Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dziewczyny dla mnie jutro już wazny dzień albo bardzo ważny nawet....mam nadzieje,że będzie jajeczko w tym jedynym pęcherzyku i zrodzi się jutro malutkie zycie na szkiełku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie ritta jedno cudowne silne jajeczko :) a z tego jeden cudowny, wyczekany i upragniony bobas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania inseminacje też mają swoj procent powodzen a skoro nam się nie udalo to Wy zasilcie te pozytywne procenty:) Ritta trzymam jutro kciuki za komoreczke a potem piękny zarodek:) mi się przysnelo, ciągle teraz jestem śpiąca i nic totalnie mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki iwcia :) mówisz limit niepowodzeń inseminacji już wyczerpany :) positive słyszysz ty jesteś pierwsza na liście powodzenia:) a ja druga :) ojj gdyby nie wy dziewczyny to byłoby ciężko a tak dzielę się z wami swoimi rozterkami i problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Codziennie przeglądam Wasze wpisy ale jakoś nie mam natchnienia napisać. Ostatnio złapałam doła...ale Was to naprawdę podziwiam,że jesteście takie silne- a już tyle przeszłyście. Widzę,że piątek to wielki dzień dla Was 3mam kciuki aby wyniki były jak najbardziej pozytywne;):):) Ja w czwartek mam monitoring tym razem u dr M . Oczywiście 1000 myśli czy będą ile ich będzie,czy do inseminacji wystarczą... Siedzę a kombinuję. Zobaczymy przynajmniej porównam sobie dr M z dr Cz. Może dr M coś innego doradzi... Najgorsze te czekanie.... Dziewczyny czy po tych tabletkach clo czułyście jakieś dolegliwości? bo mnie jedynie w pierwszym dniu coś jajnik pobolewał a tak nic więcej- więc sama jestem ciekawe czy na mnie wogóle te tabletki działają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami na pewno będzie dobrze wystarczy jeden ładny pęcharzyk za dużo też nie może być. Mnie po clo bolał jajnik to to tak dosyć mocno i to był ten w którym miałam 2 pęcherzyki. Nie stresuj się ja też się stresowałam a było wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catarina5567
Grania robi bete w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami ty nas nie podglądaj tylko się odzywaj;) nawet z dołami! I nie zamartwiaj się bo to nic nie daje. Pełen relaks szykuj domek dla kruszynki:) niedługo będzie potrzebny:) Rita to my jutro trzymamy wszystkie kciuki, a Ty pisz od razu i jutro oszczędzaj się. Tylko pozytywne myślenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe catarina ty to mnie ciśniesz z tą betą. Mam pytanie lutinium mam do soboty tyle zostało mi tabletek a betę powinnam robić w poniedziałek i co w zasadzie odstawię lutinius nie zależnie od wyniku ?? dziwne to ? zapisali mi tylko 1 opakowanie. Positive a tobie ile zapisali? nie skończy ci się przed testowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Ja też tak miałam. Powinnaś jechać po receptę, koniecznie bo jak się udało to musisz brać leki dalej, nieprzerwanie. Więc to znak! Rano beta i rura po receptę! Ja robiłam w 10 dpt. , a też powinnam niby w poniedziałek. Potem powtórzyłam jeszcze w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Witaj mala mi :) Biorę dziś już 2 dzień ten lutinus i zaczęły boleć mnie trochę jajniki raz jeden raz drugi mialyscie tez tak? Dziś oprócz ananasa zjadłam jeszcze granata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami Ty sie nie ukrywaj nam tu tylko pisz!:) Grania najlepiej zadzwon do Gyn co masz zrobić, chyba Malince tez się tak coś kończyło i bete wcześniej kazali jej zrobić..Malinka nic nie pomyliłam? Bimbalka ja juz nie wiem po czym mnie co bolało, co chwile i tak panikowalam tutaj że zaraz dostane okres także ja Ci nie pomogę;) Catarina, Malinka czy Wy też jesteście takie bez zycia? Ja bym mogła caly dzień leżeć, nic nie robić itd...jakaś katastrofa..jeszcze glowa zaczyna mnie boleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam takie chyba głupie pytanie.... Mam brać jakąś koszulkę na punkcje??? Jak jest w GYN??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta...powodzenia jutro!!! Trzymaj się tam dzielnie i daj z siebie piękna komoreczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie chyba głupie pytanie ;) Czy biore koszulkę na punkcje? Jak jest w Gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie bierz, dadzą Ci taką sexi koszulkę;) i jednorazowe kapcioszki..bedziesz jak ta lala w tym stroju:) ja jak to ubralam do histero, weszłam na salę i zobaczyłam dr Serafina...a wiadomo że slynny jest ze swojej urody;) to już znieczulenia nie potrzebowalam bo miałam prawie odlot:) wszystko dostaniesz na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz nic . Dostaniesz od nich i koszule i papcie jednorazowe takie jak są w łazienkach w gabinetach. Grania mi też kojarzy się ze Malince kazali zrobić wcześniej. Serio serio :) Rita mykaj do łóżka i spokojnej nocy Wam życzymy. Pamiętaj jutro nad czo. Nawet gumy do żucia mnie się za to dostało.... Pęcherza przed punkcja nie musisz mieć pełnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja juz dawno pisałam o tym że ma odległość śmierdze leniem... a teraz jak w nocy się budzę za te 4-5 godz to jeszcze ok 18 drzemka