Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Aldza
Iwcia10 w programie 2+1 wizyty są w cenie. Płacimy każdorazowo za transfer, za leki, za badania w laboratorium i za mrożenie zarodków. No i z tym jest dobrze że dowolną liczbę zarodków możemy zamrozić, sami decydujemy ile zarodków mają mi transferowac, generalnie to co chcesz to masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jak to wygląda z l4 czy nie ma problemu jak dr M dziś poproszę o l4 do końca tygodnia bo pewnie w czw będę miała punkcje a w sobotę trensfer? zastanawiam się czy na dziś brać czy od czwartku na te 2 dni ale ja już mam problem z tymi urlopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Część dziewczyny, a ja już się stresuję dzisiejszą wizytą. Grania, być może się zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Grania11 nie martw się o l4 napewno ci da ja zawsze biorę odkąd zaczynam gonal aż do bety. Ja źle się czuję po tych lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona nie przeskoczyła a myslalam ze jestem pierwsza;) Grania z L4 w GC nie ma problemu, mi od pierwszej wizyty po transwerze dr P juz wcisnela ale nie oddalam do pracy bo jeszcze musialam tam wszystko pozalatwiac i w pracy nic nie wiedzieli. Ritta fale Dunaju już mam tak od godziny;) ide zaraz po bułki i z psiakiem to malucha ululam po drodze;) najgorzej sie wierci gdy się lezy. Wczoraj na yt ogladalam dzieci urodzone w 31tc i jakos do mnie nie dociera ze takiego juz dzieciaczka noszę w sobie, nie wiem ale nie moge sobie wyobrazic jak tam w środku u mnie siedzi:) z drugiej strony niech jest jak najdluzej i jeszcze sie tu nie spieszy bo potem czesto są jednak powikłania. Andzi a jak byscie nie mieli 2+1 to do rzadowki możecie podejsc? Zawsze to taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil nic się nie stresuj będzie dobrze. Grania zapytaj o to l4 moze dostaniesz od dzisiaj;) jeszcze chwilka i będziesz w ciązy. Tak musisz o tym myśleć..musi się udać;) ile masz pęcherzyków?/ Burza zbliża się do mnie ciekawe czy nadejdzie;)pada dość obficie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia a ja myślałam że ty jeszcze śpisz :) ja sprzątam bo mam sajgon w chacie a potem do gyn. No nam nadzieję że sil się spotkamy i z fifcią też :) będę was wypatrywać jeszcze nie wiem co ubiorę ale może różową koszulę i będę miała jasną torebkę zawieszaną przez ramię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia niech maluszek siedzi w brzuszku jak najdłużej. Tam mu dobrze i wygodnie. Sil pisz zaraz po wizycie co załatwiłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia - no, dokładnie, Grania wchodzi na 5 minut a potem ja i będę się tam zębami biurka trzymać aż się wszystkiego dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wizyta pewnie potrwa 5 min usg szybka decyzja kiedy punkacja i wyjazd :) 5 min na pacjentke mówiły dziewczyny w recepcji ze dr M po urlopie ma bardzo dużo pacjenetek i może dr Cz przyjdzie go odciążyć i część pacjentek pojdzie do niej mam nadzieję że nie ja. Ja nawet nie wiem ile mam pęcherzyków bo dr Cz nic mi nie powiedziała. Mąż mówi że naliczył 5 fajnie by było jakby było 6 tak na maxa ile może być w rządówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach:) Fif trzymamy kciuki:) Ja juz po badaniach teraz śniadanko wcinam, byłam na chwile w pracy i koleżanka która mnie długo nie widziała stwierdziła że wyglądam juz mamusiowato. Poza tym jakaś słaba jestem i mała dziś spokojna i juz zaczynam panikować. Poza tym od tygodnia nic nie przybrałam i nie wiem czy to dobrze czy źle:( tak jak wczoraj pisałam - stres przez 9 m-cy. Ritta chyba musze zjeść ta bita śmietanę Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide na badania jutro albo w czwartek, zalezy jak wstanę;) Malinka mnie jak dlugo nie kopie to zjem cos słodkiego i klade się ns lewym boku, albo dotykam paluchami po brzuchu i wtedy się budzi. Też czasem się boje jak rano dlugo nic nie czuje, tylko moj maluch mało kiedy daje o sobie zapomniec, oby nie byl taki wierc**ięta już na zewnatrz bo nie nadaze za nim; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też waga stoi w miejscu, zobacze co z badań wyjdzie bo nie mam apetytu i musze się zmuszać. Jak juz do banana i mandarynki mam wstręt to nie jest dobrze. Teraz arbuz i truskawki ale po truskawkach mam zgage. Tez juz bym chciała sierpien bo każdy dzien od momentu stymulacji to wiecznie o coś obawy. My chyba nawet swoim stanem nie mamy sie kiedy nacieszyć tak mocno bo zawsze jakies obawy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisia13
