Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

malami89 dziś wrażenia o wiele lepsze z wizyty zadowoleni jesteśmy ale na siedzieliśmy się bo miała opoznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo dzisiaj na wizycie byłaś u dr Cz? Jak wrażenie lepsze niż ostatnio? Dziewczyny 3mam za Was mocno kciuki aby betki były wysokie:):) Grania,Positive Was już też niedługo czeka IUI-wierzę,że to już będzie ta ..szczęśliwa:) Iwcia jak tam się czujesz? Robiłaś ponownie te badanie moczu? a u mnie samopoczucie nie bardzo...odliczam dni do przyszłej środy...jakoś się nie nastawiam,staram się tak o tym nie myśleć-w pracy zapominam,najgorsze wieczory bo siedzę na necie a przeglądam wszystkie fora na ten temat hihi:P ale zawsze 20% szansy jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich serdecznie polecam gyncentrum program rzadowy in vitro udane za pierwszym razem blizniaki ; ) rodze w maju dr.Myrcik super reka do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się chyba z netem dzieje bo nie widzę moich postów czy się dodały czy nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusiowo fajnie,że masz wieczorem tą inseminację-przynajmniej nie musisz z urlopem kombinować:) a jutro do kogo idziesz ? też do dr Cz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam iz mialam krotki protokol kwalifikacja w sierpniu pod koniec wrzesnia transfer 6 dni po transferze nie wytrzymalam zrobilam test sikany i wyszedl negatywnie malo zawalu nie dostalam ale potem beta rosla rosla i blizniaki 2 chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dobre wrażenia po wizycie nawet mój m stwierdził że inaczej niż wtedy tylko ze godzinę w poczekalni siedzieliśmy dziś. Nie u niej nie dr. Sz no najgorsze jest to ze w pracy mam nocki od środy sama dr Cz stwierdziła że lepiej jak rano bym miała a urlopu nie dostanę. I tu klips bo ostatnio byłam na zwolnieniu teraz do jutra urlop i mam dylemat. Ale dziś długo usg mi robiła mówi idealne dwa pęcherzyki ładne endometrium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to gratulacje i witamy w gronie mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo to my wszystkie trzy podchodzimy do drugiej iui w tym tyg :-) zakladam Grania, ze tez sie jeszcze na koncowke tego tyg zalapiesz :-) Kolorowych snow i do jt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive jakby się udało to liczę że w sobotę w walentynki bym miała inseminacje ale nie bolą mnie jajniki a ostatnio bolały jak rosły pęcherzyki. I znowu niepewność i czekanie oby o sobotę była inseminacja. gość dzięki za dobre wieści potrzebujemy takich informacji to nas podtrzymuje na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,miłego dzionka wam życzę. Ale mamy emocjonujący tydzień ;) Bimbałka i ja bety,dziewczyny inseminacja,mamuśki wizyty ;) Gościu super wiadomość...życzę Ci słodkich,zdrowycg bobasów ;) Czuję się cudownie,nic nie boli,nic nie rośnie,cyce to chyba zmalały jedynie z żyłek nadal mapa jest na ciele. Cóż co ma być to już jest. Nic nie zmienię. Ale dobrze,że Was znalazłam bo inaczej to chyba już bym zwariowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dzień dobry, Ritta co nic nie rośnie? Rośnie rośnie jutro zobaczysz :D trzeba myśleć pozytywnie :) Grania nie zawsze boli jak jest stymulacja. A do soboty jeszcze troszkę wiec na pewno wszystko rośnie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...czas na wirtualną kawkę;) która robi dzisiaj bo mi się nie chce;) poproszę z cukrem i dużą ilością mleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia juz podaje kawkę...dla ciebie z cukrem i mleczkiem.a dla mnie tylko z mleczkiem :-D. Ale pada śnieg. Mam ochotę na zrobienie sikanca ale nie chce mi się ubierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie pada, chlapa jest. Nie rób bo mi nie wyszedł a beta za 2 dni wyszła także lepiej się nie stresuj;) do jutra wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie też chłopa na dworze i tak jak wy pije kawkę z mleczkiem. W nocy trochę mnie pobolewa łyżki jajniki. Ciekawe po pierwszy raz dostałam pregnyl na pęknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy czasem mi tak na tablecie na klawiaturze głupoty wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
