Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość binuś
Cześć Ja mam dziś stress bo zaczęło mnie boleć podbrzusze i plecy a teraz czuję jeden jajnik jakbym miała @dostać mam nadzieje że to nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus a kiedy masz termin @? Nie martw się bo często objawy @ to dobry znak, mnie nawet w ciąży plecy bolały jak na @. Kwiat a co u Ciebie po konsultacji? Ja zaraz wstaje na badania a tak mi sie nie chce z wyrka wychodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope super beta ciesz się i nie stresuj wszystko jest dobrze udało się i będzie tak dalej. Dziewczyny z końcu musi się udać. Ja ostatnio zabiegana jestem czytam was ale nie mam czasu napisać lub padam na pysk ;-) dziś mam wizytę po IUI na 17. Trzymam kciuki za Was wszystkie. Binuś to na pewno objaw ciąży a nie okresu. Dziewczyny też tak miały poczekaj jeszcze troszkę i się dowiesz. Nie stresujcie się i tak nie mamy na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Witam wszystkich w ten piękny dzień :) dzięki za dodanie mi otuchy :) badania mam na poniedziałek równe 2 tygodnie miną ... dla odmiany dziś mnie boli drugi jajnik ... Życzę wszystkim miłego dzionka ja to jadę na relaks na działkę a co sobie będę żałować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny w ten piękny słoneczny dzień ja już nie śpię od 7 tak brzuch mnie bolał doprawiliśmy wczoraj z m. Teraz tylko czekanie w czwartek wizyta zobaczymy czy pękł. I zapytamy się lekarki o co wczoraj jej chodziło bo pytała się czy do kubeczka czy w prezerwatywe specjalna m oddawał mówi jej że do kubeczka a ona że zapomniała nam powiedzieć że lepiej by było do prezerwatywy. I kazała zawołać laborantke że ma jej podać wyniki nasienia jakie jest. I przy nas jej podawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a dobrze położna kazała mi obserwować plamienia jak sie pojawia i bedzie ich duzo to mam przyjechac w 10 dpt i beda mi robic bete a jak ich nie bedzie do 12dpt mam przyjechac do nich zrobic bete potem w 14 dniu no i oczywiscie mam sie nie przejmowac duzo odpoczywac****ic herbate na bol glowy bo wczoraj mnie bardzo bolała pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dzień dobry dziewczynki, piękny dziś dzień a ja zaraz do pracy :( Czekam na @ i będę jechać zrobić badania które zlecił dr H. Mam zrobić tez te przeciwciala które inni lekarze wyśmiewali... A w ogóle to w gyn nie robili mi ani razu badań hormonalnych i mam wyniki sprzed 2 lat. Mam na myśli fsh, lh itp. No zobaczymy. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) cały czas Was podglądam i uważnie śledzę co tu się dzieje, ale z racji że nie mam takich rewolucyjnych wiadomości to się nie odzywam. Witam nowe koleżanki:) ale nam się to forum rozbudowało nawet nie myślałam że aż tak jak pisałam pierwszy raz. Gratuluje dziewczynom którym się udało, przepraszam że nie po imieniu ale już mi się miesza co u której. U nas na razie bez zmian, M był u urologa, jest ogólnie ok, oczywiście zlecił znowu badania ale się go otwarcie zapytałam czy jest sens tracić pieniądze i nerwy jeżeli i tak podchodzimy do in vitro więc stwierdził że to tylko w celu dalszego diagnozowania M ale na razie i tak nie wiadomo czemu u niego nie ma plemników. A u mnie laparoskopia nic nie dała a do tego fsh i lh mam bardzo powyżej normy i mogę mieć trudności w stymulacji więc najpierw dostanę 2 miesiące tabletki anty a później poda mi takie leki jak przy in vitro żeby sprawdzić czy zareaguje. Jesteśmy zapisani do kolejki do rządowego i czekamy i tak dopiero w sierpniu będziemy mieli udokumentowany rok leczenia. Ja na razie nie ma @ i chyba już nie będę czekać tylko się umówię do gin. U mnie piękna pogoda aż się lepiej wstaje do pracy jak słoneczko świeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, cieszmy