Dzień dobry kochane :) Ja dziś mam zamiar juz pomalutku wracać do świata żywych i zaczynam coś robić, na początek jakiś dobry obiadek. Podzielcie się pomysłami - co dziś pichcicie? Miłego dnia Wam życzę :D P.S. Iwcia, Malinka mnie na brak ruchów malutkiej tez pomagała kostka czekolady albo sok pomarańczowy no i leżenie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia wracaj do żywych tylko tak oszczędnie oczywiscie:) ja gotuje żurek bo nic innego mi sie nie chce, mąż się ucieszy bo jest raczej miesozerny;) dorzucę kielbache i jajca to niech wcina. Pogoncie mnie do posprzatania w kuchni bo mam Kongo ale na necie siedze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zaginęła nam Elusiowo i nie ma nowych przepisów. Pewnie siedzi na działce ciągle. Też nie mam pomysłu na obiad dzisiaj. A jak samopoczucie Malisia? Pomalutku zbliżasz się do bety;) Malinka podeślij jakieś fotki bo tylko mam wypbrażenie jaka jesteś i z kim pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, czuje się dobrze tylko o dziwo męczą mnie wszystkie zapachy - na prawdziwe objawy za wcześnie wiec te są urojone :/ A co do zdjęć to Ritta masz rację Malinka mogłaby nam na maila wysłać ale Ty również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia ale ja nie mam jeszcze brzuszka.....takiego z bobaskiem;) podeślę jak będzie pełny brzuszek;)nie tylko z przejedzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza to kiedy teraz podchodzicie? Ritta ..Elusiowo juz na fb pisala, że ma krem z kurek i karczek:) a ja zur z torebki..dobrze ze moj M tego nie widzi co inne kobitki swoim M gotują;) a ja zalewam truskawki galaretka bo juz ze śmietaną chyba chwilowo mi bokiem wychodzą chociaz uwielbiam. Potem musze isc do zoologicznego po karme mojemu pupilkowi, ten maly piernik je tylko suchą z Royala, innej nie ruszy, wybral sobie najdroższą; ( juz tyle razy probowalam mu mieszac z inna to kulki z Royala powyjada a tamte zostawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta wczoraj pisałaś że jakies barany ns fb wysyłają Ci wiadomosci a mi dzisiaj jakiś baran zaproszenie...jak oni nas znajdują skoro to jest ukryte i mam poblokowane tylko dla znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia bo pewnie masz że mogą wysyłać zaproszenie do ciebie znajomi znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak napisałam posta to się położyłam z książką i przed chwila się obudziłam. Wyglądam jak monstrum. Twarz pitoma i jakaś opuchnięte mi się wydaje no i nic mi się nie chce. Miał być na obiad chłodnik z botwinki i polędwiczki wieprzowe i nie będzie nic bo nie mam chęci wstać. A mamy dziś znowu do szkoły jechać na 17. Zjadłam na siłę cóż słodkiego a mała dalej spokojna...:( i to spanie do tego, mogłabym na okrągło spać. Mam nadzieje ze wytrzymam do czwartku do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka a jak ciśnienie u ciebie? a nogi puchną? cóż teraz najgorszy czas przed tobą,ostatnie chwile i będziesz czuła się coraz gorzej;)ale dasz radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Hey, dziewczyny ja juz po wizycie :) zaczynam stymulację od 2dc, ale dzisiaj dopiero 18 dc - więc jeszcze troszkę poczekam sobie. Mam pytanko czy któraś z was była jednocześnie stymulowana Gonal F i Menopur? Mam przyjmować Menopur 75, a opakowanie ma aż 600 jednostek, jedna filoka z proszkiem, płynem. Dobrze rozumiem? Mam wpuścić "rozpuszczalnik" do fiolki i z niej dziennie pobierać te 75 jednostek? I oczywiście przechowywać ją w lodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki wszystko wiem - przeczytałam instrukcję :) Mogliby zrobić podobny pen jak w przypadku Gonal. No ale cóż trzeba się pomęczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×