Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Aldza
Witam dziewczyny jestem tu nowa. Po krótce moja historia.... mąż ma problem morfologia. Jeżeli o mnie chodzi to mieliśmy badania genetyczne i wyszło że mam w 10 procentach monosomie chromosomu x zespół turnera. Zlecono mi wykonanie badania z fiblobrasty skóry żeby zobaczyć czy wyjdzie zespół turnera, badania nic nie wykryly. Wszystkie inne badania tj. hormony,Amh, tarczycowe ok histeroskopia ok. Jestem po trzech nieudanych transferach. Zarodki nie zagnieżdżiły się a mia . 8 i 6 blastomerow.Miałam już nacięcie otoczki, macicy, embrio glue i nic nie pomogło. Ostatnio usłyszałam od jednego lekarza ze niektórzy podchodzą nawet do 12 transferów. Tylko ze zanim dojadę do 12 transferu to zbankrutuje. Obecnie kończę antyki czekamy na @ i stymulacja. Podjęliśmy z M decyzję ze Tym razem chcemy poczekać do piątej doby. miałyście podobny problem genetyczny? Może coś doradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprasowałam...ufff...jedna kupka mniej;) Bimbałka który masz tydzien ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 2 razy u dr A i nie jestem za bardzo zadowolona ,Elusiowo była chyba u tego drugiego dr i mowiła ze było ok. Co do drugiej kolezanki to nie mam pojęcia co może być nie tak:( Bimbałka miała tutaj też coś koło 10 transwerów, teraz miała ten embrio jakiś klej i się jej udało, może ona coś więcej Ci poradzi bo ja nie mam pojęcia dlaczego się nie udaje:( a jesteście w programie rządowym? Podziwiam Was dziewczyny za taką walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Z tego co ja wyczytywałam, bo jestem jeszcze przed pierwszą stymulacją, to przy pierwszych próbach szanse są naprawdę niewielkie na zajście w ciążę. Nie można się poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka tutaj jest kilka dziewczyn co miały szczęście za pierwszym razem:) mi się udało za 2 razem,ale tez się cieszę bo uważam że to w miarę szybko. Malinka no to jeszcze chwilkę poczekam;) Ritta ja nawet przy cc będę się wydzierac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Ritta to się ciesze ze wyniki badan wyszły dobrze:):):) zobaczysz, lipiec będzie szczęśliwy:) Andza witaj, ja niestety też nie pomogę. Gościu ja byłam u Rozmus- Warcholinskiej i mogę z czystym sumieniem polecić. Bardzo fajna lekarka. Iwcia a co tam teraz planujesz za zakupy dla syneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia_10 nie jesteśmy w programie rządowym. Mamy ten program 2 plus 1.Czyli cały jeden " cykl" mamy za sobą no prawie został 1 zarodek ale chcemy żeby spróbowali go rozwinąć do 5 doby, zamrożony był w 3 dobie. Teraz dr M zalecił gonal z menopurem. Śmiejemy się ze jeden cykl za nami i kasy nie muszą oddawać to może zaczną się starać i cos wreszcie zmienia ;) bo w tym programie jest tak ze jak się w pierwszym " cyklu" czyli do wykorzystania wszystkich zarodków znajdziesz ciąże to zwracają kase, kwoty nie pamiętam. Mimo wszystko stymulacja, transfer leki to wszystko kosztuje za każdym razem bardzo to przeżywam, za każdym razem myśle że to już ostatni raz uda się a tu niestety. Martwi mnie ta genetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możecie starac się o refundację? Malinka teraz łóżeczko, wanienka i te pierdołki typu gruszka, butelki, szczotka do czesania, nożyczki do pazurków i reszteeee tych drobnych rzeczy,jednym słowem jest tego masa. Potem kocyki, ręczniki, pieluchy,zobacze co z ubranek mi brakuje...i sama juz nie wiem co,na kartce muszę pospisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie widac jeszcze moich dzieci, pochowaly sie, mam zrobic bete jutro i w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu stres niestety nie pomaga. W tej opcji 2+1 połowę kasy chyba zwracają jak się uda przy pierwszym, trzymam więc kciuki, by wam się udało i zwrot żeby był. Nie wiem, czy któraś z naszych dziewczyn miała podawane zarodki w 5 dobie, ale chyba każda (większość?) miała je mrożone w 5 dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Sil_sb kiedy podchodzisz do stymulacji, wiesz już jakie leki będziesz brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IwonaPD Pytam Ciebie bo niedawno miałaś inseminacje. Jakie badania