Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Edyta_GYN
Histero mam mieć w przyszłą środę 7dc , oczywiście jeżeli @ małpa przyjdzie w terminie, bo jak nie to lipa , termin przepadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Jestem po wizycie, jest jeden dzidzius i bijace serduszko ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
ani ani serdeczne gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani_ani Gratuluję ! Sil - co to znaczy że po Gonalu odpłynęłaś na 3 godziny ? Mam nadzieje że jedynie byłaś zmęczona i senna i położyłaś się a nie straciłaś przytomność. Czytałam dziś o tych lekach i wiecie jakie one są szkodliwe :( aż strach czytać ulotki i skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro testuję ale nie mam żadnych ciążowych objawów więc nie sądzę żeby coś z tego wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani_ani gratuluję serduszka:):) a ja już dzisiaj dostałam @ strasznie szybko no ale..ważne,że jest szybciej coś zacznie się na nowo dziać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Ja ostatnio miałam tak jak Ty Gonal 150 a teraz mam Gonal 75 i Menopur75-szkoda,że się nie zgadałyśmy wcześniej bo tak to będzie dzień różnicy...ja w sobotę podgladam...mam nadzieję,że teraz jak zmienił leki to się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Gościu trzymam kciuki za piękną betke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - senna byłam i zasnęłam. Ale było mega gorąco i to mogło na to wpłynąć. 4 Lilaaa - ważne że teraz się zgadałyśmy. CHyba Ani_ani i Grania miały dzień różnycy, a potem tak się ułożyło że w jeden dzień miały punkcję, w jeden transfer i potem betę również. Ja mam sam gonal. Najpierw spoko do tego podeszłam, teraz się martwię, że on sam nic nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze pytanie dotyczące przyjmowania gonalu, w którym miejscu się wbijacie? Mi położna pokazała, że jak mam linię pępka w poziomie i w pionie, to poniżej poziomu, kilka centymetrów od pionu... ale wbijacie się bliżej pasa, czy bliżej już linii bikini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Ani serdecznie gratuluję :) teraz wypoczywaj i dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliżej pępka Sil;) jutro mamy 2 bety? Gość i Catarina99? Malami jaka decyzja z poinformowaniem szefowej? Skoro jest zołza to może uda jeszcze Ci sie coś wymyślać? Hope jak się czujesz? Masz dzisiaj 3dpt o ile dobrze licze bo punkcje miałaś w srode. Ja jutro podgladam malucha i licze ze padnie juz data Cc. Jakos do mnie nie dociera ze za miesiąc juz powinno byc po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak teraz robię, martwi mnie tylko ta moja nadwaga i się zastanawiam, czy wszystko w tłuszcze nie idzie :P Wczoraj zastrzyk wzięłam z prawej strony i nic. Dziś z lewej. Od godziny dość mozno boli mnie lewy jajnik. I zastanawiam się, czy to tak na koniec @ czy też coś zaczyna się dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że powinny boleć, ale przy @ też bolą. Wczoraj nie bolało nic... ja mam wciąż taki wewnętrzny strach, że się nic nie wysiedzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia zobaczę co mi w czwartek powie dr M-czy mi zrobi teraz tą histero czy nie....Jakby m się mogła zacząć stymulację w sierpniu to by było super bo akurat mam 2 tygodnie urlopu i tak by mi to fajnie trafiło....no a jak nie to niewiem co zrobię...;/ Człowiek bardziej się robotą przejmuję niż tym-bo tylko wymysla i wymyśla a potem sam się już gubię w tym wszystkim:P Obym się teraz lepiej stymulowała niż ostatnio:( Iwcia ale fajnie:) za miesiąc już będziesz z Bąbelkiem:):)Ale Wam to dziewczyny zleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil wysiedzisz