Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Witajcie kobietki!!! Pewnie fb macie opanowany. Do mnie przyjechała mama więc zaginęłam. Otworzę konto i dam znać jaki login to może któraś mnie zaprosi. Miłego dnia dla tajnej grupy;) Malinka napisz jak w szkole !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Malisia w ustawieniach na fb gdzies tam sie zmienia zeby powiadomienia nie przychodzily, musisz poszukac ho sama nie wiem gdzie ale widzialam cos takiego:) Bimbalka juz wyczailam ze tam jestes;) Ritta wstalas pierwsza to poproszę kawkę:) ciekawe csego Malinka mi dzisiaj zabroni;)po wczorajszych zajeciach. Najlepiej to wcinania tyle slodyczy;) Grania bedzie dobrze, tylko sie nie stresuj. Są porazki ale zobacz ile jest juz tez nas brzuchatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta mi też jest przykro, fb jest fajny np.ze względu na możliwość dodawania zdjęć ale mam sentyment do naszego forum i od wczoraj co chwile odświeżam stronkę a tu cisza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to miałam dziś sen, że przez to konto na fb wszyscy moi znajomi przeczytali to co tam piszemy i wszystko wyszło na jaw - sen był tak realistyczny, że dziś jak przyszłam do pracy miałam wrażenie, że wszyscy na mnie dziwnie patrzą i zastanawiałam się czy to na pewno był sen. Dziewczyny, powiedzcie czy to na pewno jest bezpieczne? Przepraszam, że tak marudze ale jestem przewrazliwiona na tym punkcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia jesli masz fikcyjne konto i nie ma tam Twoich znajomych to chybbbbaa tak. Ja juz pisalam ze raz tak sobie narobilam, chyba bylo tak jak u Ciebie ze mi powskakiwali znajomi jakims cudem a potem niby poblokowalam a nic nie poblokowalammi każdy sobie czytal:) tez juz jestem przewrazliwiona dlatego nawet fotki tam nie wstawiam swojej bo wiem jaki swiat jest maly. Wyobrazcie sobie ze kilka lat temu pracowalam za granica i u tego samego pracodawcy spotkalam sie z kuzynka. Wiedzialysmy ze kazda pracuje przy tym czy tamtym ale nie ze u tego samego goscia az sie nie spotkalysmy na przerwie u niego i szokkkkk:) takze swiat jest jednak mały. Mi tez zalezy na anonimowosci dlatego jesli masz fikcyjne konto to mysle że nic Ci nie grozi, tylko nie wpisuj tam swojego nr tel bo net jest tak glupi ze zaraz wyszukuje albo znajomych albo miejscowosc z jakiej jestes itd. Mi od razu wczoraj powskakiwaly rozne rzeczy z mojego miasta i tez nie wiem dlaczego skoro go nawet nie wpisalam nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta otwórz konto bo chce psiaka Twojego zobaczyc:) matkooo my chyba prawie wszystkie z psami, juz kazda z nas sie pochwaliła swoim:) aaa i buzkę mojego malucha musisz zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) grupa jest bezpieczna, nikt nie widzi co piszemy, sprawdzałam, weszłam na konto M i u niego nic sie nie wyświatla i na mojej tablicy też nie, więc bez paniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wygladam jak flaga ....od piersi w górę jestem opalona a nogi jak z mąki białe. Musze poczytac czy mozna balsam brązujacy stosowac bo nie moge na to patrzec;) Malinka..nie mowili na szkole rodzenia?;) zaraz opiernicz pewnie dostane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta 15
Iwcia żadnych balsamow!!! Tylko dla kobiet w ciąży. Co my z toba mamy:-P. Otworze konto tylko mamę zabawiam i nie mam czasu na laptopa wejsc. Tylko z komórki sprawdziam czy zyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujek google ma pipi!!!!!!!! Nie wolno żadnych opalizujących balsamów;) normalnie znajdę cię i dam klapsa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam smaruje kulosy brazujaca Lirene. A cala siebie czasem zwyklym nawilzajacym balsamem bo te ciążowe śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Jak ktos jeszcze w ciazy czegos nierobil to znaczy ze nasza iwcia to bedzie chciala robic ;)) hehe dziewczynki a jak to jest z rozjasnianiem włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