musiał wykonać twój mąż ? Byliśmy na wizycie ale nie zapamiętałam a na kartce nie mamy zapisane. Pamiętam, że na muskowiscydozę i chlamydie ? nie jestem właśnie pewna :/ jak jest się w gabinecie to niby wie się wszystko a jak się wychodzi to pustka w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podane pierwszy raz 3 dniowe a potem 5 dniowe blastusie. Gość Iwony P coś nie widać, jak wejdzie to Ci na bank odpisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Chlamydią robi się chyba zwykle (razem) ureaplazmę i mycoplazmę. Aldzia my jeszcze nie wiem kiedy podejdziemy. U nas się wszystko pokickało, bo majpierw się okazało że mamy urea, a teraz dostałam @ za wcześnie. Jutro się dowiemy co lekarz zdecyduje, ale pewnie dopiero w lipcu stymulację zaczniemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Sil_sb kasy to już nie zwrócą ho teraz będę podchodzić do drugiej stymulacji czyli nowego cyklu. Za pierwszym razem miałam 7 zarodków zdrowych, podali jeden a 6 mrozilam wszystkie w 3 dobie, teraz dla odmiany chcemy je przetrzymać do piątej doby czyli do blastocysty. embriolog powiedział że mogą nawet do szóstej doby je przetrzymać, ale to bardzo ryzykowne ponieważ warunki laboratoryjne nie są takie jak w brzuszku. Iwcia10 z tego co wiem to nie można podchodzić prywatnie i rzadowo. Na początku złożyliśmy dokumenty do programu rządowego ale długo czekaliśmy na wizytę. Dlatego wykupiliśmy program prywatnie, program rządowy narazie zawiesiłam( po jakimś czasie odezwali się że mogą nas zapisać na wizytę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Sil_sb z tą @ to tak jest jak jej nie chcemy to przychodzi, a jaj chcemy żeby byka wcześniej to jeszcze się opóźni. Trzymam kciuki żeby wszystko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
przepraszam za te błędy nie lubię telefonu dotykowego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie pozostaje nic innego, jak mieć nadzieję, że będzie dobrze i tyle. Ja się może jutro czegoś dowiem, bo najgorsze dla mnie jest to czekanie. Już tyle czasu czekałam, teraz jest czas działania więc ma się dziać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Daj znać jutro co i jak, oby nam wszystkim się udało jak najszybciej;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldzia jasne, napiszę. Muszę sobie chyba ogródek zen kupić, będę kopała grabeczkami w piaseczku, to będę spokojna i wszystko będzie ok :) Fifff - ty też potrzebujesz taki ogródek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil_sb Tak o tych badaniach co napisałaś to są jakby w pakiecie tylko że to ja mam wykonać chyba przed drożnością a teraz jakieś dwa badania chyba mąż ale nie pamiętam. Wszystko mi się z tych nerwów pomieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ale wymyśliłaś z tym ogródeczkiem;) jutro masz wizytę..może zaczniesz stymulację?? życzę ci tego Iwcia jak wózek?? umyty już???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaPD
Gość, ja robiłam badania LH,AMH i FSH do tego miałam jeszcze chlamiydia, ureaolasma,mycoplasma a M pełne badanie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ritta bardzo bym chciała, więc trzymajcie jutro mocno kciuki. Ale jakoś nie wierzę, że się to jutro tak potoczy :( Te badania facet też może zrobić, tylko u niego pobieranie wymazu jest dość bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta on jest tak czyściutki ze nawet nie trzeba,ale z lekka go odświeżę a przynajmniej środek bo na zewnątrz albo jest tak zadbany albo był czyszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj potrzebuje kopa w zad. teraz sie zmartwilam, ze dzieci jeszcze nie widac, gdzie one sa? Wiem, ze to wczensie, ale myslalam, ze juz beda, a tu klapa i ta jutrzejsza beta mnie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Ogrodeczek pełen meliski hahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed drozniscia robilam Enterococcus faecalis(paciorkowiec kałowy) Escherichia coli (pałeczka okrężnicy) plus sprawdzenie pałeczek kwasu mlekowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif,myślałaś że już będą machać do Ciebie? ;) Cierpliwości :* Iwcia,wózek mi sie podoba :) Sil,trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×