Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Bimbałka
Baba jakaś co odczytuje wyniki powiedziała ze to ciąża początek i mam powtórzyć za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No i co ja teraz mam robić? ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko bez nerwów Bimbałka. Poczekaj do środy bo może były słabe i pózniej się zagniezdziły. Nie ma zle bo jest powyżej 5!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie powtórzyć za dwa dni a do tej pory mieć już 51% świadomości że się udało!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Jest tu kto? Jestem przerażona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten gość to ja!!! bimbałka tylko spokojnie...w środę razem pójdziemy. są normy,że od 5 to wczesna ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Bimbalka powtórz bete za 2 dni, jest niska ale widac ze do zagniezdzenia doszlo teraz tylko trzymac kciuki zeby rosła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Tak wiem w środę robie znowu, jejku żeby się udało. Do tej pory miałam poniżej 1 zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze względu na możliwość wystąpienia mikroporonienia (mimo zapłodnienia nie dochodzi do zagnieżdżenia w macicy i zapłodniona komórka jest wydalana na zewnątrz organizmu), dopiero hCG powyżej 5 mIU/ml oznacza ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze względu na możliwość wystąpienia mikroporonienia (mimo zapłodnienia nie dochodzi do zagnieżdżenia w macicy i zapłodniona komórka jest wydalana na zewnątrz organizmu), dopiero hCG powyżej 5 mIU/ml oznacza ciążę. Można więc przyjąć, że każdy wynik poniżej 5 mIU/ml (5 IU/L) to wynik negatywny. Tymczasem rezultat powyżej 25 mIU/ml (25 IU/L) jednoznacznie oznacza ciążę. Przy niejednoznacznym wyniku, należy powtórzyć badanie po kilku dniach, przy czym wzrost stężenia hCG sugeruje ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że kazde laboratorium ma swoje normy. Co masz wpisane na tej kartce że od ilu do ilu ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeżeli przez telefon powiedzieli,że to wczesna ciąża to pewnie wiedzą co mówią ;) No to teraz az się boję mojego badania..może poczekam do piątku? Albo najlepiej poczekam aż będę miała już ruchy? Masakra muszę sobie żartować bo dostanę bzika w końcu. Nie wiadomo kiedy jest ten moment na bete...Iwcia ty już chyba w 7dpt miałaś ok14? No a Malinka w 10 miała taką super ,Catarina też. Oj chyba nie pójdę na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia rozmawiałam przez telefon z jakąś panią mgr i ona powiedziała ze to wczesna ciąża ale za 2 dni mam powtórzyć. Dopiero w środę odbiorę wynik jak będę powtarzać. Ciesze się trochę bo przynajmniej coś się dzieje nie tak jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka nie wiem nawet co Ci napisać, może jeszcze az tak bardzo się nie nastawiaj bo potem lepiej sie zaskoczyc niż rozczarowac. Oby rosło jak na drożdżach:) ważne ze jest wiecej niz zawsze i ponad 5, czyli implatacja jest tylko teraz czekac co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Znalazłam poprzednie wyniki i normy są takie ze ciąża jest od 6-71 (3 tydzien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ta babka Ci tak powiedziała to może akurat, ciesz się ale tak na spokojnie do srody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Nie nastawiam się bo co ma być to będzie w każdym razie jakiś postęp nastąpił wiec się ciesze nawet jak nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka kocyk,herbatka i ksiązka. Nie myśl,nie analizuj . Poczekamy do środy i wtedy albo wirtualnie będziemy świętować albo płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana i bardzo dobrze że się cieszysz a teraz się jeszcze uspokój :) najważniejsze by wynik za dwa dni był co najmniej o 60% powiększony. Może doszło do późniejszego zapłodnienia. Ja na Twoim miejscu zrobiła bym też jutro, zobaczyć czy cokolwiek rośnie. Badania i tak nie masz takie drogie u mnie w Diagnostyce 35 zł. a na cito 38zł. Będziesz już spokojniejsza bo widzę że szok totalny u Ciebie . Ritta a Ty wyluzuj, u mnie był wynik fajny już w 10 dpt, nie potrafiłam dłużej wytrzymać. Chodź M prosił bym wytrzymała do 12 dpt. Ale