Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

aldza to mnie pocieszyłaś dam rade bo ze mną to zawsze tak jest ze strach ma wielkie oczy a potem daję radę... kto jak nie Ja? nie wiem nic więcej oprócz tego ze jutr punkcja później dalsze decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina99 bylam pewna ze masz dzisiaj punkcje:) ja bralam estrofemni encorton, nie wiem od czego zalezy czy się dostaje te leki. Jak zadzwoni embriolog to Wam powie kiedy transwer, wcześniej nie powiedzą konkretnie bo dopiero muszą zapłodnic i obserwowac jak się rozwijają, ja miałam mieć transwer niby w 2 dobie a miałam w 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina99 kazdy lekarz Ci powie, że stres jest nie wskazany, bierz L4ni odpoczywaj kilka dni. Zarodek sie zagniezdza do 4dpt także przynajmniej tyle sobie odpocznij od pracy:) Gosc po inseminacji baaardzo duzo spalam, przychodzilam z pracy i się kladlam gdzie w dzien nigdy wcześniej nie zasypialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po punkcjach - mocno ściskam i trzymam kciuki za jajeczka by się pięknie zapładniały :) Małami trzymam kciuki za dzidziusiia w brzusiu - by my się dobrze tam mieszkało i nigdzie nie zwiewał :) Edyta_GYN - z tego co wiem badania nasienia ważne są 3 m-ce. AMH, LH, FSH, E2 - są ważne 6 miesięcy. Tak mi mówili w Invimedzie, ale ci to wszystkich oszukują, Gyn. może do tego inaczej podchodzić. Ale dowiedz się wcześniej, bo część badań możesz zrobić tylko w 2-3 dc, żebyś cyklu z tego powodu czasem nie straciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza, Catarina to czekamy na telefon z laboratorium :). Wasze komórki pięknie się teraz zapładniają. Malamii trzymamy kciuki i też czekamy na pozytywną informację Bierzecie 2 czy 1 zarodek? Nie jest to tak że tylko przy krio transferze dostaje się estrofen i encorton? Przynajmniej ja tak miałam w pierwszej próbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, jakie w sumie koszty poniosłyście w związku z invitro. Możecie napisać ? Jak to jest z tymi lekami? są czy nie są refundowane? Zazdroszczę wam że macie to już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta to nie wszystkie dziewczyny są "po". Niektóre są w trakcie, inne po nieudanych, inne właśnie zaczynają. Leki niektóre są częściowo refundowane. Ja np. wczoraj w aptece na pierwsze 6 dni stymulacji zostawiłam 380 zł, ale mam tylko Gonal przypisany. W sumie przed programem wydałam na badania, leki i wizyty ok 1000 zł. Dziewczyny na stymulacje różnie wydaję, tak średnio od ok 1 do 4 tyś. A jak się uda, to potem jeszcze leki do ok 12 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak jak Hope te tabletki przy mrozaczkach. Edyta leki do stymulacji mnie wyniosly okolo 2 tys, oststnio pisałam wyszczegolnienie 3 recept za grudzien i w sumie wyszło 2400 zl, potem w styczniu kupilam 6 opakowan lutinusu po 169 zl i i juz wiecej nie kupowalam. Mozesz poprosic o luteine zamiast lutinusa bo jest o wiele tansza ale czasem lekarz kręci nosem zeby ja dać. Sama nie wiem w koncu czy jest roznica kiedzy tymi dwoma lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta, ceny lekow w sumie zaleza od protokolu. Ja nap za stymulacje zaplacilam ok 700 zl, ale sa i takie,ktore zaplacily po ponad 2000. To samo z lekami po transferze. Ja znow zaplacilam zlmalo, bo jak liczylam do tej pory to okolo 700 zl, ale jakbys wybrala Lutinus, zamiast Luteiny (ktora mam ja) to Twoje koszty wynioslyby okolo 3000. Wszytsko zalezy od lekow, jakie przyjmujesz np jak boerzesz luteine po transferze to koszty tygodniowe to:-fragmin 110 zl, kwas foliowy, luteina 5 zl, vit D, cos oslonowego. Licze, ze to okolo 130 zl tygodniowo. A jak bierzesz Lutinus to on sam na 4 dni kosztuje cie kolo 150 zl, co tygodniowo daje jakies 300 plus fragmin i inne, czyli kolo 430 zl tygodniowo. To samo tyczy sie stymulacji, jak bedzie szybka to mi wystarczylo opakowanie Gonalu, op Menopuru i trzy zastrzyki Cetroide. W sumie niespelna 800 zl. ale jak wszytsko sie przedluzy to i koszty wzrastaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a to twoje pierwsze podejście czy któreś z kolei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, jak pojdzie ok to do kosztow gonalu dojdzie ci tylko Cetroide ze trzy zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Hope ja transferuje zawsze po dwa, raz tylko miałam jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwcia ja też nigdy nie spałam a od wczoraj czuję się tak senna że spałabym i spała a jak włączę za 2 dni luteinę to już w ogóle będę pewnie nie do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Fifaszek a tobie się udało z bliźniakami czy źle czytam :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mialam pierwsze podejscie IMSI i mam bliźniaki :-) w sensie w brzuchu mam dwa dzieciaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
re we la cja :):) naprawdę gratuluję :):) super :) było to "zamierzone" czy przypadek zadecydował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami decydujecie ile zarodkow ma byc podane jeden, czy dwa (na szczescie w Gyn jest taka mozliwosc). Takze sami wiecie jakie "ryzyko" ponosicie. Moj T byl pewien, ze uda sie za 1 razem i bedize dwojka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pytanie z innej beczki.Milayscie badany progesteron juz w ciazy? Na innych forach tocza sie dyskusje na temat wysokosci itd, a tutaj jakas cisza, mi nikt nie zlecal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja nie miałam zleconego badania pewnie przez leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli w Gyn robia tak-daja spora dawke progesteronu, ale nie badaja go (luteina wychodzi w badaniach, duphaston nie) W innych klinikach robia ciagle co jakis czas. To sie uspokoilam. AAAa od piatku zaczynam ost opakownaie Fragminu. Dosatal dizisaj recepte na ta nizsza dawke 2500 i po niej odstawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif jest naszym losem na loterii, expresowe podejście, stymulacja, transfer, luteina, bliźniaki i jeszcze na urlop jedzie :) Powiem ci kochana, że pojechałabym z tobą do Cro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, do mnie jeszcze nie dociera ten urlp, tak duzo sie dzieje...Codziennie cos zalatwiam, wczoraj troszke bardziej sie lenilam, ale tak z dnia na dzien cos. A tu tydzien do urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny ten fragmin dawalyscie rano czy wieczorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz do ciebie dotrze, jak będziesz się musiała zacząć pakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldzia Catarina a w którym dniu cyklu miałyście teraz punkcję? Ja w sobotę będę miała 9 dzień stymulacji, wychodzi mi tak wtorek, środa, hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka ja biore lutinus 3x2 w sumie nawet sie go nie zapytalam o ta luteine... a mialam podana5dniowa blastusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×