Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

dziękuje Iwcia jesteś kochana :) wiem że muszę tak myśleć ale chyba trzeba troche czasu żeby to wszystko przetworzyć i zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mnie też podnosicie na duchu:) a ja z Was to chyba największa panikara i wszystko czarno widząca;) nie wiem, ale zaczęłam tak mieć po pierwszym nieudanym transwerze. Inseminacje tak na mnie nie wpływały a tutaj bardzo się boje, że już tak daleko zaszłam a to w którymś momencie pęknie jak bańka mydlana i znów wszystko od nowa. A wiem, że już mi braknie siły, kasy i to mnie chyba dołuje..no ale nic nie zmienię, co jest mi pisane to bedzie;) Hope testuj już bo nas tu w napięciu trzymasz kobito ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już wiem jaki mam objaw ;) co chwile latam siusiu jeszcze więcej niż wcześniej a wczoraj dzwoniłam z pracy do M żeby mi ugotowal jajka ktore jem od święta;) także chyba uznam to za objaw ciążowy. Zmykam spać kobitki☆☆☆kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Hahah Iwcia ty panikaro :)) hihi ty jestes gorsza niż czarownica hihi. Wszystko bedzie dobrze :)). W poniedziałek idę chociaż zaczynam miec stracha. Moj jest fajny, jak sie cieszę jak głupia do sera, to patrzy na mnie i sie pyta " i co jest juz tam ten baybis?" Mowię mu ze nie wiem, a on sie śmieje i gada ze pewnie wiem bo pewnie juz nie wytrzymałam hahah co za gupol ;) ale przynajmniej mnie rozśmiesza tym swoim podejrzeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ..moj M mi nie pozwalał robić testu, ale między czasie pytał czy juz może robiłam test i czy już coś wiadomo:) oni też to przeżywają tylko próbują udawać twardych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja już wypita, teraz za sprzątanko się biorę bo lekkie Kongo mam w kuchni;) dziś mam zawroty głowy i mam nadzieje, że to nie przed jutrzejszym dniem ze strachu;) tylko że to mój nowy objaw ciąży:) choinki już macie poubierane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Hej Kochane:) ja dzisiaj już po wizycie u dentysty bo pół nocy nie spałam przez tego zęba...zobaczymy czy przejdzie. Oczywiście jeden bez znieczulenia, a w innym nie można robić usg póki co ;) Ja też się stresuję jutrzejszą wizyta bo oprócz biegania siku to nie mam żadnych objawów, chyba że sobie je wymyślę np. że jestem dzisiaj wyjątkowo słaba;) My się z Iwcią świetnie rozumiemy ha ha ha. Grania jak wizyta? Super, że jutro jest dr M bo to był dla mnie dodatkowy stres że go nie ma ;p Iwcia dzwoń i zapytaj czy Cie przepiszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, zaraz tam dzwonie bo mnie dali do dr Cz mówiąc, że go nie bedzie wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po choinkę pojedziemy w weekend, a dziś kolejny karp opłatkowy ;) i to już ostatnie spotkanie opłatkowe przed Wigilią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze lepiej....dr M jest ale robi same zabiegi, dr Cz nie ma i ide do dr Piekarz....była któraś z Was? Malinka ja mam po 12 wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u niej podczas stymulacji do IUI, po usg dopisała mi wtedy dawkę na kolejny 3 dni. Dość spokojna, odpowiadała na pytania. Ogólnie pozytywne wrażanie odniosłam. Będzie dobrze:) A ja zadzwonię po 16 tak jak mówiły i zobaczę co mi powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Grania za info:) a w sumie wszystko jedno i tak nic nie zrobię;) Malinka tylko napisałaś, że dr M "dobrze robi" i Ty do nie go idziesz a ja nie; ) ja nie wiem co to za układy normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Moja droga ja jeszcze nie wiem do kogo pójdę ;) dopiero po 16 zadzwonię i się okaże że idę do dr P po 12 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Wcale się nie zdziwię jak będziemy wchodzić jedna po drugiej;) jak co to mrugaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa a potem mnie w wariatkowie zamkną na święta ;) Jak będę wiedziała na która jadę to napiszę i opiszę z kim pojadę i jak będziemy wyglądać, bo na ten moment jadę z Sis, bo M ma szkolenie strażackie i nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, może znak rozpoznawczy jakiś kwiatek we włosach czy coś;) jak wrócę z pracy to przeczytam na którą masz. Grania Ty juz po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w Silesia czekamy na wyniki i wizyta o 12.30 już mi tobie stres przeszedł, ale jak tam wrócę to pewnie znów złapie. Teraz się zestresowana że poprzednich badań nie wzięłam ale chyba co ważne to spisał ostatnio do kartoteki. To ja grania 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w Silesia czekamy na wyniki i wizyta o 12.30 już mi tobie stres przeszedł, ale jak tam wrócę to pewnie znów złapie. Teraz się zestresowana że poprzednich badań nie wzięłam ale chyba co ważne to spisał ostatnio do kartoteki. To ja grania 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catarina5567
Na pewno to ca dla nich istotne ma wpisane w kartotece albo Ci zabrali te dokumenty. Najczęściej jeśli zlecają dokładne badania w swoim laboratorium to to będzie dla nich istotne. Także no stres. Czekamy na sprawozdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Grania pisz kochana jak tam wyglada sytuacja :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po wizycie wyniki AMH mam dobre jak powiedział lekarz wyniki nasienie powiedział może być i od kolejnego cyklu mam stymulację do inseminacji :) także krok do przodu. Zapomniałam wykupić leku w aptece na dole ale pewnie dostanę to bez problemu. Jestem jakos strasznie zmęczona dziś chyba mi emocje opadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Noooo widzisz super :)) czyli wszystko jest na dobrej drodze. Mówiłam ze z tym nasienie mnie musi byc tragicznie! Odpoczywaj dzien był męczący wiec łapka winka i do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×