Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Catarina Mikus już kawał chłopa;) ja sie dowiem w środę dopiero, muszę o cc jeszcze dopytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka musisz wejsc na profil Catariny i zobaczyc jakie cudeńka sama poszyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze takie krotkie posty zeby juz ta strona przeskoczyla;) Fifaszkowej widze ze nie bylo tutaj takze czekamy nadal na bliznięta bo Fifek na jedno malenstwo. Beta rosnie prawidlowo takze powinno byc wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka fif ma jedno maleństwo. Kolejna wizyta za tydzien bo teraz jeszcze serduszka nie bylo widać, za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gosc z katowic bardzo ladna beta i zycze milej pracy prosze p**drowic zone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia widac ze na dwa fronty jefziesz tak jak i ja raz na fb a raz na kafeteri ;) u nas burza pszyszla grzmi i blyska sie boje sie jak nie wiem co bede przytulac sie do grzesia i bawic sie znim bo nawet sygnalu nie ma w telewizji zeby troche poogladac;) heheee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina nie czytałam jeszcze o tym ktg tylko kiedyś widziałam w programie o in vitro jak podłączali do tego urządzenia. Generalnie chodzi o badanie serca. Dr J nic nie mówiła w którym tc tylko jak wspomnieliśmy ze jeździmy do szkoły to powiedziała kiedy ma dyżury i ze jak będziemy to mamy jej dać znać to zrobi to badanie. A na kiedy Ty masz termin porodu? Bo ja juz zglupialam który tc mam. Termin wg usg na 29.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nadal duszno i czekam na taką burzę. Ja już policzyłam że będę robić betę w dzień ojca to oznacza że będę miała prezent dla męża ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia dzięki ze nas informujesz:-) musze przemyślec i moze tez załoze jakiegoś fikcyjnego fb bo połowe dziewczyn wywiało tam właśnie;-) chyba tam macie ciekawiej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że każda z nas na kaffe jeszcze zagląda, ale trudno śledzić dwa wątki równocześnie :) Może Grani jutro się z dwójką uda? Bo Ania to nie wiem czy chce dwa czy jeden zarodek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, gościu z Katowic. Gratuluję bety :) Oficjalnie możemy chyba stwierdzić, że piątki zostały odczarowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie taka chmura szła i poszła sobie bokiem. Grania prezent idealny dla tatusia;) Malinka ja to ogolnie z terminami jestem w lesie bo mam 3 rozne daty:) o tygodniach nawet nie mowie bo z usg mam np 23tc to z prenartalnych juz np 24tc i 5 dzien...czeski film;) linka zaloz konto i przybywaj, chociaz tutaj jakos chyba lepiej mi sie czyta niz tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem pierwsza i kawa padła na mnie? Piękna pogoda nam się zapowiada:) dla nie poinformowanych przez fb informuje, że mialam kontrolę z Zusu. Dostalam pismo iz nie zastali mnie w domu i w ciagu 3 dni mam sie pisemnie z tego wytłumaczyć i do chwili wyjasnienia zostaje nmi wstrzymany zasiłek. Ale się wkurzyłam! Po pierwsze nie mam L4 leżące, po drugie nie ma obowiazku przebywania w domu 24h na dobe, po 3 w ciazy mam zalecane spacery na swiezym powietrzu, musze chodzic do lekarza, apteki na badania i na zakupy gdy meza nie ma. Niezli są co? Teraz bede jezdzic i się tlumaczyc co ja robilam:) powiem ze spalam i tyle a obcych nie wpuszczam nawet gdy widzę że stoja przy drzwiach. Zreszta zapytam czy lekarz ma przychodzic do domu itd skoro ciężarna ma byc 24h na dobe w mieszkaniu.Paranojaaaa...czytalam ze nawet na L4 lezacym można przebywac u rodziny poza domem ..juz nie mają gdzie oszczednosci chyba szukac. I faktycznie jak wchodze na zusowskie swoje konto to mam wycofane ostatnie naliczenie zasilku. Teraz beda mieli kolejne 30 dni na rozpatrzenie wniosku takze bede w sumie od 14 maja bez kasy, powiem babie se jej odsetki za rachunki przyniose bo nie mialam z czego zapłacić. Chory kraj.... Kobitki kciuki zaciśnięte za transwerki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to