A odnosnie balsamow braxujacych jak nppozniejgolicie nogi to kolor wam sie nie zgala? Ja kiedys jakbylam mloda to jak maszynka po nodze przejechalam tak jasniejsza bylam i mazy sie porobily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ja robie pasemka, w ciąży pierwszy raz po badaniach prenatalnych i teraz bede robic tak za 2 tyg zeby już mieć do porodu. Mi moja fryzjerka tlumaczyla że pasemka czy balejaz nie są wcale szkodliwe bo farba nie dotyka glowy, gorzej jak bys dala rozjasniacz na całą głowę, mi mowila ze by tego nie zrobiła. Sama poronila jakis czas temu i boi się że to wlasnie od smrodu tez tych farb. Ja mam balsam brazujacy Dove, latem zawsze nim smaruje nogi bo najgorzej mi je opalic. Mi schodzi ale w wodzie i za duzo tego nie nakladam bo plamy sie robią i mi to ogólnie smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaruje się co drugi dzien oliwka dla dzieci i balsamem Marseillais. Te 2 kosmetyki najlepiej nawilżają mi skore, tylko ta oliwka zanim się wchlonie to troche trwa. Balsam z kolei jest dla mnie idealny nie zamieniam na inny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Mam do was pytanie, kogo polecacie do wykonania badań prenatalnych w gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) mam nadzieje ze tu ktoś zostanie a nie wszystkie na fb. No więc o balsamach nic nie mowili a ja nie mam tego problemu bo mam ciemna karnacji i trochę promyków i juz jestem opalona dlatego nie pytałam. Wczoraj był wykład o pobieraniu krwi pepowinowej, krwi z łożyska albo kawalka sznura. Kurcze bardzo dobre to jest ale koszty jeszcze duże. Czy Wy myśleliście o tym? Później była pielęgnacja niemowlaka: przewijanie, kąpiel, ubieranie. Bardzo fajne zajęcia:) Zerkne wieczorem do notatek to napisze jakie produkty polecała położna. Catarina ja juz tez jeżdżę co 2 tyg. Kolejna wizyta 11. Rita jak wizyta Mamy? Ja właśnie skończył sprzątanie po obiedzie bo robiłam chłodnik i jakoś strasznie czerwono w kuchni się zrobilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) mam nadzieje ze tu ktoś zostanie a nie wszystkie na fb. No więc o balsamach nic nie mowili a ja nie mam tego problemu bo mam ciemna karnacji i trochę promyków i juz jestem opalona dlatego nie pytałam. Wczoraj był wykład o pobieraniu krwi pepowinowej, krwi z łożyska albo kawalka sznura. Kurcze bardzo dobre to jest ale koszty jeszcze duże. Czy Wy myśleliście o tym? Później była pielęgnacja niemowlaka: przewijanie, kąpiel, ubieranie. Bardzo fajne zajęcia:) Zerkne wieczorem do notatek to napisze jakie produkty polecała położna. Catarina ja juz tez jeżdżę co 2 tyg. Kolejna wizyta 11. Rita jak wizyta Mamy? Ja właśnie skończył sprzątanie po obiedzie bo robiłam chłodnik i jakoś strasznie czerwono w kuchni się zrobilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka pobieranie krwi pępowinowej to chyba dobra sprawa chociaz bardzo kosztowna.Chyba ciekawa taka szkoła rodzenia? A wizyta mamy nawet,nawet.....dam radę;) Kobietki poznikały na fb;) Może któraś mnie przygarnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze dużo fajnych rzeczy można się dowiedzieć noni ćwiczenia praktyczne tez są i wyobraźcie sobie ze wszystko za free. Byłam w szoku jak pytałam o koszty. Każda osoba udzielająca się w szkole robi to dobrowolnie i w serii wolnym czasie pewnie dlatego jest tak fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gość, dziewczyny byly zadowolone z dr Rozmus cos tam, mi robiła dr A....nie pamietam ale nie polecam akurat. Ritta ja dopiero wrocilam z zakupow do domku, jestes juz chyba przygarnieta:) Malinka miałam teraz sytuacje w rodzinie gdzie krew pepowinowa mogla byc bardzo potrzebna. Od kuzynki corka miala strasznie zle wyniki, podejrzenie bialaczka:( a akurat za 2 miesiace miala urodzic 2 dziecko i mieli wlasnie jej pobierac krew z pepowiny ale okazalo się że corka miala jakaś groźna bakterie i to dawalo tak duża ilosc leukocytow a nie byla to bialaczka. Jest to czasem faktycznie ratunek ale cena faktycznie wysoka bo tez to kiedys juz sprawdzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze dużo fajnych rzeczy można się dowiedzieć no i ćwiczenia praktyczne tez są i wyobraźcie sobie ze wszystko za free. Byłam w szoku jak pytałam o koszty. Każda osoba udzielająca się w szkole robi to dobrowolnie i w serii wolnym czasie pewnie dlatego jest tak fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, forum nie umiera, bez obaw :) co do farbowania to mi n moja przyjaciółka-fryzjerka powiedziała kiedyś ze są takie farby bez tylu środków badziewnych które się stosuje jak się boisz normalne, ale te normalne to szybciej fryzjerce zaszkodzą od ilości niż kobiecie w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×