Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość iwcia10
Ritta nogi chwilowo aż tak nie bolą ale zgaga żyć mi nie daje;) jak jedno przechodzi to drugie wraca....a i znowu krew w nosie mam. A maluch nie wiem czy sie dzisiaj tam caly przekreca ale zaraz mi chyba swoje kopytka przez brzuch wystawi, trooocheeee boli. Malinka jak po lekcji, czego mi tam wczoraj zabraniali?;) mnie dzisiaj nosi, pralka chodzi, zupka wstawiona, nalesniki, sprzatam, okno bym umyla, w szafie poukladala....ale czuje że tak za pol godziny mi to wszystko przejdzie i skoncze siedząc tylkiem na kanapie:) dziewczyny teraz człowiek dopiero widzi ile z nas ma ten sam problem, nigdy wczesniej gdyby mnie to nie dotknelo nie przypuszczalabym że tyle nas jest. Oby kazdemu sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta nogi chwilowo aż tak nie bolą ale zgaga żyć mi nie daje;) jak jedno przechodzi to drugie wraca....a i znowu krew w nosie mam. A maluch nie wiem czy sie dzisiaj tam caly przekreca ale zaraz mi chyba swoje kopytka przez brzuch wystawi, trooocheeee boli. Malinka jak po lekcji, czego mi tam wczoraj zabraniali?;) mnie dzisiaj nosi, pralka chodzi, zupka wstawiona, nalesniki, sprzatam, okno bym umyla, w szafie poukladala....ale czuje że tak za pol godziny mi to wszystko przejdzie i skoncze siedząc tylkiem na kanapie:) dziewczyny teraz człowiek dopiero widzi ile z nas ma ten sam problem, nigdy wczesniej gdyby mnie to nie dotknelo nie przypuszczalabym że tyle nas jest. Oby kazdemu sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika3030
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Aldza dr Cz nas skierowała i na kariotyp i do immunologa, kariotyp mamy ok tylko immunolog zlecił całą listę badań i dopiero ten jeden wynik odebrałam na resztę czekam. Czysty cyrk z tym lekarzem, przyjmuje zleca badania itp a potem pani w rejestracji mówi ze dr juz nie będzie dojezdzac bo ma za daleko i jak się chce u niego dalej chodzic to do krakowa haha chyba ich po...ło!! ;-) nie wiem czy się śmiac czy płakac skoro piszecie ze i tak nie ma leków! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Iwcia widzę ze masz zapał;)tylko nie przemęczaj się i dbaj o maluszka;) Właśnie jak człowiek czyta forum to jest w szoku ze tyle osób ma problem z ciąza;)nie chce się aż wierzyć! A my na seminogram idziemy 24 czerwca. Są darmowe badania w ramach akcji na Dzień Ojca. Przynajmniej zaoszczedzimy te 130zł;)normalnie mój M. się śmieje ze mnie,ze przy takiej fortunie co musimy wydać to te badanie to wielka kropeczka!ale zawsze to jednak 100zł mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Linkaa to że nie ma leków to powiedział mu doktor Hor. Z Bytomia poszłam do niego kiedyś z nadzieją ze cos innego cos nowego doradzi i to on mi powiedział i pamiętam za pierwszym razem jak się nie udało to pytałam i badania immunologiczne i dr Cz stwierdziła że nie na sensu ich robić. A u nas kariotyp u męża oki a u mnie monosomia i stwierdzono że to nic. Do Krakowa powiadasz... Co myśmy się najeździli na badania genetyczne do Krakowa masakra. Dużo kosztuje taki komplet badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta o 11:12 pisałam post :) w każdym razie sama o acardzie wyczytałam i powiedziałam dr M ze chce brać i się zgodził. Jakby się nie zgodził tez bym brała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka już znalazłam nie wiem jak go ominęłam;)chyba już żyje następnym podejściem i bujam w obłokach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Ritta z tego co mi powiedziano to mnie przestymulowali i dlatego nie miałam zaraz po punkcji transferu. Druga rzecz jest taka ze zdecydowalam się na pgd badania genetyczne zarodków i po ich zapłodnieniu były wysłane do Czech. Dlatego nie miałam transferu po punkcji pi zapłodnieniu wszystkie zarodki były zamrożone i wysłane do Czech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Anika ja miałam 21 pęcherzyków 8 zaplodnilo się, jeden przestał się rozwijać, drugi podpadł po badaniach