Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

To ja tak krociutko z rana, Grania niestety zadnych konkretow nie mam jeszcze, dopiero jak dostane @ mam sie pokazac + pyt czy i kiedy wchlonie sie torbiel, wiec to na pewno rozciagnie sie w czasie, zanim odbedzie sie rozmowa kwalifikacyjna, no, ale grunt, ze plan dzialania jest. Dzieki Catarina, ze przypomnialas o Fragaminie:-* I piekne wyceny przygotowalyscie..poczytam potem na spokojnie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny sloneczko swieci ladnie na dworze my dzis w tychach jestesmy na chwile moj m narzeka ze niemoze sie do mnie w nocy tulic bo od paru dni taka ciepla jestem ze masakra. Mierzylan dzis z ciekawosci temp. mam podwyzszona. A tak to dobrze sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...u mnie słoneczko ale na zewnatrz -4. Ja juz po badaniach, i od rana znów sciskanie z toaletą:( zamiast mi przechodzić to zaczęły się prawdziwe wymioty, M wystraszony gdy rano usłyszał co się działo;)okropienstwo..ale nie mogę narzekac ważne że maleństwo to powoduje:) lecę troche posprzątać...milej pracy pracującym i miłego leniuchowania tym w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina w Bytomiu wiec aptece jest już ten lutinus w promocyjnej cenie? Za ile? Dziś pewnie dostanę receptę pewnie tylko 1 opakowanie ale zawsze jakaś oszczędność a Bytom mam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania na Olimpijskiej w bytomiu masz za 130zł lutinus,ale musisz zadzwonic zeby zamówić. A w Krakowie jest za 110zł iteż trzeba zadzwonić. Więc dzwoń gdzie masz bliżej. Oj Iwcia męczące masz teraz dni jezeli tak pokochałaś toaletę ale minie szybko. Widać że bobas rządzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleja Olimpijska 1, 41-900 Bytom 32 389 40 19 chyba ten numer bo ze złości wszystko już wyrzuciłam do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ritta będę dzwonić. Zawsze jakaś kasa w portfelu a wiadomo że dalsze leczenie to większy koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że mnie Rita uprzedziła :) powinni mieć bo w piątek mieli dostawę. Ja dziś mam dostać przesyłkę. A ta pogoda to mnie wykończy.... dziś pięknie a mnie głowa pęka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Catarina boli ci głowa bo taka pogoda....mamy zimę,a słoneczko świeci jak wiosną.... nic się nie martw jak urodzisz też będzie głowa boleć... ;)tylko z innego powodu :) Takie już to nasze zycie jest....ale jeszcze tylko trochę i już będzie sierpień i Wasze maleństwa z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Ja juz nie mogę doczekać się chodź by wiosny... by móc wypełznąć do ogródka. Bo póki co to nawet spod końca mi się nie uśmiecha. Nie sądziłam że taki leń będę. Tak sobie planowałam załatwić zaległe sprawy, a tym czasem wutracie kurzu wymaga planu działania. Dzisiaj dowiedziałam się że znajoma ma termin porodu dwa dni przede mną. I jej dzidziuś ma 11 cm w 16 tyg, a mój w 14 miał już 16. 5 .Po czym tesciowa poinformowała mnie ze mój M w czasie porodu miał 4.300 kg.!!!!!! Czy moje dziecko nie będzie dzidziusiem tylko od razu pójdzie do żłobka???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaah Catarina.....pewnie będzie mały wielkolud,ale mówiłaś chyba coś o cesarce? to nie będzie tak zle...wyciągną waszego wielkoluda jak z pudełka i nie będzie musiał się męczyć. No wiosna to super czas....a teraz jak nie masz na nic siły to wypoczywaj...nic nie ucieknie,żadne sprawy,sprzątanie. Dbaj o was bo to ważny czas dla ciebie i maleństwa.A czas ciązy zostanie na zawsze w twojej pamięci..nawet jak dziecko już pójdzie w świat to będziesz pamiętała te kilka miesięcy kiedy nosiłaś je pod sercem. Czy dobrze sie ułoży czy trochę gorzej za te naście lat ..czas kiedy rósł brzuszek i rozwijało się życie zostanie na zawsze w pamięci :) Ale mnie wzięło.....to tak z samego serca piszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina jesteś dobra Haha Mnie lekko pobolewa brzuch , czas nakręcania się pora zacząć. Eh i tak 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dziękuje bo wiecie.. jeszcze