się pieknym sloneczkiem bo od soboty znowu opady. Elusiowo nie wiem dlaczego do prezerwatywy bo moj M zawsze do kubeczka oddawał. Binus mam nadzieję że te objawy to na ciążę:) Bimbalka jednak robicie te badania? I bardzo dobrze, może coś nowego wniosą w wasze wyniki. Teraz gdy bylam u dr J mowila mi że współpracuje z dr H i dziwilysmy sie że tak dobry specjalista nie dostał refundacji na in vitro. Kiedys tez czytalam że większość tych młodszych rownie dobrych lekarzy wyszlo właśnie spod skrzydel dr H takze mam nadzieje że mozmoże znajdzie gdzie tkwi problem. U mnie znalazl problem po pierwszym dokladnym usg gdzie nikt wczesniej nic nie zauważył. Pamietaj gdybys byla na wizycie...pytaj pytaj pytaj bo to lekarz ktory malo mówi sam od siebie ale odpowiada na wszystkie pytania:) idę na kawkę a potem troche na sloneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia fajnie że się odezwalas:) i nie podczytuj nas tylko ale rowniez nam sie tutaj udzielaj:) no to czekamy na Wasze wyniki..my mamuski juz w sierpniu będziemy pewnie z maluchami gdy Wy bedziecie podchodzic ale jak co to ja nie zamierzam potem znikać tylko dalej Wam kibicowac tutaj:) Kwiat ...oby to było plamienie implatacyjne:) często wlasnie dziewczyny piszą że takie mają:) ja nie miałam ale Catarina tak:) Malami pecherzyk pewnie pękł takze nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki w cudowny dzień. Piję kawkę i mam zamiar trochę ogród zacząć ogarniać ;) Ale mamy ******* forum az miło że tyle nas.....Ancia coś cichutko jest? chyba wszystko dobrze u ciebie? Elusiowo poszalałaś z M. ...to teraz czekamy na efekty :) Już mam bóle brzucha jak pomyślę o tym że jutro Kraków ;) Iwcia jak twój bobas? daje znać o sobie? Malinka pewnie lada dzień twoja księzniczka też się odezwie. Dziewczynki są bardziej leniwe ;) Catarina a jak u ciebie z ******i? rośnie mały piłkarz? Kiedy macie połówkowe badania? jakoś po 20tym marca??? Bo Iwcia w kwietniu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ritta...myslalam że nie pijesz dzisiaj kawy?;) ja juz wróciłam z badań, juz jak widzę tą igle przy pobieraniu krwi to mi słabo..chyba juz za dużo tych kłuć, jak nie w brzuch wczesniej to w rękę..bleee. Ritta ja mam połówkowe 10 kwietnia. Najwczesniej moglam mieć od 4 ale 9 mi nie pasowalo to idę 10. Bedzie to chyba 21 tc a to niby sie robi miedzy 18 a 22? Dzisiaj mój pilkarz spokojniejszy, przynajmniej do tej chwili;) wiecie co mnie zaskoczylo? Dodałam sobie 22 tygodnie do wczorajszego djia gdzie poczulam ruchy i wychodzi mi wedlug ruchów termin dokladnie na 17 sierpnia wtedy co wedlug usg:) czyli może faktycznie coś w tym jest? No chyba że taki zbieg okolicznosci. Wedlug badań prenatalnych mam termin na 8 sierpnia i tez wtedy bym wolała:) a ja znowu piorę...tak ogolnie to jestem maniak włączania pralki i wieszania prania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to możemy sobie rękę podać bo ja też uwielbiam prać. Chodzę dzisiaj po domu i szukam co jeszcze mogę wrzucić do pralki. to jest straszna mania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha Ritta ja mam to samo:) pusty kosz na pranie to wrzuciłam od psiaka kocyki i miski:) moj M potem marudzi że tyle prądu a o wodzie to juz nie wspomnę bo mam ciągle niedoplaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie że w takie sloneczko jesli mam brzuch przykryty recznikiem to mogę trochę poleżeć i się wygrzac? Ogolnie to wiem że słońca nie zalecają na brzuch i nie wiem czy to nie zaszkodzi. Kurcze az się boje latem tych upalow, dobrze że termin chociaz na sierpien a nie wrzesień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Tak pięknie na dworze a znów przywalona... paranoja jakaś...Malinka ja czuję chyba tak samo jak Ty. Takie kłucia. Mama