Grania mnie nigdy nie bola i zawsze pecherzyk jest, a w tym cyklu to nawet dwa. Jak ost dobrze zareagowalas to i w tym m-cu urosna, nie boj nic :-) No i taka romantyczna data..nie moze byc lepiej ♡ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Dzień doberek :) jaki to fajny nawyk zaczynać i kończyć dzień na tym forum :) Z dnia na dzień coraz więcej emocji... Chodź ja dziś znów późno to pewnie nikogo nie zastałam . Byłam dziś na badaniach z siuśkami i krewą, ciekawe czy będzie ok. Zrobiłam sobie jeszcze elektrolity tak dla sprawdzenia. Oby wyniki były do czwartku. U mnie totalne lodowisko a oczy same się zamykają, coś mi się zegar pozmieniał bo o 8 budzę się wyspana. A potem ziewam... Rita co do objawów to w sumie masz rację, my jesteśmy po tych lekach tak rozregulowane że w sumie nie wiadomo co jest przez leki a co ciążowe a co urojone ;) ale trzeba być dobrej myśli , a Ty chyba jesteś najbardziej pozytywna z nas wszystkich. Dziołszki trzymam kciuki moooocno!!!! Malinka dzwoniłaś do tej Apteki w Bytomiu czy mają Lutinus i do któej otwarte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina ja w sumie ciągle śpiąca,a spać nie umię i głodna i głodna. Z tym głodem to chyba z nerwów...zjadłam już dzisiaj limit tygodniowy dla dwóch osób. Wszystko pochłaniam oprócz słodyczy. Lodówka to świeci pustkami już ;) Własnie wytłumaczyłam sobie,że nie zrobię sikańca chociaz dzisiaj 11dpt i dzień@ to powinno coś wyjśc. Ale jak na razie to jestem sobie w ciązy i niech tak zostanie (przynajmniej do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ten gość to ja pisałam. Ale mam już dzisiaj początki depresji ;) Chyba zgubiłam całą wiarę i coś czuję,ze nic z tego. Masakra totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta każda z nas ma takie dni ale trzeba wierzyć i walczyć nic innego nam nie zostało. Trzymaj się. A jak się nie uda to próbujecie jeszcze czy to juz ostatnia próba była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita ten głód i spanie to dobry objaw wysokiej bety jutro. Widzę to w całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to już ostatnia próba bo ja nie dałabym rady więcej razy podchodzić. Dwa razy to taki max. Bo wiek też pewnie jest przyczyną tego,ze nie udaje się. A czas ucieka. Dlatego chyba mam dzisiaj totalne zwątpienie. I już byłam w aptece po sikańca,ale jednak nie kupiłam bo przecież nie ma opcji zeby test z moczu wykrył ciąze która nie ma jeszcze ok.20dni. Nie ma takich testów chociaż miałam w ręce i było tam napisane,ze wykrywa 6 dni po zapłodnieniu. Do jutra już blisko i wielka chwila nadejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Ritta wytrzymaj jeszcze na spokojnie do jutra. Kiedys chyba pisalas ze to 2 ost podejscie, Wy płacicie cala procedure takze koszta tym bardziej duże:( musi sie udać, nic sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak koszt też jest duży,ale psychika bardziej boli. Jest w GYN taki zestaw 2+1 i to mieliśmy opłacić,ale w ostatniej chwili zrezygnowaliśmy i została podjęta decyzja,że teraz albo nigdy. Normalnie brakło mi chusteczek ;) dzień płaczu dzisiaj Ale już nie nudzę Wam....jutro dam znać ok.14tej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta hormony ci buzują co jesteś w ciąży to moja diagnoza :-) nie zanudzasz po to jesteśmy i dobrze rozumiemy co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny..jesteście super ;) Jak czytam co piszecie to zaraz mi lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×