Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Aldza
Edyta czym ty się martwisz mój m miał 0 prawidłowych 0. Brał leki androvit chyba i cis tam jeszcze i prawidłowych 1 procent. Wy macie 3 procent to super wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Zosia ja też uważam że lepiej podchodzić z refundacji po czasie to dostrzegłam. Traktowanie takie samo też wizyty trwają krótko. Z tą różnicą ze prywatnie nie na ograniczeń co do zapłodnienia zarodków co do mrożenia zarodków i do podawania zarodków chcesz super glue to ci go dadzą, chcesz podchodzić w następnym cyklu to tak będzie właściwie to o wszystkim decydujesz ty. Bo płacisz. Idźmy szerszym tokiem myślenia pieniądze z rządowi za każdą parę klinika na ileś tam kasy. Prawda jest taka ze kliniki zabijają sie o refundację bo mają więcej każdy nizw z par prywatnych. mało tego z każdej procedury pary która podchodzi prywatnie oni muszą zdawać sprawozdania co wpływa na ich statystykę ponadto już teraz jest tak że mają kontrolę więc osobiście uważam że lepiej jest podchodzić z rządowi bo bardziej się do tego przykładają takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Hej dziewczyny ja dziś wzięłam pierwsze zastrzyki w sobotę pierwszy podgląd...czy któraś ze mną coś działa? bo widzę,że Sil_sb wczoraj zaczęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Znowu mi się błąd wkradł wrrrr miało być ze piszą sprawozdania nie z par prywatnych a tych z rządowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza kiedy robisz betę ja chyba jutro... jak cały czas byłam spokojna to dzisiaj mam nerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Catarina99 kochana nie wiem ja myślę o srodzie ale kurczę trochę stresu mam, może sikanego jutro zrobię nie wiem Ani Ani powodzenia na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaaaaa to działamy niemal jednocześnie. Ja dziś miałam 2 zastrzyk, podglądanie w piątek :) Jakie masz leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Catarina99 bardzo chętnie ale jak was znaleźć na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest grupa zamknięta wiec ktoś z grupy musi cie zaprosić (mogę Ja) musisz mi podać swoje namiary żebym mogła cie znaleźć najlepiej napisz tutaj a jak już cie zaproszę to wykasujesz posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Catarina99 a to ma być konto moje czy fikcyjne jakie tam macie konta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie ja mam swoje i kilka dziewczyn również , niektóre co nie miały w ogóle fb to pozakładały konta fikcyjne. Wiec to zależy od ciebie jak wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldza
catarina99 oki tylko wiesz ja mam taki problem tu na kafeterii chce skasowac post i nie ma tu nic takiego jak skasuj. Nie jestem użytkownikiem zarejestrowanym. Nie moge posta skasowac. Nie smiejcie sie kurcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldza
czekaj musze kurcze popróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klikam na te wysłaną wiadomości i nic mam kopiuj zaznacz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak napiszesz posta i on już sie pojawi na stronie to wtedy pod nim w prawym dolnym rogu jest ikonka z Edytuj post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldza
no właśnie u mnie tego nie ma pisze tylko zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldza
nie ja sie nie loguje ja wchodze na strone gyn centrum komu pomogli klikam dodaj odpowiedz wpisuje zamiast gość aldza i pisze tresc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Mój też bierze androvit od 2 miesięcy a tak jak piszecie jego wyniki nie są aż tak złe :) tzn. może i złe ale nadrabia ilością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie hiii kurde demna z siebue jestem moge edytowac tylko te posty które napisałam jak zalogowany uzytkownik. To jak bedziesz gotowa catarina to daj znac napisze ci dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a gdzie wy to się dziewczynki logujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta na FB mamy tajna grupę jak chcesz to dołączaj :) a powiedz mi skąd masz skierowanie na histero? i kiedy masz ją mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a dostałam od dr Mercika tzn on mnie skierował na prywatną do Gyn Centrum ale potem zadzwoniłam że prosiłabym o skierowanie na NFZ bo znalazłam taką opcję i podobno mi je wystawił ( tzn podobno czeka w rejestracji) :P:P Jak nie to wezmę od mojego stałego ginekologa i już. Nie widzę powodu żeby płacić 1400,00 zł jak mogę mieć to badanie w ramach NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×