Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość malamii89
Linka a Ty jak tam? Oddalas juz krew?kiedy masz miec wynik?? Kasiura bardzo mi przykro:((ale grunt to sie nie poddawac:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Dzień dobry dziewczyny kolejny dzień mam laby i już mnie niesie ohhh leżałyście plackiem czy spacerek mały jest wskazany. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Linka jutro wieczorem mam wizyte. U mnie tez padalo ale taraz fajnie zaczyna sie robić. Pewnie jak pojde do szpitala to znowu bedzie po 30 stopni;)Binus ja po transwerze jakies 2 dni lezakowalam a potem z psem powoli na spacer juz wychodzilam. Chyba te 3 pierwsze dni kiedy sie zagniezdza sa najważniejsze. Potem juz chodzilam normalnie do pracy gdzie musialam czesto cos dźwigać ale jak widac nie zaszkodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
iwcia dzięki za informację .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś który masz dpt? Przypomnij mi ;-) mrożaczki masz? Nas tu tyle jest ze mi się wszystko myli:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY CUD tsh 1,51 :-D Ale jestem happy! tylko teraz zebym utrzymała ten wynik! Chyba będe badac co tydzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malinka76 co tam u Ciebie i małej? Pojawił Ci się już pokarm po cesarce no i jak wrażenia ze szpitala, jesteś na bloku 3 czy 5 w Bytomiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka to suuper:)))) jednak tabletki pomogly:))) co teraz? Idziesz jutro do tego lekarze? Od kiedy zaczynasz stymulacje??:)) ja w czwartek przy okazji zrobie to tsh i juz sie boje....a Ty caly czas bralas tez euthyrox??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami ja narazie mam antyki ostatnią tabletkę mam 9 sierpnia a wizytę u endokrynologa przełozyłam na za 2 tyg na 11.08. Powtórze to tsh zeby miec pewność ze mam odpowiednią dawkę. Euthyroxu nie biorę tylko novothyral od ok 14 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Linka ja transfer miałam w sobotę to 2 dpt a o mrożakach jeszcze nic nie wiem bo już w laboratorium nikogo nie było dopiero jutro się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linkaa super że wynik się obniżył. Oby teraz już wszytsko poszło jak należy :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś faktycznie juz pamiętam :-) to dbaj o siebie pierwsze 3-4 dni najwazniejsze. Sil oby było tak jak mówisz:-) a Ty kochana jakieś pierwsze objawy masz? Jak się czujesz po luteinie? Masz coś osłonowo do niej? A Ty Lila tez dostałaś luteine? Trzymam mocno kciuki za jutrzejszą bete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam osłonę, w zasadzie czuję się bardzo dobrze. Luteina mi praktycznie w ogóle nie wypływa. Do wczoraj miałam różowy śluz (a w zasadzie 3 ostatnie dni plamki krwi na aplikatorze), od dziś już tylko biały nalot. Mam obolałe piersi i pobolewa mnie prawy jajnik. Poza tym dobrze się czuję. Dziś miałam spadek formy. Zwątpienie, przygnębienie, stres. Kupiłam sobie gorącą czekoladę i mi się nastrój poprawił, więc chyba spadek cukru miałam, szczególnie że go ostatnio bardzo unikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil mam nadzieję ze się uda i będzie w czwartek piękna beta conajmniej dwucyfrowa:-) a jutro Lili równie wysoka:-) trzymam mocno kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem, że już za wynik 4 będę wdzięczna... dr M kazał betować 12dpt, więc myślę, że wówczas już powinna być taka porządna, a w 10 dpt to może być mniej niż 10, byle więcej niż 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Sił a co masz za osłonę na luteine i po co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
provag i to na to by się jakieś bakterie czy inne cholerstwo nie wdało. Mnie wszystko swędzi, ale z okolicami intymnymi mam ok w zasadzie (swędzi mnie od alergii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
A już załapałam ja mam iladian ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chciałam dopochwowych na początek, odradziła mi je położna w Gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Mi nikt nic nie mówił co i jak zawsze to mi zapisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zadzwoniłam zapytać, co mogę na swędzenie i ona mi powiedziała, że przynajmniej w pierwszych dniach po transferze, odradza inne globułki dopochwowe niż luteina/lutinus. Więc kupiłam takie do popijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć dziewczyny dzwonili mi dziś że mam 2 mrożaki jeden odpadł ale to i tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwka10 daj znać jak po dzisiesiejszej wizycie. Kiedy Cię będą ciąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u dr. Mercika i super lekarz. Konkretnie i na temat wszytsko sprawdził, odpowiedział na pytania, nie zbywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Smutasek zaufanie do lekarza jest bardzo wazne:-) to jaki plan działania ustalony?? Lilaaa? Haloo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Hej kobitki...ja sie za ponad godzine zbieram, w koncu się dowiem kiedy cc. Troche mam cykora przed wizyta...binus 2 mrozaczki to bardzo dobrze, Linka jakim cudem tak wynik spadl?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to powodzenia i pisz jak wrócisz:-) No tez jestem w szoku;-) dostałam mocne tablety i pomogło :-D za 2 tyg powtórze oby się nie okazało ze mam wynik 0 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×