przetłumaczyłam mu że miałam podane dwudniowe zarodki to tak jakby był już 12 dc :) poza tym u mnie wypadało to w niedzielę i nie miała bym gdzie zrobić. Potem jednak jak w piątek wyszła ok to i udało się znaleźć szpital gdzie zrobiłam w niedziele badanie . Wiem że stres na tej końcówce jest niewyobrażalny.... u mnie jednak i tak był większy przed tel z laboratorium z informacją o zarodkach. Kochane- wierzycie w to że jesteście mamusiami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te normy są różne. W moich piszą ze od 0-2 brak ciazy a potem od razu ze od 50-500 pierwszy i drugi tc. Ja mialam w 9dpt 32 i babka przez tel nic mi nie mowila a jak odbieralam to powiedziala ze mam jakis dziwny takze nie wiem o co tu chodzi. Musi sie udac:) czekamy do srody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
W środę wszystko się okaże. Wiec dalej trzymajcie za mnie kciuki żeby rosło. Ritta życzę Ci duuuuuzo wyższej bety niż moja bo jak widać nie wiadomo o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia to ja mam całkiem inne normy: 6-71 3tc, 10-750 4tc, 217-7138 5tc itd całkiem bez sensu te normy początkowe zwłaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny o 18 mam wizytę monitoring u dr Cz. I ma zdecydować czy jutro iui. Ale jajniki mnie pobolewaja trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez bez sensu bo w żadną nie pasował mój wynik. Miejmy nadzieje i trzymamy kciuki ze bedzie dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bimbalka jesteś w ciąży teraz się módl żeby zostało w tobą na 9 miesięcy. Ja robiłam niedawno betę i wiem ze powyżej 5 to ciąża. To ja grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Idę leżakowac dalej miłego dzionka :* dziękuję za wsparcie jesteście kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Bimbałka od rana o Tobie myślałam, a teraz powolutku zaczynają się dobre wieści. Stosuj zasadę umiarkowanego optymizmu, tak nawet lekarze zalecają. Odpoczywaj i dalej uważaj na siebie. W środę będziemy wszystkie trzymały kciuki, za Ritę także, choć ja myślałam że jednak dzisiaj też się skusi;) Tak jak dziewczyny piszą, najważniejsze że doszło do zagnieżdżenia bo jak wiemy wszystkie z tym też może być wielki problem. Teraz tylko pozytywne myślenie i czekanie pozostało:* U nas bielusieńko, cudnie pada od rana. M będzie zadowolony bo uwielbia odśnieżać;) A ja w domku wyjątkowo bo mnie takie przeziębienie chwyciło że z nosa normalnie kapało, zobaczę czy do jutro coś przejdzie. Catarina Ty masz w czwartek wizytę? Ja tak, muszę sprawdzić czy wyniki zleconych badań już są i oddać jeszcze mocz jutro. I odpowiadając na Twoje pytanie (choć nie wiem czy do mnie było) ja się w ogóle nie czuję jakbym była w ciąży - z drugiej strony nigdy nie byłam, więc może nie ma jakiś specjalnych odczuć poza dolegliwościami (których tez nie mam za bardzo);) Uściski i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz czekamy na kolejne z Was:) Ja się wcale nie czuję jeszcze ze będę mamą. Może jak juz będzie brzuszek bardzo odstawal to jakoś będzie inaczej;) a mnie dzis plecy bolą i jutro biorę ostatni lutinus. Wy tez macie odstawić juz kwas foliowy? Mnie martwia wyniki moczu. Ostatnio mialam inne a teraz w 4 pozycjach mam zupełnie inaczej no i to białko, niby 70% ciezarnych je ma i jesli w malych ilosciach to nie jest tak zle ale za tydz znowu zrobie mocz. Ritta teraz Ty w kolejce..potem? Ancia...Malami i nastepne dziewczyny. Bimbalka odpczywaj i masuj brzusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja jeszcze jestem na lutinusie (coś długo i to 2 razy po dwie), w czwartek mam wizytę i zobaczę co dalej. Póki co kwas foliowy biorę i magnez i vit D, ale jak mi się skończą to mamy przejść na jakieś witaminy dla ciężarnych. jak coś się dowiem to napiszę. Z moczem jadę jutro i zobaczę jaki będzie wynik. Generalnie ja miałam problemy z drogami moczowymi więc podchodzę luźno do tematu, na zasadzie nic nowego;) Pamiętam że którejś dziewczynie brakło lutinusu do wizyty i wzięła luteinę, nie wiem czy to Catarina była? Bo ja mam właśnie taką sytuację, w czwartek rano mam wziąć dwa lutinusy a będę miała ostatni jeden, dołożyć luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×