musi być a i tak o 22 juz w łóżku jestem spiąca. .. a więc DOBREJ NOCKI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje... ;) Już widzę jak będę wyglądała w tym zestawie...hahahhah Zaraz mój M wróci to mu powiem jaki strój na mnie tam czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych:) Malinke to już musimy oddelegowac na L4 bo przez tą swoją pracę czasu dla nas nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dobranoc i dzieciaczkowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Grania dokładnie tak jak pisała Iwcia i Catarina, mnie się kończyły leki, zadzwoniłam do Gyn do położnej i kazała zrobić betę w 10 dpt, to było po transferze czyli tak jakby w 12 d od zapłodnienia. Ja jestem chyba bardziej cierpliwa i czekałabym spokojnie gdyby nie te leki. Najlepiej zadzwoń i zapytaj co masz robić. Dziewczyny mają rację, że jeśli beta będzie dodatnia to dalej musisz brać leki. Iwcia, Catarina jaką Wy macie super pamięć:) mnie ostatnio szwankuję i już nie potrafię wszystkich przypadków z forum zapamiętać, chyba muszę sobie ściągę zrobić;) Co do kosmetyków dla nas to w Rossmannie nie mają nić oprócz preparatów na piersi, brzuch itp. Pytałam o kremy do twarzy - nie ma specjalnych. Ja już nie wiem czy trzeba specjalne szampony, kremy, mydła używać czy nie? Pomocy!!! A generalnie też jestem bez życia, czytam codziennie ale nie chce mi się ruszyć i napisać:/ wybaczcie. Tasia co u Ciebie? Ritta powodzenie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
Haha to sie usmialam jak biedna granie na bete w piatek cisniecie ;-) :-) Grania nie daj sie, po co powtarzac, lepiej wyczekac i miec jako taka pewnosc wyniku. I tak, ja mam 2 opakowania lutinusa, chetnie sie podziele :-) U mnie generalnie chandra, ktora zwiastuje jedno..(krzyki, wrzaski, trzaskanie drzwiami - takie klimaty ;-) M tylko stwierdzil ze stoickim spokojem: "cos lekko drazliwa jestes" hehe chyba w pt nie bedzie co testowac..:-) Grania, chyba na Ciebie spadnie caly ciezar zawyzania statystyk ;-) i tego zycze goraco! Ritta, jutro wazny dzien! trzymaj sie dzielnie :-* skoro pecherzyk tak ladnie urosl musi kryc dorodne jajeczka:-) myslami bedziemy z Toba! MalaMi fajnie, ze "wrocilas" bedziemy trzymac kciuki za czwartkowy monitoring !:-) Kolorowych i do jt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Malamii, ja na clo jestem 7-my cykl, za kazdym razem nie czulam totalnie nic, a jeden dominujacy pecherzyk zawsze byl, wiec bez stresu, jest dobrze:-) I iwcia domyslam sie, ze masz stresa przed prenatalnymi, ale za daleka droge juz przeszlas, wszystko bedzie super dobrze!:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Pewnie już wszystkie śpicie :) ale co tam. Ja tu cały czas jestem i wam wszystkim kibicuje, ale przy okazji obracam do góry nogami Internet ;) A więc dla wszystkich staraczek przyjmujących LUTINUS mam wiadomość, że udało mi się znaleźć aptekę: Apteka Natura, Lublin, ul. Tatarakowa 28 tel. 81-527-82-72 gdzie cena Lutinusa wynosi 99 zł :)) Cios co 70 zł mniej niż w naszej aptece... Dodatkowo znalazłam jeszcze: Apteka Aqua Vitae P.Sajewski i Wspólnicy S.J. Legionowa 9/1 lok.21 15-281 Białystok http://www.aquavitae.com.pl/product-pol-13281-Lutinus-100-mg-21-tabletek-dopochwowych.html gdzie również Lutinus wychodzi za 99 zł Nie wiem jak z realizacją czy trzeba podjechać czy można dosłać receptę i leki zamówić przez internet. Trzeba by było skontaktować się i z jedną i z drugą apteką. Podaję wam gdyż wiem jakie to są ogromne koszty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Apteka w Lublinie http://www.aptekanatura.pl/ ogłasza na swojej stronie " Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany personel, miła i profesjonalna obsługa oraz szeroki dostęp do leków stosowanych przy In Vitro" Podobno też w Krakowie można kupić Lutinus też w cenie 99 zł. Zapłacić za 10 opakowań 1690 zł a 999 zł to już jest różnica tym bardziej, ze jedno opakowanie starcza na niecałe 4 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Hope jestes Wielka!:) napisałam meila do tej jednej apteki jak zrealizowac recepte lutinusu na wysylke..może odpisza. Jak do inseminacji bylam na pregnylu to mialam w aptece w Bytomiu o 100zl mniej na opakowaniu i gdy dzwonilam zapytać jak to jest z wysyłką to wcale na recepte nie bylo problemu tylko akurat ten zastrzyk musial byc przechowywany w lodowce i ani apteka by mi tego nie wyslala ani kurier nie zabral..ale i tak warto bylo mi po to jechac. Myślę że lutinus powinni wysyłać.. ja go juz w sumie koncze, ale Wy dopiero go zaczynacie i roznica jest spora. Ja teraz mialam przepisanych 6 opakowan:( jak policzylam do odstawienia powinno mi nawet jeszcze jedno zostac..ale kto wie..jeszcze moze sie przydac, oby juz nie przy tej ciąży no ale są jeszcze mrozaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj iwcia koniecznie znac czy realizuja wysylke lekow na recepte - na stronie takich dwoch znalazłam info, ze nie. Ale Hope zainspirowalas przebitka spora..zastanawiam sie czy nie obdzwonic aptek ze slaska i zapytac o cene-czy ktoras to juz robila moze? A moze nie ma szans na tanszy lutinus tu w regionie..jak sadzicie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×