kurcze Ci się trafiło z tą kontrolą. Pewnie jak się wytłumaczysz to zasiłek będzie ale jak piszesz pewnie u nich to znowu potrwa! Jak mają coś zabrac to z dnia na dzień a jak dac to wielce rozpatrują! To Ci kochana nie zazdroszcze, mam nadzieję ze chociaz ze względu na Twoją ciąze nie każą Ci tam stac pół dnia. Transferujące kciuki zaciśnięte;-) A pogoda piękna więc ja dalej uzupełniam wit D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny która teraz najwcześniej robi bete? Dopiero dzisiejsze transferki? Bo nie ogarniam tyle kobitek tutaj mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Mnie termin z usg i prenatalnych wyluczono na 7 sierpnia i od tego dwa tyg wstecz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już leżę w domku z moimi bliźniakami☺ wszystkie zarodki ładnie się rozwijają już są podzielone na 4. Teraz nic tylko wypoczywać i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To grania lez wypoczywaj wcinaj ananasa głaszcz brzuszek i niczym się nie stresuj:-) i pytanie masz lutinus czy luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe jaki upaaaaaaaaaaaał... Jak Wy się czujecie? Bo ja mam nogo spuchnięte i ciagle bym spała. Iwcia no i miałaś te zusowskie odwiedziny, tego się właśnie obawiam, ale słyszałam że wystarczy napisac zwykłe "usprawiedliwienie" że byłaś np. na badaniach, w aptece, w sklepie itp. Niby ma wystarczyć. Zobaczymy co Ci powiedzą. Idziesz w poniedziałek prawda? Daj znać potem. Catarina czyli gdzieś 24 lipca tak? To jest szansa że się spotkamy w szpitalu, ja wg tego wyliczenia ok 15 lipca powinnam być. No zobaczymy jak to będzie;) Grania dbaj o siebie i maleństwa:* Iwcia jak goście? Ritta u Ciebie też taki upał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Ja też tu regularnie zaglądam ale mało pisze :/ Panie rodzynku gratuluje betki :) Pięknie rośnie :)Jeszcze troszkę i was pierwsze usg czeka :)Iwcia TY to masz energii- fejsa, kafeterie obskoczysz jak nikt inny :P Dla tych które nie są na fb- dziś miałam transfer dwudniowych zarodków 4A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a Ty masz jakieś badania robić przed kolejną wizyta? Bo ja przez ta wagę malutkiej nic nie pamiętam i nie wiem czy morfologia i mocz tradycyjnie. A ja wchodziłam ok 18.40 to pewnie wyszłam ok 19 to musiałaś po mnie wchodzić. W ogóle zaczynam się martwić ta waga. Kurcze to trochę mało. ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka wagą sie nie martw bo jest dobra:) dopiero teraz maluchy zaczną szybko rosnąć. Ja pokladlam gosci i sama juz leze a nogi znowu mi opadają. Mam takiego 5 latka, nie wysiedzi na tyłku, mąż jest przerazony ze jak nasz maluch taki bedzie to nie nadążymy za nim;) Do Zusu jade w poniedzialek, jutro musze napisać wyjasnienie. Ponoc lepiej nie zaczynać z wersją lekarza i badan bo chcą zeby przedstawic z wizyty jakies potwierdzenie a z apteki to nawet czasem zadaja paragon z tego dnia i godziny. Napisze że albo spalam, albo teraz zmienilam miejsce zamieszkania i pod tamtym adresem od kilku dni mnie nie ma bo jestem tutaj pod opieką rodziny itd. Podejrzewam że za jakis czas moga się znowu pojawic bo ponoc zaczynaja kontrole wlasnie w okres wakacyjny. Dziewczyny teraz dbajcie o siebie i maluszki:) Malinka kiedy betujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w środę poznam wage malucha, Malinka pamiętaj że wagę przeliczaja z wymiarów a nie faktycznej wagi dziecka i czesto są przypadki że dziecko ma zupelnie inna wagę niz z usg. U Ciebie waga jest dobra, mamy 2 tyg różnicy i gdy Ty piszesz ze malutka ma np prawie kg to mój na wizycie po Tobie jakies 2 tyg tez ma właśnie tyle. Spac się nie da przez ten upal, w poniedzialek tez robie badania. Moja koleżanka u tej lekarki co ja chodzę miała cc w 39tc to może Wy mnie wyprzedzicie obie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj synuś strasznie kopie, aż sprawia mi to ból. Nie wiem czy to dobrze czy źle, musze na wizycie teraz dopytać no wszystko juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×