Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iwcia tylko raz jeszcze próbujemy....ten trzeci raz to nasze być albo być oto jest pytanie ;) kiedy podejdziemy to nie wiem wszystko zależy ile kasy na leki. Boję się bardzo tej stymulacji znowu taka napuchnięta będę ;)pewnie ty będziesz rodzić a ja będe miała zastrzyki i oczekiwanie na CUD;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia bez wkładek nie dam rady bo lutinus wycieka. No czekam na te wyniki nie ma wyjścia. Ritta życzę Ci aby wszystko dobrze się poukladało :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita to rodząc będę trzymać podwójnie kciuki..za Twoje powodzenie i z bólu:) chyba malaaa nam uciekła, może potrzebuje trochę odpocząć ale zeby tylko się nie poddała jesli będzie mogła jeszcze skorzystac z refundacji. Ja akurat bez refundacji nawet nie pomyślałabym o in vitro a dzięki niej będę miała dziecko dlatego kto tylko może niech korzysta i nawet się nie zastanawia mimo kilku niepowodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My do tej pory się nie decydowaliśmy z powodów... przeróżnych. Ale kasa oczywiście też ważna była. Jednak przed ostateczną decyzją ustaliliśmy z mężem, że jeśli w programie nie wyjdzie, to później sami spróbujemy max 2 razy. Jak się nie uda, to widocznie nie jest nam dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze gdy ludzie chcą a nie stać ich na to i pieniądz decyduje o tak waznej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zwykle decydują o tym pieniądze. Ja się martwię o kasę na leki, decyduję, że jak coś to wezmę kredyt i tyle. A mój szef kopie sobie basen przed domem i płaci 50 tysięcy bez mrugnięcia okiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry z kawa, pora jak wczoraj;-) dzisiaj w daleka trase jade,ale przynajmniej popatrez na gory :-)U nas nie byloby szans bez refundacji, nawet najmniejszych.Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chcialam jeszcze powiedziec oficjalnie, ze zostaly mi tylko dwa dni do bety, jak nie osiwieje do piatku to bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Dzień dobry! :) Fif, ja już dziś osiwiałam przy moim porannym teście strumieniowym... Kupiłam pink express - szczerze nie polecam!!! Pełna napięcia i obaw czekałam na wynik i co? Nie zadziałał!! Nie pojawiła się żadna kreska, zarówno w okienku testowym jak i kontrolnym :/ Wyrzucona kasa i zmarnowany mocz ;) Niestety kupiłam 2 więc jutro rano powtórzę i zobaczę czy ten też jest felerny. Szkoda, że nie poczytałam wcześniej opinii, bo nie tylko mnie się to przydarzyło :/ No więc dalej nic nie wiem, objawów żadnych nie mam co mnie martwi... Wczoraj przymierzyłam sukienkę którą kupiłam miesiąc temu na ślub teraz 30go (jestem świadkową brata) i załamałam się, bo albo zgrubłam albo spuchłam na brzuchu bo mam go zarysowany i chyba torebką będę musiała zasłaniać... Nic, jadę dziś na betę, wyniki prawdopodobnie odbiorę jutro, choć już mam tak dość czekania, ze jak mi powie, że będą jeszcze dziś to chyba pojadę przed zamknięciem. Bo już mam serdecznie dość tego stresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Hejka ;) Fif nie osiwiejesz ;) ale tez sie tej Twojej bety doczekac nie moge ;) a powiedz mi ile Cie leki nie liczac tego pierwszego 500 zl wyniosly ;) Ja dzis ide odebrac wlasnie do apteki ;) niby nic ale mnie to mega cieszy ;) Co do pieniedzy to szczerze powiedziawszy same badania typu amh plemniki... Te podstawowe do kwalifikacji plus wizyta pierwsza i koszty calego podejscia to dla nas bardzo duzo...jakby nie refundacja teraz bylabym na etapie godzenia sie z faktem ze nie bedziemy miec dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplacilam 500+260 antagonista+120 ovitrelle, ale po transferze doszlo 15 za luteine i kolo 300 za Fragmin. Nikkita, ja sama sie zastanawiam, czy nie pojsc juz jutro, wykanczajace jest to wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Fif a który masz dzień cyklu? Ja mam 12 licząc dzień transferu (sb 16go). Masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, nie stresujcie sie tylko betujcie. W tych dniach juz wyjdzie, my tu wiekszosc robilysmy juz do 10dpt tylko mi dnia transweru nie kazali liczyc. Jak maluszki sie zadomowily to beta juz bedzie a Wy nie bedziecie sie stresowac. Wiem jak strasznie sie czeka bo ja juz lecialam w 7dpt. Nikita sikacza mozesz jeszcze zrobic, nie