Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Bimbałka
Dzień dobry dziewczynki i witam nowa koleżankę :* Ja juz po transferze i leniuchuje w domku. Wzięłam L4 żeby leżeć i wcinac ananasa. Elusiowo super wynik gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo to może lepiej jeszcze nie mów tym bardziej bo kiedyś pisałaś że straszą u Was zwolnieniami. Jak weźmiesz sobie zaswiadczenie o ciąży to wtedy juz bedziesz chroniona:) Bimbałka to teraz Twoja kolej na ładną betkę, oby to był ten szczęśliwy transwer:) brałaś 1 zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Witajcie kobietki po świętach ;) Ale ******* forum a ile nowości. Witam nową koleżankę. Elusowo rewelacja..a mówiłam ,że będzie w końcu szczęsliwa mamusia po IUI. Bimbałka leż i wcinaj ananaska i inne smakołyki. Teraz twój czas nadszedł kobietko. I za 10-12 dni proszę o dobre wiadomości.. A co do witaminy D to pewnie nie zaszkodzi jak będziecie brać w okresie kiedy nie ma za dużo słońca. Jedna z lepszych to podobno D-Vitum forte. Iwcia,Malinka,Catarina dbajcie o maluszki i czujcie słodkie kopniaczki od dzieciaczków.Jeszcze tylko troszkę i będą na świecie. Iwcia ale dałas czadu z tym poparzeniem...masakra ;) Będę tu zaglądać ale znikam na razie. Nie umię ogarnąć sama siebie. Posypało się wszystko. Trzymajcie się cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo30 gratulacje. W końcu dobre wieści i ciąża po inseminacji. Ritta co się posypało? Nie opuszczaj nas :-( Bimbalka trzymam kciuki teraz się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta! Moj niuniuś mówi że ciocia Ritta ma nigdzie nie znikać..trzymaj się kochana, może odpoczniesz troszkę od tego wszystkiego i wrócisz do nas szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta co się dzieje? Nie znikaj bo razem raźniej :) Iwcia przygarnelam 1 zarodek a drugi czeka :) no i miałam embryoglue i assistant hatching :D oby pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo bierz urlop na żądanie!! Nawet się nie zastanawiaj! Czy Ty nie zdajesz sobie sprawy co może być jak coś dźwigniesz?!! Ja też pracowałam na nocki, wiem jak to jest.Gratuluję Ci serdecznie wyniku, dbaj o to!! Bimbałka trzymamy kciuki. Duuuzzzio ananaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Bimbałka to masz teraz pełną opcję ;) musi być z tego piękna ciąża.Ten 1 zarodeczek będzie mocno walczył..już walczy :) Elusiowo uciekaj na zwolnienie...tyle czekałaś szkoda to zmarnować ;) Dziewczyny chyba nic złego się nie dzieje u mnie oprócz tego że jestem zmęczona tą walką z wiatrakami. Nie wiem w którą stronę iśc. co zrobić zeby było dobrze. Bardzo chcemy bobasa ale chyba wariuje już z tej niemocy,niepewności ;) Ale zaraz pojawia się uśmiech u mnie na twarzy jak czytam wasze szczęśliwe wpisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo z taaaakiej bety to Ty wiesz ;-) Piekna jest, ogromna i cudna :-) Gratuluje ogromnie. Bardzo mnie dziewczyny cieszy ten watek i to forum, nigdzie jeszcze nie spotkalam tylu szczesliwych zakonczen. tak sie wlasnie kiedys zastanawiamlam, gdzie sa te szczesliwe dziewczyny po zabiegach i juz wiem ! tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta to nie jest walka z wiatrakami, są mozliwosci a skoro są to szanse również są. A mysleliscie nad tym 2+1? pamietasz jak Elusiowo pisala po 2 nieudanej ze M się do niej nie oddzywa itd? i zobacz..dobrze że się nie poddali bo w końcu doszli do celu i u kazdej z Was tak bedzie:)Bimabałka nawet nie wiem co to jest ale oby pomoglo a wierze że teraz się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Ja również dołączam się do gratulacji!!! Elusiowo super beta jak masz jutro wizyte to przy takim wyniku pewnie będzie już "coś" widać:-) ehh jak czytam takie dobre wiadomości to aż na nowo wierze ze w końcu się uda! UDA SIĘ KAŻDEJ Z NAS! :-) nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta trzeba działać i to konkretnie albo w jedna albo w druga stronę. Czas ucieka a im bardziej człowiek się zastanawia tym więcej wątpliwości się nasuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Dziękuję wam dziewczyny jak będę po wizycie jutro to napisze wam co i jak. Hope sama byłam w szoku jak mi wynik położna przez telefon podała niedowierzanie jutro jak lekarka potwierdzi i może jak juz coś będę widzieć to dotrze to do mnie . Dziś już płakałam ale dalej jestem w szoku i to wielkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczyny tarczycowych, byłam dzisiaj w laboratorium zapytać o wszystkie dodatkowe