Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Oby przyniosło skutek, a jak nie to idź rzeczywiście wcześniej do lekarza, nie można lekceważyć takich rzeczy. Co do totka to tez myślę że nasza szóstkę juz mamy;) A ja się dzisiaj dowiedziałam ze popełniliśmy grzech przeciw duchowi Świętemu i jesteśmy skazani na wieczne potępienie. To oczywiście w kwestii in vitro. Brak słów po prostu jak się takie coś słyszy w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawki wczoraj za 3zł kupowałam. Czereśnie za 5,50 :) Szkoda że fasolka jeszcze po 20zł :/ Iwcia,musiałaś sobie faktycznie przegrzać,zimne okłady powinny Ci pomóc :) A co do totka,ja zawsze skreślam swoje i M urodziny i naszą datę ślubu i też nic nie trafiam :P Sylka,a z jakiej dzielnicy jesteś? Ja od małego mieszkałam na sikorniku,a po ślubie na sośnicy grasuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziś dziewczynki ja pierwsza więc robię kawę, no dobra mój m nam zrobi czekam na zamówienia☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dziś kawa wychodzi z meskiej dłoni to ja poproszę o 2 na zapas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia nie martw sie do przodu, teraz zostaje czekac i pozytywnie myslec. Mainka brak słów na to co kościół wyrabia, jak nie polityka to wtracanie się miedzy coś o czym pojecia nie mają i nie powinni nawet zabierac zdania. Niech się zajmą pedofilią wsrod siebie bo o tym ani słowa. Ja mam w dalszej rodzinie ksiedza ktory na rodzinnej imprezie opowiadal i smial się, jak ludzie to w post nie jedzą mięsa itd a oni (czyli ksieza) normalnie sobie jedza itd..zgroza jeszcze się tym chwalic. Mnie akurat od kosciola oddychają księża i jak kiedys chodzilam co niedziele to teraz raz na jakis czas. A gdy dziecko przyjdzie na swiat i bedzie jeszcze gorzej, bo teraz dopiero będą sie panoszyc jezeli rządzi czlowiek Pisu a wiadomo jakie oni maja poglady, to w ogole przestane chodzić skoro kosciol mojego dziecka nie chcial i nie chce. Moze nie tyle kosciol co Ci pożal sie Boże niby księża. Chory kraj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę to wrócimy w naszym kraju do czsow gdzie nas spala na stosie jak czarownice za to ze medycyna pomogla nam w tym zeby byc rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia, nie przejmuj się i nie stresuj. Pani dr ci tak powiedziała, ale przecież dziewczyny często mają transferowany pierwszy zarodek, reszte mrożą, za pierwszym razem się nie udaje, a potem tak. Więc nie można powiedzieć że jak się udało z pierwszych jajeczek, to z kolejnych nie. Możesz mieć jednakowo silne jajeczka kochana. Trzymam kciuki, będzie dobrze, a ty myśl pozytywnie. Mnie wczoraj też na właściwy tok myślenia naprowadzały, jak się okazało ze @ się pojawiła 3 dni wcześniej i plany mi się posypały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
Iwona ja też teraz w Sośnicy, o matko, jaki ten świat mały :D i właśnie w sośnicy po 2,5 truskawy :D na przeciwko biedronki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) złapie się na kawke jeszcze? Tym bardziej kuszące ze to płeć przeciwna dziś podaje;) Malisia Ty się nie martw na zapas, wiesz ze to może zaszkodzić. Trzeba oczekiwać z umiarkowana radoscia!!! Proszę myśleć pozytywnie bo się z bierzemy, przyjedziemy i po golej wyklepiemy. .. Iwcia jak nas będą na tym stosie palić to może jeden wielki niech zrobią, blisko mieszkamy to się spotkamy;) Ich durnych argumentów nawet nie chce mi się słuchać. No ale teraz jestem utwierdzona w naszej decyzji - im mniej osób wie tym lepiej. U nas nic się nie zmieniło w tej kwestii, dalej wiedzą tylko