Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość ja tez mialam raczej te podstawowe badania, dopiero mnie dr Cz wysylala na badanie genetyczne zarodkow po pierwszym transwerze ale nie robilam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiedzialam, ze mnie nie stac na Lutinus i przyjmuje luteine ok 5zl za opakowanie, wszytsko jest poki co ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
cześć dziewczyny te znane i mniej znane:) bo tu taka rotacja że naprawdę można stracić rachubę. Czytałam że jesteście jeszcze na fb szaleństwo... Lutinus brałam do 13 tc i właśnie nadszedł czas odstawienia - święto:) podliczyłam koszt leków po transferze i wyszło jedyne 4200 zł to jakieś szaleństwo, a wszyscy myślą że mamy to za darmo. Ja już po prenatalnych, wszystko dobrze więc kolejna ulga. Jak cudnie widzieć ruszającego się maluszka, pamiętam jak pierwsze dziewczyny o tym pisały. Teraz czekam na ruchy:) Iwcia a do kiedy brałaś duphostan???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
Ja wróciłam z pierwszej wizyty w klinice. Jestem zadowolona, ale przestraszona. Pani doktor zaproponowała nam IUI z racji tego, że u mnie nie ma problemów żadnych prócz przykrótkiej fl 11 dni, tylko problem z nasieniem. Ostatnio P miał tylko 3,7 mln plemników ( trochę mu sie wylało ;/ ) ale za to w ruchu postępowym 51%. Jjako, że będziemy musieli mrozić nasienie, bo P będzie wyjeżdżał, to p dr zaproponowała IUI na cyklu naturalnym za miesiąc, ale z zebraniem nasienia x3 do IUI, czyli musimy 3 razy mrozić przed IUI żeby uzbierało się przynajmniej 3 mln spreparowanego nasienia- uważa, że wtedy szanse są największe. Tak więc jutro ja mam zrobić dodatkowo AMH, P na HIV, HBS, HCV, USR i jak wyjdą ok to robimy pierwsze mrożenie. W lipcu owulka wypada mi na 4- 5 lipiec, czyli moje 22 urodziny... ;) jeśli podczas tych 3 razy nie uda się spreparować ok 3 mln to mówi, że niby można ale szanse są dużo mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z katowic
Wlasnie dzwonilem do tej apteki w krakowie. Pani powiedziala ze od lutego lutinusu nie ma w Polsce wiec najlepiej zagadac do lekarza zeby przepisal luteine :) Dzis zona bedzie dzwonic do Gym - ciekawe co jej lekarka powie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Lutinus na dzień dzisiejszy jest tylko w gyn za 170 zł bo pewnie go z Czech sprowadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka jak dobrze słyszeć że z malenstwem ok:) teraz Bimbalka prenatalne tak? Jutro? Ja duphaston odstawialam stopniowo zaraz po lutinusie takze lada moment i pewnie tez juz nie będziesz brać, do kogo chodzisz? Skoro lutinusu nie ma to powinni juz przepisywac luteine, po co przepłacać jesli go nie sprowadza to lekarze i tak luteine będą zalecac. W GC w aptece zapasy pewnie na rok zrobili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak trafi na dr Cz to pewnie powie że oni przeciez na dole w aptece mają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Kobietki a prolaktyne to kiedy trzeba badać? na początku cyklu? albo nie jest wazne kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
iwcia- na to wyglada... ale jesli ma to ziekszyc skutecznosc... no chyba ze po 2 razach bedzie te 3 mln to wtedy x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka bo tak myślę czy np nie lepiej podejść do in vitro zamiast 3 lub 2 razy mrozic nasienie a koszt jest nie maly, plus inseminacja i leki. In vitro ma jednak dużo większą skutecznosc a koszta nie wiem czy nie wieksze poniesiecie z tym mrozeniem do inseminacji i do in vitro potrzeba zaledwie kilka plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Czyli dziewczyny mówicie że tej omega 3 6 9 czy mojej wysokości AMH nie powinnam łykać? Ale orzechy, morele i ananasa jeść mogę tak? Fajnie że mamy tu i rodzynka, miło nam przygarnąć :) Dziewczyny piszecie że nigdzie nie ma Litinusa? To po jaką cholerę oni go przypisują? Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
podchodzę na cyklu naturalnym, więc koszt 750 zł + 80 zł usg + 1200 zł mrożenie to daje 2000 zł a do ivf na same leki do stymulacji więcej wydam nie mówiąc o reszcie przeciez ivf to ok 10 tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Iwcia to mnie pocieszyłaś że mam ostatnią prostą na odstawienie leków, a potem tylko witaminki:) Ja nadal chodzę do dr P i jestem bardzo zadowolona, taki mam zamiar póki nie odstawie wszystkich leków, a potem zastanowię się nad innym lekarzem i szpitalem bo boję się że dojazdy w zimę na końcówce do Katowic będą dla mnie utrudnieniem. My tu idziemy trójkami: Ty, Caterina, Malinka na sierpień, potem ja, Bimbałka i Elusiowo na grudzień, teraz Fifaszek dziewczyny nie możecie tak zostawić Fifaszek samej:) Hope a co u Ciebie, na jakim etapie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przed inseminacją na USG trzeba umówić się koniecznie w 10 dniu czy może być 11 ? Wtedy od razu podadzą zastrzyk na pęknięcie ? Mam mieć inseminacje na cyklu naturalnym. Pani dr chyba mówiła 10 lub 11 ale wolę się upewnić bo wy obeznane jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Sylka a staracie sie o refundacje czy chcecie spróbować teraz tylko inseminacje? bo z refundacja to leki tylko się płaci. Lenka ja z dr P tez jestem zadowolona,ale juz wcześniej z nia rozmawiałam ze bede przechodzić tutaj blizej siebie. Jeszcze jak miałam obnizone lozysko to sama powiedziała ze podroż około 70 km w moim stanie nie jest do nich wskazane a potem jednak tez moze byc rożnie i z brzuszkiem moge ciężko znosić jazdę. Na koniec powiedziała zebym szybko wracała po rodzeństwo bo jeszcze trójeczka na mnie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
my nie kwalifikujemy się do ivf nie mamy udokumentowanych starań... mnie dr P kazała być w 11-12 dc na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie dr Cz chyba 10-11 d.c ale chyba pojadę w 11 bo zazwyczaj owulacje i tak mam 15 d.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim czasie od zastrzyku robią inseminacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
ciekawa jestem wlasnie czy mi da dr P zastrzyk na pekniecie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wszystkie badania są Ok tylko nasienie męża stanowi problem i mam mieć IUI na naturalnym cyklu ale z zastrzykiem tylko nie wiem czy ten zastrzyk podaje się dokładnie po 24 godzinach a muszę sobie pracę ustawić tak żebym dała radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
gość to tak jak ja a u którego doktorka się leczysz? Bo mi dr P nic nie mowila o zastrzyku na pekniecie chyba ze wypisze recepte w dniu USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz byłam u dr M a raz u dr Cz. Umawiam się w te dni kiedy mam czas czyli zależy na kogo trafię. Teraz dr Cz mówiła mi o zastrzyku. Inseminacje też nie wiem kto będzie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
a masz juz recepte na zastrzyk czy dopiero na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka juz kojarzę Wasz przypadek, coś mi się pomyliło chyba. Ja miałam na pęknięcie pęcherzyka zastrzyk pregnyl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Iwcia nie wiem jak ja to pisze hehehe oczywiscie jutro punkcja a nie transfer ;) gosciu-mezczyzno daj znac co Ci odp w gyn na temat zmiany lekow no i oczywiscie gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tdxtrytcoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×