genetycznych pgd 6 zdrowych 4 zarodki 8 blastomerow A 2 pi 6 blastomerow. Ja za pierwszym razem placiłam coś ponad 2 tysiące bo tylko częściowo załapałam się na refundację więc nie sugeruj się ta ceną. Teraz za leki do stymulacji menopur i gonal zapłaciłam dokładnie 550 zł z refundacją;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Aldza ponad 1500 zł a i tak nie zrobiłam wszystkich zleconych bo stwierdziłam ze na więcej póki co nie mogę sobie pozwolic bo to kolejne ok 800 zł. Kurde czasem nie wiadomo kogo słuchać, co lekarz to inaczej! A kasa się kurczy:-( No nic zobaczymy co dalej, jestem zła ale juz mam podejście ze nie ma się co martwic na zapas i tym na co nie mamy wpływu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Linkaa a możesz napisać jakie konkretnie badania immunoligiczne robiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciwciała przeciwko fosfatydyloserynie, przeciwko fosfatydyloinozytolowi, przeciwko protrombinie, obecność p.ciał allo MLR, test mikrocytotyksyczny, badanie kir czy ktr (nie rozczytam) i Ana 1 Część tylko ja a część ja i m. Połamałaś język Aldza? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Boszeeeee tyle badań macie:( to ja chyba miałam garstke przy Waszych, w ogole sie na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Linkaa dzięki wczytam się co to wogole za badania. Hahahaha tak polamalam język ;) ciekawe co lekarz ci powie na wizycie i czy coś przepisze. Tyle badań robimy tyle leków oby to pomogło. Ha już zaopatrzylam się w polecane przez Was witaminki i biorę od dzisiaj nie zaszkodza a mogą pomóc. Acardu tylko nie biorę zapytam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscie z Katowic
Witam! Tez staramy sie zona o maluszka. Zona jest po zabiegu in vitro i dzis robila sobie badanie krwi, oraz testy ciezowe i wychodzi na to ze sie udalo;) Martwi nas natomiast cena lutinusu, ktory kosztuje nie malo, a podobno mozna uzywac zamienika za 30 zl a nie 170. Moze ktos sie wypowiedziec jak to jest jak juz udalo sie z dzieciaczkiem czy andal to trzeba brac i jak dlugo ? Ewentualnie czy mozna wybrat zwykla luteiine? Pytam bo wydaje mi sie ze lekarze z gym maja jakis profit z przepisywania tak drogich lekow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia no sporo tego. Ty, Catarina, Malinka i inne Mamuśki macie wielkie szczęście ze Wam juz bez tego wszystkiego się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscie z katowic
Jeszcze prosa jesli ktos wie, gdzie mozna kupic taniej jak 170zl lutinus prosze dac znac. W bytomiu w aptece nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Oooo pierwszy mężczyzna tutaj u nas ;) Gratuluje serdecznie! Co do lutinusa to bierze sie go do okolo 12 tyg albo i dluzej, cena faktycznie z kosmosu bo sama to musialam brać:( najlepiej zapytac lekarza ale sa tutaj tez dziewczyny na luteinie, ja teraz tez bym brala luteine bo na lutinus juz by mnie nie bylo stać. Na innych forach tez są na luteinie i wczesniej kiedy nie bylo jeszcze lutinusa tez byli wszyscy na luteinie takze sama nie wiem czy faktycznie trzeba przepłacać. Fif jest tutaj od poczatku na luteinieni tez jest wszystko ok. Decyzja nalezy do Was, jak Was nie stac to musicie powiedziec wprost lekarzowi że nie macie za co kupic i przepisze luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków ul J. Bajana 8, telefon 124172927 Lutinus cena 109 ale zadzwoncie czy aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam ile badań robicie to aż włos się jeży na głowie;) normalnie my tylko podstawowe hormony,wirusy,bakterie i seminogram. Jakoś nie myślałam o innych. No ale trzeba szukać i walczyć. Bo nigdy nie wiemy co może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Ja mam opakowanie gdzie brakuje 3 szt ale nie wiem czy jesteście zainteresowani wysylka przez pocztę. Trzymam go ale jesli ktoś bedzie chciał za 100 zl z wysylka to mogę podesłać. W Bytomiu wlasnie jest tanszy ale juz chyba ostatnio nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×