Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość ani___ani
Narazie jestem po becie, pierwsza 29,35 po dwoch dniach 86 więc beta bardzo pozytywna, badanie macane potwierdziło, że ciąża jest a jutro usg w klinice i zobaczymy czy maluszki/maluszek dobrze się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
ja wciąż czekam na wyniki badań , byłam też Zosia ostatnio u dr M. i okazało się że nie mamy wszystkich badań. Muszę zrobić histeroskopię i coś tam jeszcze. Mam nadzieję że potem mnie zakwalifkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Zosia ja jestem prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a jak w Waszych przypadkach wyglądało pobieranie nasienia od męża / partnera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Refundacja jest do końca czerwca 2016 mają jeszcze kasę więc kwalifikują na bieżąco pacjentki. Dr M jest ok ale dr Cz też nie jest zła dziewczyny mają źle doświadczenia ale myślę że to siła sugestii. Mój mąż jest zadowolony w wizyt u dr cz tak jak u dr M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia tak, ja miałam antyki, skończyłam brać w poprzedni poniedziałek i trochę się naczekałam na @ :( Mi dr M powiedział, że o superżelu decyduje w trakcie stymulacji... Edyta pytasz o pobieranie nasienia już do samego zabiegu? W trakcie punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
tak o to pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aldza chciałaś prywatnie ? czy nie miałaś wyjścia? ja się zastanawiam czy nie lepiej czasami traktują pacjentki prywatne? jestem w stanie zapłacić każde pieniądze żeby się udało... w jakim jesteś programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem jeszcze przed, ale wiem, że mąż musi się ze mną pojawić w klinice w dniu punkcji i kiedy ode mnie będą pobierane zarodki on będzie oddawał nasienie. Myślę, że oddawanie będzie wyglądało identycznie, jak oddanie nasienia do normalnego badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Zosia a ty bylaś już na wizycie kwalifikacyjnej czy jeszcze nie ? Jaki jest twój powód skierowania do invitro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
no właśnie Sil nie wiem dlatego pytam, bo czytałam o biopsji jąder. Dlatego to mnie zastanowiło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczymy się już od ok 3 lat i nic nie wychodzi mam za sobą parę inseminacji , oczywiście nieudanych...już trace nadzieję że się wogóle uda uważacie dziewczyny że gyncentrum to dobry wybór na in vitro?-klinika na miejscu , stad wybór jestem w stanie jechać na 2gi koniec Polski , jeżeli słyszałyście o super lekarzu lub klinice to dajcie znać... moja znajoma była parę razy u czerwińskiej - ponoć porażka ....-ta kobieta ponoć ma zero empati a powinna bo to ponoć jej klinika,.,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta,nie wiem czy nie wprowadzę w błąd ale w przypadku inseminacji i in vitro chyba tak samo jest to partner oddaje nasienie tak jak do badania czyli idzie do pokoju,używa kubeczka i go oddaje. Chyba że pytasz o to kiedy. To przed inseminacją na godzinę przed bo podają świeże nasienie to znaczy nie mrożone a do in vitro nie wypowiem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Zosiu ja początkowo byłam w Angeliusie tam zrobiliśmy badania itd. odrazu zostałam poinformowana że nie ma miejsca żeby podchodzić z programu rządowego mimo wszystko jednak złożyliśmy dokumenty na listę oczekujących. Robiliśmy daleJ badania. Po badaniach chciałam już podejść do in vitro. Wściekłam się i powiedziałam że czekać nie będę i w konsekwencji jesteśmy w gen centrum w programie dwa plus jeden. Paradoks jest taki że jak już byłam po pierwszym nieudanym in vitro zadzwoń jestem geniuszem i powiedzieli że możemy się umówić na wizytę kwalifikacyjną odmówiłam no bo w tym momencie to już nie miało żadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia jak chcesz rewelacyjną klinikę, to Novum w Warszawie ponoć wiedzie prym, ale nawet prywatnie tam się ciągnie kolejka... Ja na początek udałam się do Invimedu w K-cach i, pomijając fakt, że nie mają kasy z programu, to nie było tam za miło, szczególnie że ja nie chciałam od razu wpisać się na listę oczekujących ani prywatnie ich wybrać, tylko chciałam się w klinikach na Śląsku zorientować. Dla mnie tam byli straszni. W porównaniuz nimi Gyn to super miejsce. Jasne, że jest taśmówka i ekspresowo pacjentów przerabiają, ale cóż... Ja do nich przyszłam na początku maja, na koniec czerwca po badaniach i leczeniu mnie zakwalifikowali. Edyta jeśli chodzi o punkcje jąder, to ona ma miejsce, jeśli w nasieniu nie ma możliwości znaleźć 6 żywych plemników. Macie taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Jestem geniuszem hahaha ten słownik mnie dobija Miało być zadzwonili z Angeliusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
ok , dziękuję za odpowiedź :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
6 plemników się chyba znajdzie :P:P przynajmniej po ostatnich badaniach by się znalazło. W czwartek idzie na ponowne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Fif (przyszła matka bliźniąt) miała problem z nasieniem. W nasieniu chyba były nieliczne plemniki. No i udało się im zapłodnić 6 komórek, 2 transferowano, 2 zamrozili, 2 obumarły niestety... Ale wynik znakomity. No i też za 1wszym razem im się udało zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
to mój M ostatnio miał tak a) koncentracja i alutynacja liczba w ml ejakulatu - 68mln liczba w ejakulacie - 184mln tyle tylko że morfologia słaba bo 3% prawidłowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a jak ty się Sil czujesz po tym gonalu ? daje on w ogóle jakieś objawy ? ile razy dziennie go bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza klinika i kolebka polskiego in vitro to Białystok chyba klinika bocian co tam są dwie. na początek spróbuj na refundację im vitro bo trzeba korzystać póki jest zapłacić zawsze możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza klinika i kolebka polskiego in vitro to Białystok chyba klinika bocian co tam są dwie. na początek spróbuj na refundację im vitro bo trzeba korzystać póki jest zapłacić zawsze możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta mój hsb ma 2% prawidłowych. I dr M mówi, że będzie ok. Co do gonalu to czuję się ok, co prawda odjechałam dziś w południe na 3 godziny, ale to pewnie i z powodu ciepła. Biorę raz dziennie, przykaz mam na zastrzyki rano. Trochę pobolewa mnie po zastrzyku brzuch, jak przy siniaku, choć takowego nie ma. Poza tym narazie żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ja bym probowala najpierw z refundacji, nie wiem czy lepiej traktuja, wazne zeby wynik był skuteczny. Prywatnie podchodzila Malisia, Ritta i niestety sie nie udalo a niektorym w refundacji powiodlo się za pierwszym razem. Chyba nie ma reguły akurat na to czy podchodzisz prywatnie, może roznica jest w traktowaniu? ze wizyta trwa dluzej itd, ale o wiekszosci powodzenia czy nie chyba i tak decyduje nasz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia ty faktycznie wszytsko pamiętasz... jak ty to robisz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil...nie wiem;) ogólnie mam dobrą pamięć do twarzy, ale jakoś łatwo mi tutaj się zapamietuje co ktora z nas miala;) teraz i tak jest gorzej zapamietac bo jest nas coraz wiecej, ale jak było nas z 5 to czlowiek pamiętał nawet o ktorej ktora ma wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to ja dziś robię kawę :-) Ani ani powodzenia na wizycie trzymam kciuki za maleństwo:-) Ktoś ma jeszcze dziś coś ? Znowu zapowiada się upalny dzień więc miłego dnia i łapiemy wit D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×