badania jakie chciałabym zrobić. Czyli jeszcze raz: TSH, FT4, FT3 -z nowości jakie udało mi się wyczytać podobno w ciąży ważniejsze są wartości Ft4 i Ft3 niż w sumie TSH. FT4 i FT3 procentowo powinny być na poziomie minimum 50%, w przeliczeniu na %. Anty TPO, Anty TG, Witamina D3, Witamina B12, Żelazo, Ferrytyna - też podobno bardzo ważne, Magnez, Cynk, Kwas foliowy, Cholesterol, Sód, Potas, Wapń. Trochę się przeraziłam bo po podliczeniu wszystkiego wyszło mi bagatela 265 zł ;) Chyba sobie odpuszczę Cynk, kwas foliowy, Sód i Potas. Ubędzie wtedy jakieś -64 zł. Oczywiście dzisiaj zaspałam na kariotypy, mam jakieś dziwne problemy ze snem wczoraj do 3 wierciłam się w łóżku, patrzyłam w sufit i prawie wyłam do księżyca.... Witaminy już mam prawie wszystkie zakupione, jeśli chodzi o witaminę D to właśnie z tej firmy co pisała Ritta :) Vitum_Forte_2000_j.m Na razie nic jeszcze nie łykam, muszę jutro zrobić w/w badania i dopiero potem zaczynam suplementację. Ferrytyna to żelazo :). tutaj jeszcze jest fajny link do poczytania http://forum.gazeta.pl/forum/w,94641,147266986,147266986,Stymulacja_do_In_Vitro_przy_Hashimoto.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Hope no faktycznie sporo tego! Moze tez zrobie kilka z nich. Wit D tez zaczełam brac mam te 1000j.m biore też kwas omega 3 chyba nie zaszkodzi a moze faktycznie pomoże. A gdzie robisz ten kariotyp w gyn? ja robie w przyszłym tyg w katowicach na tej Mikołowskiej faktycznie nie ma tam kolejek a czekac do 25 maja nie mam zamiaru tym bardzie ze na sam wynik z 5 tyg czekania, musze. odwołac te wizyte w Zabrzu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Hope ja też kupiłam ta witaminę i juz łykam. Co do tych badań może rodzinny Ci da na Nfz. A w ogóle to znowu byłam w szoku dziś w rejestracji dziewczyna powiedziała do pacjentki ze w programie tylko pierwsza wizyta po transferze jest bezpłatna a za resztę niestety się płaci. Ehhh ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Linka też będę robiła na Mikołowskiej, badanie tańsze więc nie ma co się zastanawiać, a czas oczekiwania na wynik praktycznie taki sam :). Haha musimy zorganizować grupowe wizyty to może wtedy będziemy miały jakieś zniżki hihih. Bimbałka ja kiedyś byłam u rodzinnej i chciałam zrobić jeszcze raz badanie krwi to mi powiedziała, że tylko jedno przysługuje LOL... Więc chyba sobie odpuszczę ;) Bardzo ciekawe to forum z gazety można wyczytać kilka ciekawych rzeczy na temat naszej tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Hope wklej jeszcze raz ten link bo nie da się go otworzyć. No śmieszne z tymi badaniami tyle kasy to wszystko kosztuje, szkoda gadac. Kiedyś z M sie śmialiśmy ze od początku starań tyle kasy poszło ze juz ze 2 razy na jakieś wypasione wakacje szłoby pojechać:-) ahh lepiej nie liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
A to ciekawe z tym magnezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka wpisz w wyszukiwarkę bo te linki jakoś tutaj nie działaj: forum gazeta stymulacja do in vitro przy hashimoto i wybierz pierwszy odnośnik :) Jak się zagłębisz w temat to dużo jest czytania, bo co chwile coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Ok poszukam, a ty Hope masz hashimoto? Ja nie mam a przynajmniej nie wiem zebym miała:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia ;) hihi mam niedoczynność a czy to Hasi hmm kto to wie. Zrobię te badania i zobaczę jak powychodzą mi wyniki, pewnie wszędzie będę miała ekstra niedobory :), kto wie może ta moja bezsenność też jest spowodowana tą cholerną tarczycą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo suuuuuuuuuuuuuuuper:) jeju jak się cieszę:) :) :) Dziewczyny ja się dołączał to pozytywnych przypadków po braniu witaminy D i magnezu, zaraz po punkcji miałam przepisane i brałam bardzo długo, magnez z przerwami ale pojawiły się skurcze w rękach i nogach i muszę dalej brać. I tu Was zaskoczę, leki te przepisała mi dr Cz;) Witaminę D dokładnie tą którą podajecie. Ritta jeśli potrzebujesz to odpocznij od tematu ale nie odchodź na stałe. Odpocznij, później zastanówcie się z M nad rozwiązaniami i wracaj pełna sił i nadziei:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Malina a jaki magnez dokładnie brałas? bo czytalam ze słabo się wchłania taki z tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Malinka właśnie mi przypomniałaś że mi Cz tez przepisała oprócz tej wit D magnez magne B6 to tez mam zapas i wezme od jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×