Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Sylka do tego musisz doliczyc sobie leki i nie doczytalam czy wizyty sa juz w to wliczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestesmy "niemoralne" jak to okreslil dzisiaj Dziwisz na kazaniu, bo mrozimy zarodki. Ale mnie wkurzaja Ci księża, do polityki i udzielania moralow na temat rodziny niech się nie wracają albo niech zmienią zawód i wtedy sie wypowiadaja. Bedzie mi mówił ze jestem niemoralna ten, który nie dotrzymał obietnicy Papierzowi i zamiast spalic po jego smierci notatki tak jak sobie życzył to poleciał z nimi do gazet...moralny się znalazł....wrrrrrrrrrr. Szkoda że apelował do stojącego Dudy zeby zrobic z tym porzadek a nie zeby zrobić porzadek z matkami ktore mordują swoje narodzone dzieci, zeby jako nowy prezydent zadbal o pracę dla mlodych ludzi, dal im jakis start w zyciu, zeby zajął się pedofilia w kosciele...ehhhh ale mnie wkurzył pazerniak jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytałam to są w cenie wizyty, usg i monitoringi. Iwcia co do księży - no comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta oferta 2+1 jest w miare fajna, juz kiedys z Ritta tu o niej dyskutowalysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my również braliśmy ją pod uwagę, gdybyśmy nie dostali się do programu... ale nie uśmiecha mi się takie zadłużanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia też słyszałam tą wypowiedź Dziwisza nie denerwuj się nie na sensu. Ludzi odrealnionych nie słucham w tej kwestii ale jak słyszę podobne stwierdzenia od młodych ludzi których też to może spotkać i wtedy szybko polecą po in vitro to się denerwuje. Tak to jest nie zrozumie ten kogo to spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
te leki do 12dc też takie drogie są? Jak jeszcze zabiorą w 2016 r procedurę in vitro z MZ to będzie tragedia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka wszystko zależy co ci lekarz przypisze. Np. jak ci przypisze lutinusa, to dawka na 3 dni kosztuje 170 zł podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka leki fo stymulacji kosztują różnie, zalezy jak się bedziesz stymulowac. U mnie koszt był okolo 2000 zł plus 1100 zl histeroskopia. Po transwerze jak sie ma lutinus 21 szt a po 6 dziennie bierzesz to opakowanie starczy Ci nawet nie na 4 dni a koszt w aptece w GC to 169 zl. Potem zastrzyki fragmin 5000 opakowanie 10 szt w cenie okolo 100zl czyli już 300 zl na same zastrzyki plus prawie 9 opakowan lutinusu jakies 1500 zl czyli juz 1800 zl:( po kilku tyg lutinus się zmniejsza a potem odstawia, dlatego dziewczyny chcą luteine bo kosztuje grosze w porownaniu do lutinusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz weszlam na stronkę gdzie sprawdza się leki po cenie refundowanej i wyskakuje że jesli jest się honorowym dawcą krwi to są duuuuzeeee znizki na leki a niektóre za darmo np luteina..wiedzialyscie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
jestem w szoku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra mnie bardzo zaskoczyła bo zarejestrowała się w tym tyg jako dawca szpiku i postanowiłam że po porodzie jesli będzie wszystko dobrze tez to zrobię. Kurcze tyle osob czeka na swojego genetycznego blizniaka ktory może uratowac mu zycie a czlowiek nawet nie zdaje sobie dprawy z tego że tym ludziom aby dalej zyli wystarczy czasem oddac tylko swoją krew:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam Honorowym Dawcą ale wyszły mi w krwii jakieś antyciała i mogę już jedynie osocze oddawać. W teorii HDK nie stoją również do lekarza w kolejkach, ale jakoś nie widziałam by kiedyś ktoś "spóbował" z tego skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Cześć dziewczynki ja 2 dni byłam na działce u teściowej słonka i powietrza nałapać :) co do tych dawców i kolejek to przeraza mnie fakt ze mohery nawet ciężarnych z mega brzuchem nie chcą przepuścić. U mnie w szpitalu tak było ostatnio kobitka z pielęgniarka przyszła żeby wpuscili i nikt się nie zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka ostatnio byłam świadkiem podobnej sytuacji, chyba nawet tutaj o tym pisalam. Cala poczekalnia spieszacych się do pracy emerytek i chcąca wejsc na badanie krwi dziewczyna z duuuuzym brzuchem..tylko bylo slychac...