Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ja wczoraj miałam taki. ... gorszy niż migrena. Ani spacer ani kompresy czy kompiel nie pomogly.Skończyło się wymiotowaniem. Jak głową obsuneła na poduszce myślałam że umrę. Glowa mi pekała tak naprawde...Szarpało mnie strasznie ale nie miałam czym... o 5 wzięłam tabletkę. Mąż dał mi chyba pytał pyralgine. Pewna nie jestem. Miałam w ogóle mega niskie ciśnienie. Przeszło jak ręką objął. Chodź żołądek dalej boli. Która z Was ma teraz wizytę? Zapytacie co można wziąść w takiej ostateczności? Denerwuje się teraz czy dobrze zrobiłam, ale te torsje i skurcze - bałam się bo były bardzo mocne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Dzięki Iwcia za linka :) juz zabieram sie do czytania, wszedzie właśnie piszą zeby byc ostrożnym z tabletkami przeciwbólowymi i raczej nie przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, każdy organizm inaczej znosi te nasze zmiany w organizmie. Ja rano az się duszę czasami z tych moich mdłości. Żołądek mam w gardle tak mnie bierze na wymioty, ale nie potrafię zwymiotowac i tak każdego dnia jnaczej. Może te bóle masz chwilowe, teraz mamy takie rewolucję w organizmie, że ciezko za tym nadążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to że w ciągu dalszym cały czas jestem glodna tak że mnie ssie chodź jem delikatnie i często. I nie wiem czy przez to też mi nie jest niedobrze... zapachy strasznie mi przeszkadzają. Kupiłam nawet żele pod prysznic prawie bezzapachowe. Nie wiem czy to nie była jakaś jelitowka, u mojej mamy domownicy mieli podobnie przed świętami i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia ja też tak miałam z tymi zakażeniami. Non stop ból pęcherza lub grzybicę czy baterie. Dużo żurawiny i polecam żele do intymnej na typowo urologiczne problemy. Dużo pij to podstawa. Kuracja z pałeczek kwasu mlekowego to tez podstawa. Najlepiej jednak zrobić posiew moczu w momencie bólu i dobry internista lub urolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dopiero wizytę za jakieś 2 tyg jak porobie badania i pojadę z wynikami. Mnie z kolei czesto kluje w boku i teraz dr P kazała brać sobie nospe jesli się to nasili bo nie znalazła nic niepokojacego na usg. W tym linku piszą, że taki bol głowy to częsta dolegliwość kobiet w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to jeszcze coś mnie męczy. .. kluje mnie pod żebrami z lewej strony. Kiedyś tak miałam po tłustym i ostrym jedzeniu a teraz w ogóle jak pojem. Macie tak może? Mój M mówi ze organizm teraz ma więcej pracy bo w końcu jem normalnie i regularnie ale ja i tak się martwię. Jak to jakieś problemy z trzustką. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Ten ból głowy to podobno standard w pierwszym trymestrze. Jakoś muszę to przeżyć :) najważniejsze to zeby sie udało i wszystko było dobrze ;). W poniedziałek mam wizytę wiec moze juz cos bedzie widac :) to bedzie 26 dpt. Zastanawiam sie czy jutro jeszcze zrobić bete, chociaż nie chce mi sie jechac do laboratorium, pewnie i tak pojadę bo inaczej zje mnie w środku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina mnie tak pobolewa z lewej strony brzucha. Dr P na wizycie szukała podczas usg czy nic mi tam się nie zrobiło, ale nic nie ma, mówiła, że to mogą być tez gazy. Hope, czekaj do wizyty juz się nie stresuj beta bo 3 razy ładnie urosła:) Catarina ja tez wiecznie chodzę głodna mimo tego że jem i to tak zeby sie najeść a za chwile czuje głód. Porazka normalnie bo będę jak słonica jakas wygladac;) a brzuch mam tak nadety jakbym była w 4 miesiacu ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to wszystko fajne... :) a najbardziej podoba mi się to że mój M. jest jeszcze bardziej czuły i kochany i ma dla mnie zawsze czas. Tak to wszystko mocno przeżywa. Juz mówi do brzuszka, próbuje coś usłyszeć nawet wariat. No i codzień mierzy piersi, tu to ma dopiero radoche. Należało mu się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesli chodzi o tabletki przeciwbolowe to mozna paracetamol 500 wiem to od mojej internistki u ktorej notabene wczoraj bylam z moim gardlem i kaszlem. Oskrzela na razie czyste i przepisane mam na gardlo tantum verde do psikania i buderhin do nosa na odetkanie gornych drog oddechowych, gdyby pojawila sie goraczka to wlasnie paracetamol 500. A jak objawy nie znikna przez 2 dni to od piatku mam wlaczyc antybiotyk duomox ktory jest bezpieczny dla matki i dziecka. Poza tym uslyszalam ze mamy czesto boja sie brac leki zeby nie zaskodzic malenstwu a lekarze wiedza co moga podac i o wiele bezpieczniejsze dla dziecka jest jak matka wezmie leki niz jak choroba sie rozwinie. Czytajac Wasze posty lekko popadam w stan nerwowy bo ja nie mam zadnych z opisywanych objawow. Dobrze ze wizyte mam w piatek bo bym sfiksowala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope w 26 dpt powinien juz byc widoczny pecherzyk ciazowy:) U mnie byl widoczny na wizycie 24 dpt. A na bete idz idz...bedziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina