Też choćbym nie wiadomo co robiła to wszystko w rękach natury! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)ciiiiii...proszę na mnie nie krzyczeć;) Catarina kiedy jedziesz do Gyn ? ja dopiero w nast sobote, wszystkie leki już będę miala tak na styk. Ciekawe w którym tygodniu zaczną zmniejszac dawki. Jak już zobaczę serduszko, ale to pewnie dopiero po świętach to zacznę tez juz u siebie rozgladac się za jakimś w miarę dobrym ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Hej Dziewczyny:) Jak nastroje? U mnie dużo pracy w pracy;) w domu już mam totalnego lenia. Myślicie, że mogę myć okna i wieszać firanki? Iwcia czy Ty chcesz znowu OPR? Bo wiesz, ja potrafię;-p Catarina mnie w 18 dpt doktor nie robił usg, tylko obejrzał wyniki bety i przepisał leki. To chyba za wcześniej. Ale betę masz piękną:) gratuluję :) Hope bardzo dobrze, że tak sobie mówisz do kropeczki, trzeba mówić to na pewno zostanie:) no i leżymy pamiętaj :) Grania jak po wizycie? Jak wrażenia? Tasia nie pomogę bo nie mam pojęcia kiedy można dostać, nie kojarzę żeby ktoś na innych forach o tym pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ta grania... :/ ja juz okna przetarłam na spokojnie bez szaleństwa i żyjemy :) chyba że problemem są firanki bo tych nie mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinka....proszę już mnie nie OPR...c , obiecuje, ze się poprawie ;)przynajmniej na kilka dni ;)ja okien nie myłam, ale 3 dni temu prałam firanki i dzisiaj je dopiero właśnie wyprasowałam i powiesiłam. Co do okien to sie jeszcze balam, jednak troszkę trzeba sie namachać przy tej czynności....lepiej odpoczywaj nikt nie będzie Ci zaglądał na okna:) jak jeszcze przez nie cos widzisz to nie ma tak złe ;) Catarina pewnie w nast tyg pojedziesz juz na usg...nie mogę zapamiętać nicka nowej koleżanki;( miała być na wizycie u dr M a on dzisiaj przyjmuje po południu także może dopiero wraca....oby jak najszybciej zostali zakwalifikowani. Hope jak tam wcinanie ananaska? Tasia...tez by mi sie po L4 nie chciało wracać,no ale czasem trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jesteście senne? znalazłam taką "pomoc", nawet fajnie opisane co się dzieje z nami i dzieckiem http://www.ciazowy.pl/kalendarz,tydzien-1.html ja do tych okien zagonię M, musi się w końcu wykazać tzn kolejny raz;p Iwcia normalnie tak mnie zaraziłaś tym karpiem, że ciągle o nim myślę, dobrze że w przyszłym tygodniu czekają mnie dwa spotkania opłatkowe na których na 100% karpik będzie:) już mi się buzia śmieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Gyn dają od początku ciąży już L4 jak się chce? i nie wiecie jak to jest z zaświadczeniem do pracy ze jest sie w ciąży? bo moja koleżanka jak poszła wcześniej po takie zaświadczenie to lekarz jej nie chciał potwierdzić ciąży na podstawie bety tylko powiedział ze jak będzie widać płód to jej wtedy wystawi, no a ja już bym takie zaświadczenie chyba chciała sobie pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka a powiedział Ci dr ktory to juz tydzień ciąży? czy same sobie liczycie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr nie powiedział, tylko w kartotece zapisał i pani z rejestracji mi powiedziała, że 6 tydzień i 5 dzień. Zapytała czy mam L4, a ja że dr nic nie mówił, na co ona czy chce? Ale tak jak Wam pisałam ja mam raczej lekką pracę może trochę stresującą ale póki co nie chcę iść na zwolnienie, może później. Jednak z rozmowy wynika że nie ma problemu z L4. Ty Iwcia pisałaś że albo stoisz albo chodzisz w pracy prawda, i jeszcze dźwigasz? To ja bym na pewno już wzięła zaświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka leże dzisiaj praktycznie cały dzień. Jutro już wychodzę muszę jechać po skierowanie do poradni i rano pojadę oddać krew na badanie. Muszę wykorzystać te wolne. Iwcia wcinam ananaska 2 plasterki dziennie, do tego jem orzechy brazylijskie i dzisiaj zjadłam suszone morele. Idę dać ten cholerny Fragmin ale chyba się nie odważę tak szybko wbić igły to mnie przeraża :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka a jak sama liczysz od ost miesiączki to Ci wychodzi ten sam termin? Ja jak będzie wszystko dobrze, może jeszcze nie na nast wizycie bo serduszka jeszcze nie będzie pewnie widac,ale po świętach moze juz tak:) to wezmę to zaswiadczenie i dam w pracy,ale na L4 tak planuje isc pod koniec stycznia no chyba,ze się będę źle czuła to wcześniej. Hope wbijaj na szybko,łap za fałdkę i ciach!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×