mi powiedziała że jak będą to już ruchy to będę wiedzieć że to to , bo nie da się tego z niczym innym porównać. Rita cieszę się że podniosłam Cię na duchu :) ale to od Ciebie zależy czy uwierzysz... Jak ja Ci zazdroszczę Tych prac w ogrodzie... ja się tak boję... kucać mi ciężko bo mi nogi drętwieją, nie mam co myśleć o ogródku warzywnym w tym roku :( Binuś takie bóle to dobry znak, chodź wiem że niepewny... Odpoczywaj ile się da i wcianaj ananasa :) Grania to czekamy na relację i Ty też spokojniutko i pozytywnie mi tam! Tasia super że jesteś, tylko Ty nas tu nie podglądaj tylko pisz na bieżąco!! Widać że u Was wszystko ruszyło, sprawa coraz jaśniejsza. Czekamy do sierpnia aż wyniki Ci się wyprostują i lecimy dalej. Akurat będziesz naładowana słonkiem, pełna witamin jak to latem , w sam raz by zostać mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam ostatnie opakowanie antków;) powiedzcie mi proszę od którego dnia zaczynałyście stymulację w protokole z antkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Malaaa ja miałam się pokazać w 18 dniu cyklu na usg przed końcem tabletek i ok. 22-23 dnia cyklu miałam już zastrzyk i aż jak dostałam @ potem dołożono mi kolejne gonal i menopur musiałam je wbijać prawie do punkcji ok 2 dni przed punkcją końcowy zastrzyk. Strasznie długo to trwa niekończąca się historia ale jak już zastrzyki to już ostatnia prosta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny lezalam teraz urzeduje w kuchni czekam az kapusty sie ugotuja i zabieram sie za robienie golabkow na jutro na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ale dzisiaj był piękny dzień...szkoda tylko,że zawsze taka fajna pogoda jak w pracy trzeba siedzieć:(:( Rita,Iwcia widzę akcja pranie na całego:D:D Ale Wam zazdroszczę dziewczyny tych kopniaków:D:) pewnie niesamowite uczucie?:) Teraz już jesteście prawie na półmetku:) do sierpnia raz dwa zleci:) Tasia miło,że się odezwałaś-3mam kciuki za Was:):) Grania jak tam po wizycie? Elusiowo brzuszek już nie boli? Ciekawe co tam u Positive bo nam znikła:( A ja czekam dalej:P już sama niewiem na co hihi:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero wróciłam do domu, bylam na zakupach bo w lodowce prawie sam szron ;) Malami zasuwaj na betę bo juz masz 14 dzien tak?:) ja zaraz idę z pieskim polazic bo cieplutko na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamiii a gdzie beta? no nie rób tak..bo nerwy mnie wykończą..uciekaj jutro na badania :) Iwcia jutro nie piorę bo jadę do Krakowa....kurcze a taka ładna pogoda będzie ;) Mój piesek nie chodzi na spacerki wieczorem bo nie lubi jak jest ciemno ;) Catarina w przyszłym roku ogarniesz ogród. Teraz masz odpoczywać :)BO MALEŃSTWO NAJ..NAJ..NAJWAŻNIEJSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Wszytko ok pęcherzyk pękł teraz luteina i czekamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta...Ty się nie wyglupiaj tylko pierz jutro bo w sobote i niedziele możliwe opady sniegu;) czyli jutro od rana trzymam kciuki za Twoją wizytę, betę Hope i Malejmi:) ktoś jeszcze jutro coś ma? Grania to teraz się oszczedzaj, mam nadzieję że ten odpowiedni plemniczek już dotarl do celu:) Elusiowo chyba na weekend tez się skuszę na goląbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia mam już przygotowane kocyki do prania..i legowisko też odświeżę od mojej suni :) zaraz rano pralka w ruch ;) Miłej nocki kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No to jutro wielki dzień - bety i wizyty. Powodzenia!!!! No i dajcie od razu znać co i jak :D kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u mnie dzis piekny ranek juz od godz nie spie i pije wode z cukrem i slonko mo swieci przez te brudne okna az mam chec umc pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×