wczesnie:) Hope - teraz transfer. Małami racja zrób bete, głupio doradziłam z tym odstawieniem, najpierw na krew a potem sie okaze. Iwcia a ten fragmin to długo, długo? mi w sumie to zostało zastrzyków do piątku( moje pierwsze opakowanie) bede jeszcze musiała się tym dzgac?:/ Mam takie dziwne odczucia w moim brzuchu.. cały czas czuje się przepełniona i taka wzdęta, to normalne? Jutro jeszcze powtórkowa beta a w czwartek w Bielsku do dr Cz. Co w sumie jest na takiej pierwszej wizycie po transferze? Iwcia gratuluje mieszkanka:) My z moim M tez mieszkamy w wynajętym i niestety do końca stycznia 2016 mamy umowę więc trzeba będzie w tym roku pomyśleć o czymś większym (niż 39 m). Szkoda że w tym kraju trzeba mieć kupę forsy żeby mieć jakiś swój kąt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dyskusji kosztu in vitro, to w mediach podają takie bzdury.. Że niby leki refundowane..ja się pytam które?!:P bo może dopiero z dwa lekarstwa były niepełnopłatne. Kochani rządzący..ohh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Ancia fragmin dluuuugo sie bierze, Catarina odstawila chyba dzisiaj cos tam wyczytalam;) ja moze z 3 tydz dopiero nie biore a Malinka chyba tez niedawno odstawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia super z tym mieszkanie :) ja dziś jadę na kontrolę do gyn na 19.00 mam nadzieję że pęcherzyk pękł i wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Grania powodzenia! :) dziewczyny z czego macie neta? bo ja mam teraz upc a tam nie ma nic i muszę coś poszukać bo bez neta to przecież zwariuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny już po wizycie u dr Szaneckiego ok jest ten lekarz przepisałm mi luteinę 3 razy po 2 tabletki i to zaskoczenie dla mnie :) finansowe także:) powiedział że jest dobrze i ten pęcherzyk miał prawo do końca pęknąc bo miałam robioną inseminację na pęcherzyku pękającym. Nie wiem jak mam to rozumieć mógł peknąć to pękł albo nie!!! dziwne i jestem troche rozczarowana. Powiedział że ma taką jedną ściankę załamaną...... nie chciał mi przepisać clo bo powiedział że jak będzie negatywny wynik to musi być kontrola czy mi się tam gdzieś cos nie zrobiło ale pytam go kiedy ?? to powiedział że nawet w trakcie miesiączki .... no ale w końcu mi przepisał :) Sama nie wiem czy teraz jest na co czekać czy ten pęcherzyk pękł czy nie :( czy szansa zmarnowana. Mojemu m nie będę nawet mówić bo powie że panikuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Pękł pękł i nic się nie martw:) mi gdy nie pękł od razu lekarz to powiedział także już go nie masz:) nawet nie wiem ktory to jest ten lekarz Sz w Gyncrntrum, chyba go jeszcze nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Iwcia za pocieszenie :-) też tak myślę co przepisał mi w końcu clo jakby nie pękł to pewnie miałabym jeszcze usg czy torbieli nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
A w ogóle to co to za podejście że już do następnej insemi leki szykujesz? Przecież nie będziesz ich potrzebować bo w ciąży będziesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Catarina jakoś w to nie wierzę. To Droga do in vitro tak to traktuje choć wiadomo cień nadziei jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się to... ;-/ w takim razie kasa wyrzucona , organizm lekami niepotrzebnie obciążony, o stresie nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dziś trochę pogoda pochmurna byłam na zakupach teraz gotuje obiadek i czekam aż m wróci z pracy. U nas w pracy nie wesoło likwidują zmianę nocna najgorzej ci co mieli umowy na pracownik zmiany nocnej nie wiadomo co z nimi. Ahh wszyscy się boimy co zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale żeby dojść do rządowego in vitro musze przez ten etap przejść. Ale spokojnie ja mam nadzieję że się uda ale wolę się tak bardzo nie nastawiać żeby się nie rozczarować za bardzo. Lepiej trochę dystansu, ale w rzeczywistości wierze i nakręcam się jak głupia na objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Elusiowo może nie będzie tak źle i może juz niebawem pójdziesz na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×