powiem tak...coz pozostalo Twojemu M? Tylko mierzenie piersi;) cala reszta poki co jak wiemy zakazana. Jedynie M Iwci chyba juz wie ze ma dziewieciomiesieczna pauze w igraszkach - biedactwo ;) stanowcza kobita;) Nasi to jeszcze licza ze na kolejnej nasze wizycie dostana zielone swiatlo hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) myślę że powinnyście się cieszyć że macie jakieś dolegliwości w końcu to odmienny stan :)a jak tak czytam że zaczynacie mieć te same objawy to mi się przypomina syndrom jajników czyli przebywające ze sobą kobitki mają takie same cykle, może to nasze forum czyni cuda :P Malinka ja jestem z Dąbrowy Górniczej. Catarina dziękuje za rady, fakt że zawsze mało piłam ale teraz się poprawiłam, żurawinę też biorę, a o żelach nie słyszałam takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo i mam doła :( poniedziałek beta 370 a dzisiaj 436 :(. Czy już wszystko przesądzone, nie wiem co mam napisać bo mam pustkę w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope zadzwon do poloznej i zapytaj co o tym myslec, moze takie sytuacje tez sie zdarzaja...nie wiem co Ci napisac :( ona rosnie, troche wolniej teraz ale rosnie. Z tego co pamietam to masz jakies leki dolozone tak? Zapytaj czy to moze miec wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka dzwoniłam, konsultowała z dr M mam brać dalej leki i w poniedziałek przyjechać na USG. Wiem, że czasem zdarzają się cuda, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a co powiedzial dr? Spokojnie, nie denerwowac sie, poczekajmy??? No to mysl pozytywnie, wiesz ze psikusy moga byc!!! Nie wiem czy jestes wierzaca ale ja sie pomodle za Was:* mnie powoli przyrastala bez takich spektakularnych skokow jak u dziewczy a potem jak zrobilam u nich bete to wynik ze szok. Moze tak to jest ze u jednych to jest ksiazkowo a u innych mniej ksiazkowo. Gdyby bylo przesadzone to by Ci kazal odstawic leki...wiec lezymy i myslimy o malenstwie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wiem,że na początku ma rosnąć o 66% dalej nie wiem i dlatego sama wstrzymałam się i mimo nacisków męża nie robiłam żeby właśnie nie fiksować. Nie stresuj się nie potrzebnie bo wyniki są wysokie a skoro nie masz przyjeżdżać na gwałt i dalej brać leki także nie ma widocznie ryzyka. Nie nakręcaj się bo wysokie ciśnienie szkodzi. Mnie a propos męczy rano niskie.... dziś 90/ 50 coś.... odlatuje.... Malinka pod kocyk i się pocić! Maści rozgrzewające i gorące herbaty. Bo inhalatora nie masz?Dobra sprawa mega pomaga i dla dziecka jest świetnym lekarstwem przy wszystkich przeziębieniach.Zainwestowałam w taki jakiś czas temu Boscha ok 100zł i cała rodzina korzysta od razu w pierwszej fazie i obywa się bez leków. Można dołączyć różne krople do inhalacji. Przemyślcie sprawę, przyszłościowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia ja jestem z okolic Wodzislawia Sl. wiec do mojej lekarki mialabys dosc daleko. Popytaj u siebie o dobrego lekarza, wystarczy internista. Catarina mamy taki zwykly inhalator troszke wiekowy ale jest. A co do niego dajesz, jakies specjalne krople? Moze wyprobuje tylko musze zadzwonic do M zeby cos kupil jak bedzie z pracy wracal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne jaki, nawet głowa pod ręcznik i parująca woda. Ale jak masz ten inhalator to dodaj soli fizjologicznej - za grosze w aptece i może pani aptekarka poleci Ci jakieś typowe krople do inhalacji przy problemach z górnymi drogami oddechowymi. Ja mam jakieś co mi ciocia podsyła ,mieszankę ziół. Trzy razy dziennie po 15 min. Startuj jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie stresuj się beta urosła robiłaś w poniedziałek a dziś środa to tylko 2 dni a później już tak szybko nie rośnie więc spokojnie. Będzie dziewczyny dla was ten przyszły rok najszczęśliwszy :) tego wam życzę i wiem że tak będzie. Trzymajcie się dziewczyny i dziś na sylwestra nie szalejcie za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Z okazji Nowego Roku zycze Wam aby spelnily sie Wasze marzenia-szczegolnie to jedno dzieki ktoremu sie poznalysmy:* Duzo zdrowka dla Waszych rodzin i cierpliwosci dla M;) Usciski dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny :) Hope domyślam się co czujesz, ale czekaj na usg i nie zamartwiaj się bo to działa odwrotnie. Będzie dobrze zobaczysz, może te plamienia jakoś zanizaja betę, ja tam wierze, że w poniedzialek zobaczysz pecherzyk a może i juz serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dziewczyny oby ten rok był dla nas tym najszczęśliwszym :) należy nam się wszystkim :) przede wszystkim dużo optymizmu i pozytywnego myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny własnie widziałam zapowiedź programu dokumentalnego o in vitro od 7 stycznia na TVP 2 godzina 17.25. Ja będę oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to koniecznie oglądamy :) tylko proszę mi w sobotę przypomnieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×