trzeba tylko z pierwszego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Iwcia, test został w domu, a ja w pracy jestem, po pracy jadę do Gyn, więc już chyba nie będę się stresować i zrobię go jutro rano ;) Ech oby nam się udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki;)huurrraaa słoneczko u mnie....czyli nie wpadnę w depresję. Nikita odbieraj dzisiaj wynik bo chyba mam większego stresa niż ty,Fifaszek już dzisiaj możesz zrobić betę;) A co do kosztów leków i in vitro to jest to wielki ból.Ale jak człowiek walczy o maleństwo to nie myśli o tych kosztach i nie przelicza co można za to kupić.Kupiłam teraz 10szt fragminu i koszt ok.8zł;) Ale różnica!! Chociaż w provicie w katowicach też miałam zniżkę po transferze. Tylko Gyn przepisuje pełnopłłatne. Chociaż jest tak w ustawie,że fragmin ma zniżkę ale nie przy in vitro. Jeden wielki cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
Fifaszek testujesz? Bo nie wiem czy trzymac kciuki czy pracowac ;) dziewczyny @ nadal mi się opóźnia strasznie, przeczytałam, że niektóre dziewczyny to miały 70dniowy cykl po nieudanym IVF :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Ritta jak tylko zdążą to odbiorę dziś bo już nie mogę ;) Ale dopiero po 16tej oddam więc wątpię, że tak szybko to zbadają. Jak Ci się udało tak tanio Fragmin kupić?? Tak jak napisałaś, w Gyn mimo refundacji i recepty przepisują pełnopłatnie i płacę za niego 110 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita tak jak pisałam po transferze w provicie też miałam taki tani. Teraz płaciłam tyle bo po laparoskopii przysługuje zniżka. Ale ogólnie przy in vitro jak dzwoniłam do jakiś :mądrych głów:nie ma zniżki na fragmin. Chociaż niektóre kliniki umią przeskoczyć ten przepis. Czyli jeden wielki bałagan. Teraz wiem na 100%,że nie biorę lutinusa tylko luteinę. Chyba że zastrzyki bo podobno jest jakaś nowość =progesteron w zastrzykach. a fragmin też muszę mieć taki tani bo starczy jak muszę za stymulację ok.3 tys dać. Po transferze trzeba szukać oszczedności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witam was serdecznie i popijam ciepłą herbatkę. Trzymam za was wszystkie mocno kciuki i liczę, że bety się udadzą. Ja czekam na wyniki... nie wiem czy się stresować i tam dziś dzwonić i pytać czy dziś sobie dać spokój i zadzwonić jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Aha, no to Ci się udało :) Mnie pozostaje normalna cena :] Za to zamierzam się zbuntować i o ile w ogóle będę w ciązy, zamierzam kupować już tylko Luteinę, bo ten Lutinus mnie wykończy finansowo. Ale zadziwiające jest, że pomimo ze to ta sama dawka PGR to globulka Lutinusu jest z 3 razy większa..co skutkuje fontanną po paru godzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też trochę sloneczka ale ogolnie zimnica. Co do roweru to M powiedział, że może mi takie 2 kółka z tyłu doczepic jak dzieci maja i kij do siedzenia co by mnie nim prowadził;) ale pizga u mnie na dworze. Muszę do apteki skoczyc bo witaminy mi się skonczyly, jak oko mi drga to chyba magnezu mi brakuje? Nie wiecie czy moge sama brac obojetnie jaki czy dla ciąży musi byc jakis inny??? Nikita zadzwon sobie przed 20 do GC moze juz bedzie wynik. Sil jak masz sie stresowac to zadzwon i tyle bedziesz moze juz cos wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Fragminu to kiedys wysłałam zapytanie do Mz o fetundacje doin vitro i odpisali że w tym wypadku nie ma refundacji tylko w innych zabiegach. W aptece kobitka mi powiedziala to samo, a kiedys ktos tutaj chyba pisal ze w Provicie lekarze cos tam wpisuja innego na recepte i wtedy dziewczyny maja znizke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Iwcia jak drga powieka to na bank brak magnezu, tez tak mam. A czy można brać w ciąży to nie wiem, ale na pewno będzie pisało na ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam. Pani się zamotała. Nawet przez chwilę mi powiedziała, że wyniki są. Potem że nie ma jednak. A na koniec powiedziała, że mogę nawet 6 tygodni czekać. I tyle w temacie. Kolejny termin mnie rozpierd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif powiedz mi czy ty czasem nie byłaś w Invimedzie wczesniej? jakie masz opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Boże boli mnie lewy jajnik i pachwina, mam nadzieję, że to nie oznacza ciąży pozamacicznej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×