Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość elusiowo30
Hej dziewczyny u mnie też lipa z pogoda chodź troszkę słońce wychodzi, ale za zimno na grilla. Mojemu m doskwiera alergia wiec będziemy w domku. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja zaczelam kolejna stymulacje tylko tym razem Lamettą - w sumie nie wiem dlaczego bo w zeszłym cyklu na clo i menuparze mialam trzy pęcherzyki dlatego nie wiem skąd dr Cz wziela pomysl zeby cos zmieniać ale pewno wie lepiej niż ja ;) w czwartek czeka mnie badanie drożności i trochę sie boje :( Bimbalka gratuluje maluszka jeszcze 9 m-cy i będziesz go tulić! Zleci ani sie obejrzysz. Co do pogody to ja jestem u M w Norway i jest malo przyjemnie 10 st i pochmurni ale tu wiosna dopiero sie zaczyna. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Jak tam nastroje?:) Kas no ciekawe dlaczego taka zmiana ale pewnie dr Cz wie co robi...:) Mała jak tam się czujesz?:** A ja dalej siedzę w niepewności...dzisiaj dzwoniłam do tego labolatorium to najpierw nikt mnie nie odbierał a jak już odebrała jakaś babka to pow,że embriolodzy już wyszli więc mam dzwonić w poniedziałek rano.....:( niewiem co otym myśleć ...czy rzeczywiście zapomnieli zadzwonić czy nie mieli z czym zadzwonić...;/ Ciągle życie w stresie....;/;/ Mała napisz mi proszę jaką Ty miałaś przerwę między pierwszą punkcją a drugą?? bo brałaś długo tabletki chyba nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami między punkcjami musi byc 3 miesiące przerwy, tak mówiła dr Cz. Kurcze kto pracuje w tym laboratorium zeby nie pamiętac ze mają zadzwonic! To Małami masz próbę cierpliwości;-) pon juz za niedługo:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas21
Malami powiem Ci ze i tak masz swiętą cierpliwosc ja juz chyba powiedzialabym co o tym sadze! Masakra. Jak mozna kogokolwiek tak w niepewnosci tyrzymac :( wiedza jak my na wszelakie informacje czekamy. W kazdym badz razie mysle ze gdyby dzialo sie cos zlego to daliby znac odrazu! Glowa do gory! Dzwon w poniedzialek z rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaacie aż 3 miesiące?:(:( strasznie długo... ehh ja już się tylko modlę aby się z tą jedyną udało:( Pozostaję mi czekać....ten długi wekend dla mnie jest naprawdę bardzo dłuuugi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami chybaze się coś zmieniło..pamiętam jak przy pierwszej próbie dr Cz mówiła ze trzeba od punkcji do punkcji 3 mce odczekac! Ale nie zamartwiaj się na zapas, musi byc dobrze i trzymam kciuki za Twoją silną komórkę, pewnie jak napisała Kas gdyby było coś nie tak to by zadzwonili a tak to zapomnieli. Dobrej nocy:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) zapowiada się ładna pogoda zatem łapiemy dzisiaj naturalnie witaminęD. Wczoraj bylam poza domkiem to dzisiaj odpoczywać będę na słoneczku. Moj maluch juz mnie molestuje od kilku godzin, kręci sie jak szalony;) fajnie juz widać patrzac na brzuch jak podskakuje:)Malami ja o zamrozonych zarodkach pamietam ze dowiedzialam się pozno także lada moment pewnie daja Ci znać. Straszne jest czekanie na te wszystkie tak wazne dla nas wiadomosci a potem te kolejne obawy o malenstwo ale najwazniejsze że bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis 8 dpt @ nie ma brzuch cmi ale jakos os 24h wogole nie boli... Nic kompletnie Cycki jak dwie wiszace skarpety bez zyl troche cmia. Pozdrawiam Was wszystkie a w szczegolnosci betujace i transferujace od poniedzialku ciezarne tez of kors:) MalaMi dzwon do nich nagminnie, oni musza podac wszystko. Ja dzwonilam kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie takie piekne sloneczko swieci;) obiadek juz na ukonczeniu jest ;)wiec teraz pije mala kawke z mezem i zapraszam wszystkie na kawe;) pozdrawiam wszystkie serdecznie i zycze milej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaa testujesz we wtorek? O cyckach juz Ci pisałam, bolały mnie wtedy gdy sie nie udało a zero bólu do jakiegos 8tc gdy się powiodło takze u Ciebie bedzie jak u mnie!:) a termin @ kiedy masz? Kwiat u mnie też ładne sloneczko tylko już chmury zaczynają sie pojawiać. Ja we wtorek idę na ten test glukozy...bleee. Catarina ja mam miec 2razy robione, najpierw po 1h z potem po 2h czyli spędzę w poczekalni ponad 3h o ile dobrze to rozumiem...Ty masz potem jeszcze po 3h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia no wlasnie sie zastanawiam czy we wtrorek, to bedzie moj 10dpt i zastanawiam sie czy nie poczekac gdzies do czwartku. Klinika i tak chce bete z 14 dpt. To wszystko sie rozstrzygnie w tym tygodniu bo albo bedzie @ albo beta. Nie bede chyba szalec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sama zadecydować do kiedy wytrzymasz. Ja miałam betę z 7 i 9 dnia jak mąż jechał mi po recepty do dr M i nic nie mówił że muszę miec jeszcze robioną, potem zrobilam dla siebie ale juz nikt jej nawet nie oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia slonko wole poczekac do 13dpt chyba bo wtedy juz wszystko bedzie jasne. 2 dniowe zarodki mialam podane, nic mi sie nie dzieje poza mdlosciami od Lutinusa wiec ta beta to bedzie formalnosc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa podziwiam Cię jak wytrzymasz do czwartku z tą betą, a starczy Ci leków? co do wyników bety to ja tak jak Iwcia nie dawałam moich wyników i nikt się w gyn nie dopominał o nie. Miłego dnia Mamusie i przyszłe Mamusie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Iwcia gdyby nie Ty to kurna zabraklo by lutinusa:) jutro jeszcze bede miec ale na wtorek to tylko na rano mi zostanie:) czyli betowac musze jutro:( A powiedz Iwcia bo ja mam jeszcze luteine zwykla to najwyzej to zuzyje bo chyba od lutinusa to sie tylko cena rozni:) Iwcia co o tym myslisz??? Boje sie tej bety.... i dlatego nie chce tam isc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