te osoby co u Ciebie;) Ja dziś znowu na "słoneczko" wychodzę. M cały weekend pracuje od rana do nocy wiec czuje się jak slomiana wdowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Sośnica kolebką chyba :) Bo ja się wychowałam w Sośnicy, wyprowadziłam się kilka lat temu, ale rodzice i teście dalej tam mieszają więc często tam bywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia nie wkręcaj sobie. Lekarze twierdzą i są na to statystyki że z mrożaczków są większe szanse na sukces bo już więcej wytrzymały. Także uda się bez dwóch zdań. Gdzie positive i hope?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane - co ja bym bez Was zrobiła. Chyba potrzebowałam takiego kopa w d... Teraz muszę sobie w głowie poprzestawiac i zacząć wierzyć, że się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
malisia, pewnie że będzie dobrze! Mój wyjeżdża prawodopodnie, armia fatalnie mała, nie wiadomo czy mogę IUI czy już ivf i czy załapie się na rządówkę, ale jakoś wiecie nie martwię się tym, nie wiem dlaczego, co ma być to będzie ;) Ja sośnicę lubię to to takie małe miasteczko :D wszystko jest na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się kiedyś umówimy na sośnicy? ;) Co do księży,to facet mojej siostry był w seminarium. Skończył naukę na pierwszym roku i od tej chwil nie wchodzi do żadnego kościoła (nawet zwiedzić jakiś) nie chce mówić co się stało że skończył na 1 roku. Powiedział tylko że to co tam zobaczył,powodowało u niego odruch wymiotny i nie będzie nigdy o tym mówił. Boli mnie to że musimy się ukrywać i kłamać co do starań,bo ludzie zjedzą nas żywcem :/ Malisia,słuchaj Sil :) Bo dobrze mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie też M robił kawę i nawet śniadanie normalnie cud jakiś:-) a ja się coraz bardziej skłaniam ku temu żeby zacząć mówić o naszych problemach na głos. Może właśnie dlatego są takie poglądy w tym temacie że to nadal temat tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
bardzo chętnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Czy któraś z was miała w Gyncentrum sprawdzaną drożność jajowodów ? Chyba mnie to czeka a nie wiem na czym to polega bo na internecie znalazłam jakieś dwa rodzaje a jak to się odbywa w Gyn ? Boję się tego badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope dies last
Grania jestem jestem :) śledzę was cały czas, we wtorek mam wizytę w gyn ale pewnie jeszcze nie będę miała wyniku tych cholernych kariotypów. Trochę przeciaglismy termin badania ale na ostatniej wizycie dr M powiedział ze musimy je mieć. Wiec zaraz od niego jechaliśmy je zrobić. 11.06 będzie miesiąc . Sprawdzałam na stronce ale nie ma :(. Któraś chyba z was robiła wcześniej niż ja to badanie? Macie już wyniki? Iwcia Malinka wy już bliżej kochane niż dalej :) za niedługo maleństwa przyjdą na świat :) OCZYWIŚCIE składam gratulacje kolejnym przyszłym mama i trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Cześć dziewczynki a mnie dziś karetka zgarnela spod kościoła bo prawie zemdlalam będąc 1 minute na dworze. Zrobili mi badania krwi moczu ciśnienie ekg i wyniki jutro. Mam zakaz wychodzenia na dwór sama w trakcie upałów. Uważajcie na siebie bo pierwszy raz takie omdlenia mnie wzięły i to na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może takie omdlenie to sprawa hormonów. Podczytuję Was tutaj i piszecie o stymulacjach,lekach więc wszystko pewnie ma swoje konsekwencje. Odpisze mi któraś o tej drożności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie miałam droznosci w Gyn, miałam w szpitalu na kase chorych. Nic się nie boj bo da sie przeżyć. Hope