że ma nie wchodzic bez kolejki tylko brac krzesełko, siadac i czekac tak jak one..tragediaaaa. Nie wiecie czy to odgornie jest ustalone ze kobieta w ciazy ma wszędzie pierwszeństwo? Musze dopytać w razie W gdy do mnie jakas wyskoczy z wrzaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) co do powyższego tematu to jak wiadomo wszędzie tak jest. A spróbuj nie ustąpić starszemu człowiekowi, zaraz wojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz bylam po arbuza i truskawy bo mnie nosilo od wczoraj:) kto dzisiaj ma wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ale piękny dzień dzisiaj:) tylko ze słonka korzystać. Co do HDK to mój M jest i korzysta z przywilejów, typu pierwsze numerki do lekarza czy tańsze leki, nie mam z tym u nas problemu. Iwcia ja tez się zajadam truskawkami codziennie, same, z jogurtem w koktajlu, jeszcze mi pierogi do zrobienia zostały ale mam lenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Dziwisza to ja się nie wypowiadam, dla mnie to nie jest autorytet. M się wkurzył wczoraj jak to usłyszał. A ja nie kupiłam książki z notatkami papieża właśnie dlatego że się dowiedziałam on złożył obietnicę nieupubliczniania i co zrobił??? Skoro Papież nie chciał żeby one ujrzały światło dzienne to ja nie będę tego kupowała i czytała. U mnie Dziwisz nie ma szacunku ani grama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się iwcia nie pierdykała. Zapytać kto wchodzi następny, potem poinformować te osobę - nie pytać tylko POINFORMOWAĆ , że wejdziesz przed nią bo jesteś w zaawansowanej ciąży. Jak się nie zgodzi to po prostu wejść z nią i poinformować panie laborantki że czekasz . Ja ostatnio byłam w mięsnym ,dobrze się czuję więc stałam w tej dłuuugiej kolejce...Ale zapachy i duchota, w końcu kobitki z końca kolejki za mną same zaczeły głośno gadać "że za ich czasów... to przepuszczali ciężarne" Ale te w początka oczywiście głuuuche.... Powiedziałam że dobrze się czuję to stać mogę, ale jak już przestałam to zapytałam ekspedientki czy może teraz mnie obsłużyć. Staare babki miałam w nosie. Ja wiem jakie one to słabiutkie są jak o 7 rano gnają na zakupy z potem laski przed sklepem zostawiają, albo jak zaczną się pluć to energi od razu mają że ho ho... Uuuu drażliwa zawsze byłam w tym temacie. W końcu życie pod sercem nosimy, tak jak i one kiedyś, tylko że im się już w d****h poprzewracało na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka na temat Dz to juz tez się lepiej nie wypowiadam bo dziecka nie będę stresować. Moj piesio miejsca nie moze sobie znaleźć w ten upał tak jak ja wczoraj. Dzis się czuję jak nowo narodzona;) aaaa i nie posłuchałam Was, wybaczcie...juz 2 pralka zasuwa z ubrankami:) nie wytrzymałam, musiałam;) teraz czekam na fure dla malucha ale skoro to wiezie poczta pl to dowiezie w poniedzialek:( może i dobrze bo bym faktycznie na spacer jeszcze dzisiaj nim wyruszyla;) nie mam apetyty wcale:( tylko te truskawki, arbuz i malo co jem bo mi staje w gardle, az sie boje w następnym tyg badania robic czy mi anemia jie wyjdzie bo ostatnio mialam 3 pozycje nizej normy, dr P gdy mi spadalo kazala mi lykac Chella Fer , a ta mi teraz powiedziala ze te wyniki mam dobre chociaz mialam nizsze niz ostatnio. Nie wiadomo kogo sluchac..ale grzeje, ja kopytka swoje opalam bo jak mam brzusio w slonku nawet poprzykrywany to maluch kopie jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina to ja ostatnio jak na badania stalam w mega kolejce i zwolnilo się krzeselko na które szłam usiąść, nawet nie zauwazylam kiedy przybiegl na nie dziadek ktory przyszedl dopiero co i jeszcze się mnie pyta...a pani chciala sobie usiąść? Wrrrrrrr juz mu chcialam powiedziec ze polatac! Emeryci są niezli, znam taką talentke co chodzi na badania krwi co tydzien doslownie tylko po to zeby sobie pogadac i a nuż jej coś w tym tygodniu wyjdzie nie tak;) a jak sie dowie, że przyjmuje jakis nowy lekarz tonod razu sie do niego rejestruje bo ten to pewnie jej cos znajdzie ze jest chora:) a babka na chodzie ze by mnie teraz 2 razy przeskoczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz też wychodzę na leżak bo dla odmiany to ja dzisiaj jestem słabawa. palce u rąk bolę niemiłosiernie i stopy spuchnięte. Co do prania to ja piorę pościel dzisiaj, ubranka jeszcze zostawiam w spokoju tzn uprałam te które dostałam od znajomej ale one są duże więc póki co lądują głęboko w szafie. Fajną stronkę znalazłam i ceny nawet nawet przynajmniej w porównaniu z dwoma sklepami w których oglądała pościele i podobne rzeczy;) http://www.poscieldladzieci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
U mnie w szpitalnym labo jest tak ze to ludzie z kolejki decydują kto może wejść bez kolejki a kto ma czekać. Pytałam pielęgniarki i tak mi powiedziała żeby ludzi spytać czy wpuszcza bo one nie decydują. Dziś kolejny piękny dzień wiec pewnie znowu mnie tu nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
Hej dziewczynki :)) Jak Wam mija dzień? :) U nas w Gliwicach cudowne słoneczko, nic tylko grilować i się opalać :)) Dziś dowiedziałam się, że mój będzie musiał po 20 czerwca prawdopodobnie wyjechać... i zastanawiam się... czy możemy w razie IUI w nastepnym cyklu zamrozić nasienie i zrobic IUI jak go nie będzie? w Gyncentrum oczywiście :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×