Malaaa tknelo mnie przeczucie ze Ci sie uda. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa ja chciałam przejść na luteine z lutinusa gdy się udało no bo wiadomo jaka roznica w cenie ale dr P powiedziała że nie powinnam teraz i dala mi dalej lutinus. Potem mi zmniejszyla bo dodała duphaston a potem powiedziala że jedno moge odstawić no to wiadomo że lutinus. Ja bym chyba się bała zmienic, poszlabym jutro chyba na betę dla samej siebie i gdyby wyszla nawet jeszcze niska pojechalabym po recepte no ale zrób sobie jak Ty uwazasz:) Robilam bete w 7 i 9dpt a w 10 mąż jechał juz mi po leki bo betka wyszła. Ja należę do tych co nie potrafią czekac także do 10dpt nawet bym nie dotrwala zeby nie testowac juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Iwcia w takim razie jutro oficjalnie betuje!!!!!! Bojeeee sieee ale pojde i zrobie to dla Lutinusa:P No niby jutro bedzie 9dpt 2-dniowych czyli 11dpo normalnego cyklu, troche wczesnie ale jak juz cos ma byc to jutro bo pozniej to juz szans nie ma. Jakos na poziomie ponad 1,2. AnkaSkakanka jak niby Cie tknelo? Ja jestem w totalnej rozsypce:/ cala posrana po pachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Malaaa nie bój się każda z nas to przechodzi. Trzymamy kciuki i bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala powodzenia jutro:)) ja cos czuje,ze to bedzie to:)))) dla mnie jutro to tez bedzie wielki dzien zobaczymy czy sie bede cieszyc czy plakac:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi kochana musi byc dobrze... Troche mnie wkurza brak empatii w tej klinice... ale coz:( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Z jednej strony ciagle mysle ze to ta jedyna,ze przetrwa a z drugiej mam takiego dola bo niewyobrazam czekac do sierpnia na kolejna punkcje:((( dobija mnie to zycie ze jest takie niesprawiedliwe:(( teraz coraz ciepliej i coraz wiecej mamusiek z wozkami a ja mam coraz wiekszego dola:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi wiem o czym mowisz... Dzwon tam jutro do nich i pytaj, przeciez to Twoj spokoj... A poza tym zarodek to Twoja wlasnosc i masz prawo wiedziec co sie dzieje. Jejaaa oszalec mozna z tym wszystkim:( ... Ja mam dosc tej kliniki ... Ja wiem ze tu sa dziewczyny ktore nosza dzieciatka pod serduszkiem i ze to wszystko wyglada inaczej dla tych mamusiek... mnie jednak to miejsce szczescia nie przynioslo a po ostatnim zajsciu nie chce juz miec gorszych wspomnien:( ... Musze tylko wypowiedziec ta cala rzadowke. W klinice pewnie sa do tego druki albo powiedza jak to zrobic:) MalaMi ja mysle ze wyczerpalam ten limit nieszczescia i ze Twoj zarodeczek super sie podzielil i to jest wlasnie twoje dzieciatko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Fifaszek, cos sie zalogowac nie moge. Dziewczyny, czy ktoras z Was byla stymulowana Gonal900 plus Menopur 600? ciekawa jestem wynikow i objawow. I powiedzcie mi jeszcze w ktorym dc mialscie punkcje? Po ilu dniach stymulacji napreawde ruszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durna ta kafeteria ... Piszesz piszesz a posty w chmurach siedza!!!! Grrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala a to czemu chcesz wypowiedziec?musisz przez te AMH? 3mam kciuki abys juz zadnego podejscia nie musialas miec . Nalezy Ci sie wkoncu ta wysoka beta bo juz duzo przeszlas:(( ja dopiero zaczelam a psycha mi juz upada:( fifaszek ja nie pomoge bo mialam menopur150:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym Wam natrzaskala po tyłku za tak negatywne nastawienie. Malaaaa jutro jak będziesz miała ładną betę to Cię wytargam za uszy zenjuz przekreslasz wynik;) malami musisz wierzyć a to dopiero pierwsze podejscie, trzeba sie cieszyć że mamy w razie czego możliwość do trzech...bierzcie przykład z Bimbalki:) jakies 10 transwerow i dziewczyna sie nie poddała, gdyby to zrobiła nie miala by teraz malenstwa w brzuszku..takze Proszę zmienić nastawienie!:) Fifaszek ja Ci nie pomoge a co do punkcji to juz nie pamiętam kiedy dokladnie miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami i Malaaa trzymam kciuki za same dobre wiadomości dzisiaj i wysoką bete! Ale macie nastawienie dziewczyny:-( pamiętajcie ze co nas nie zabije to nas wzmocni! Musi byc wszystko dobrze ale to Wy same musicie wierzyc! WIERZYĆ :-) Miłego dnia for all;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×