kochana oddzywaj się częściej:)Bimbalka to mnie wystraszylas, byłaś sama czy z mężem? Kurcze a ja dzisiaj tak dlugo na dzialce byłam, musze uważać. Hope masz rację, my juz prawie odliczamy:) tak szybko to mija a czasem wydaje mi się że juz z rok chodzę z tym brzuszkiem;) byle tylko wszystko bylo dobrze do samych narodzin a potem czekamy na Wasze malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope pisz do nas. Ja też będę we wtorek na usg. Gość ja miałam drożność robiona podczas laparoskopii i nie w gyn.ale nie stresuj się to nic strasznego. Może inna koleżanka ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Hope ja mam juz wynik kariotypu a robiłam 14 kwietnia, czekałam jakoś 32 dni robocze i mam we wtrorek wizytę u genetyka a w piątek u mr M i mam nadzieję ze juz niedługo będę miała stymulacje:-) a tak propo miała któraś z Was wizytę u genetyka w gym? Bo mam nadzieję ze znowu nie dostanę całej listy badań jak miałam po immunologu:-( Powodzenia dziewczyny na wizytach i transferach, nie jestem na bierząco co kto i kiedy bo dziś wróciłam z gór i trochę mam stron do nadrobienia... Mamuśki uwazajcie na siebie w tych upałach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka dla mnie to znak, że nie należy chodzić do kościoła :D A tak powaznie, to oczywiście bardzo ci współczuje. Faktycznie dzis straszny skwar był więc to pewnie od tego cię zmogło... Ja miałam drożność badaną przy okazji laparoskopii i to nie w Gyn, więc nie pomogę również :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym wolała na NFZ ale nie mam za bardzo lekarza żeby mi wypisał skierowanie bo zawsze chodziłam prywatnie. A jednak 500 zł zostałoby w kieszeni. Mówicie, że to nie boli ? Długo trwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc dlugo to nie trwa ale mnie akurat troszkę bolało bo bylam na glupim jasiu czyli po części zakrecona ale przytomna;) ja mialam na nfz bo dostalam skierowanie od panstwowej ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Na szczęście byłam z M. Nawet nie zdążyliśmy wejść do kościoła a mi już słabo się zrobiło. Linka my mieliśmy wizytę u genetyka bo dr Cz.chciala te badania genetyczne zarodków robić a my nie i genetyk powiedziała ze one nam nic nie pomogą i dr Cz się mega wnerwila bo myślała ze genetyk tez je zaleci a tu wyszło na nasze. Wizyta chyba 200 zł i wg mnie zmarnowane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Bimbałka ale się na najadłaś strachu pewnie. Kurcze jak musimy teraz uważać. Ja prawie pół dnia przespałam na ogrodzie w cieniu ale też byłam sam wiec jakby coś się stało...ach lepiej nie myśleć. Poza tym stopy dalej popuchniete mam, a podobno upały mają jeszcze być. Hope jak dobrze ze się odezwałaś. U nas już rzeczywiście końcówka. Wierzę że też będziesz na takim etapie oby jak najszybciej:* Linka ja nie miał więc nie pomogę. Gościu ja miałam droznosc w Gyn. Dostajesz czopek przeciwbólowy i tabletkę pod język coś a'la głupi jaś. No i wprowadzają Ci ten płyn sprawdzający. Mnie zabolalo tylko przy koncu, a poza tym wyszło ze mam drożej. No i dobrze jak ktoś z Tobą jest bo po tej tabletce to ja cała drogę do domu spałam i potem też zaraz do łóżka poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedzi. Może rzeczywiście pójdę do pierwszego lepszego lekarza państwowo i poproszę o skierowanie. Ciekawe gdzie mnie boli w Gyn czy w szpitalu państwowo. Nie wiem co podają w Gyn jako środek przeciwbólowy. Zadzwonię może jutro i zapytam jak to się tam odbywa. Jak jakiś gość czasem tu będzie o coś pytał to pewnie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×