wysiedzisz; ) wszystkie tu panikowalysmy. Malami wiem jak to wyglada bo u mnie bylo podobnie, tez juz nie miałam co wymyslac ale u mnie o tyle bylo dobrze ze gdy juz musialam powiedziec o wszystkim kolezance to sie wtedy ze mną zamieniala. Mialam okres ze chcialam sie zwolnic ale tego bym najmniej potrzebowala. Po pierwsze z jednej wyplaty moglabym pomarzyc o tym wszystkim a po drugie lepiej jakby mnie zwolnili niz bym sama odeszła. Jakos tez to poukladacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie, że mogę zimne okłady do jajników przykładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście mam wyrozumiałego szefa. O wszystkim wie, nie przeszkadza mu, jak wyjdę w czasie pracy do lekarza, tylko żebym miała zrobione to co trzeba. Nawet powiedział, że jak kasy braknie, to o pożyczkach nie mam myśleć, bo firma mi pożyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jutro od rana kciuki zaciśnięte za wysokie bety:-) Iwcia na którą masz jutro wizytę? Sil ja tez zawsze wbijałam w okolicy pępka raz z jednej raz z drugiej strony tak na zmianę, pamiętam tez ze przy kazdej stymulacji po 2-3 dniach zaczęły mnie bolec jajniki:-P nic się nie martw spokojnie wysiaduj a po to są te wizyty zeby w razie czego lekarz dołozył lekow :-) fajnie ze z Lilą razem startujecie zawsze to raźniej. Ciekawe czy któraś do mnie dołączy za jakiś tydzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Ja pytałam pielęgniarki to mniej więcej się wbija tak 5 cm od pępka (mniej więcej 2 palce...)ja na razie wbijam bardziej na wysokośc***asa ale jak ostatnio robiłam to potem ten cholerny fragmin to wbijałam i od spodu...ja ostatnio miałam pobrane 7 komórek-6 się zapłodniło-2 nam podli a 4 niestety nie dożyły mrożenia...to usg w 6 dniu to zawsze może dołożyć jak za mało...byle do punkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka mam na 16.40 ale tam jest zasada ze normalna kolejka czyli kto ostatni. Dziwne bo po co umawiac się na godzine skoro potem jest "prawo dżungli" wchodzi się w takiej kolejnosci jakiej sie przychodzi;) pewnie pojade juz na 16 tylko rano jeszcze skocze po wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trapka
Ani ani moje gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani zostajesz w klinice? Myślałaś już do kogo będziesz chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 99% jestem przekonana że nic z inseminacji nie wyszło. Byłam na becie i wyniki dopiero jutro.Czy mogę już dziś na noc nie brać luteiny bo zależy mi na tym żebym w miarę szybko dostała okres bo wyjeżdżam na urlop.Czy gdyby ten 1% potwierdził ciążę to odstawienie luteiny na jeden dzień mogłoby wpłynąć negatywnie ? Robiła któraś z was w ten sposób ? Jestem zażenowana podejściem do pacjenta w tej klinice.Nic nie tłumaczą,nic nie informują a wszystko trzeba wyczytać z internetu!Przed inseminacją nikt mi nie powiedział na czym to polega,ile trwa,jak się mogę po niej czuć,jakie mogą być skutki uboczne Ovitrelle.Z luteiną też mam pierwszy raz styczność i nikt nie poinformował mnie że dopiero po odstawieniu okres przychodzi po 2 do 7 dni! A my już urlopy mamy dostosowane do mojego cyklu i myślałam że mimo brania luteiny jakby ciąży nie było to okres się pojawia i wtedy odstawiam tabletki.Wrrrr jestem już tak wściekła i zażenowana tą całą sytuacją i brakiem informacji na jakikolwiek temat że nie wiem czy będę w Gyncentrum kontynuowała dalsze leczenie. Za każą wizytę płacę a czuję się niedoinformowana. Przed iui lekarz powinien powiedzieć na czym to polega,ile trwa cykl,co będę brać a nie że z wizyty na wizytę dowiaduję się o czymś nowym.Już mam dziewczyny takie nerwy że musiałam się wygadać bo nie mam komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×