Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość binuś
Superrr gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
gratulacje dla małej dziewczynki i mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Malinka gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki która ma ochotę na kawę i ciasto z borówkami z mojego ogródka? ;-) Pasia powodzenia na punkcji daj znac ile komórek pobrali :-) Ktoś ma jeszcze dziś coś? Lilla jak Ty się czujesz? Kiedy planujesz robic betke? Sil brawo za podejście tak ma być :-D pozytywnie! Iwcia jak tam maleństwo w brzuszku? Wypisali Cię czy zostajesz do cc? Catarina tez ma chyba w tym tyg cięcie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę domową kawusie:) linka wczoraj wyszła i w nast tygodniu mam przyjechac do kontroli do swojej lekarki, to znaczy prywatnie na wizyte bo tu gdzie lezalam jest ordynatorem:) Powiem Wam że czuje sie duzo bezpieczniej gdy ona prowadzi moją ciaze, na obchodzie nie zagladajac w dokumentacje zna dokładnie caly przypadek itd. Tylko pani w sekretariacie zapomniala mi w L4 wpisac kodu B czyli ciążowe i muszę potem tam dzwonic, jechac nie bede specjalnie to albo niech dopisze u siebie a ja u siebie albo niech mi wysle nowe. Dziewczyny dopytujcie sie o ubezpieczenia jak tylko zajdziecie. Ja z Pzu przy skladce 47 zl za poród mam 600 zl:( a dziewczyny w szpitalu gdzie jedna robi w Netto przy skladce ponad 50 zl dostanie 1900 zl...inna na okres ciazy gdzies sie u męża ubezpieczyla i tez prawie 2 koła. ...także warto o tym potem pomyśleć bo ja dostane tyle co kot naplakal. Linka maluch tętno juz ma dobre, sami nie wiedza co bylo przyczyna ale mozliwe ze lapał pępowinę do raczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia az z ciekawości musiałam sprawdzic to pzu hihi w sumie nie jest źle dostane jak urodze 1050 zł a mój m 2000 to damy rade haha bo gyncentrum nas wycycka do końca z kasy :-P Iwcia fajnie ze jesteś w domku a musisz tak jak wcześniej leżeć czy nie ma potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zaleceniach mam prowadzic normalny tryb życia, nie brac gorących kąpieli, liczyc co 2h ruchy dziecka-wymagane minimum 6, w razie krwawienia czy skurczy udac się do szpitala. Chodze normalnie ale powolutku i staram się jednak co jakiś czas polozyc na chwile. Teraz zjadlam i leżę bo oczywiscie zaczyna sie panika z *********.no ale są uffff:) teraz ta końcówka jest chyba najgorsza, stres straszny nie tyle przed porodem jak przed tym zeby dziecko bylo zdrowe. No i gdybym nie była w szpitalu nie miałabym pojęcia że mimo wielkich kopniakow dziecku moze tak spadac szybko tętno i tego się boje, no ale musiałabym lezec juz do konca w szpitalu zeby byc spokojna a to nie bardzo mi pasuje;) nie wyrabiam juz w taką pogodę, ledwo zipię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć dziewczyny Jutro mam punkcje dziś podają mi jakiś nowy lek od immunologa trochę mam obawy bo mogę się źle po nim czuć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
A cena za lek mnie powaliła 5 ampułek 590 zł a jak będzie ok to co 3 dzień do 12 tygodnia mam je brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Na przeciwciała blokujące kir czy jakoś tak ...żeby mój organizm nie zwalczył zarodek bo tak mi robi złośliwiec ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Dziękuję i mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tu Lilaaa...leżę prawie cały czas nie mam żadnych objawów jeszcze...Ale po wczorajszym telefonie z laboratorium to nastawiamy się na pozytywnie bo mamy 2mrozaki a podobno te co mi podali były jeszcze lepsze więc mam nadzieję że zostaną z nami...transfer był w sobotę to będę chce pierwsza zrobić we wtorek chyba nie za szybko? bo nie umawialam się do dr.al leków mam na 2tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila to świetnie ze masz mrożaki i to aż dwa :-D myśle ze nie jest za wcześnie jak ma wyjść to na pewno juz coś wyjdzie trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
Gratuluje nowych ciąż i narodzin :) dawno mnie nie było bo byłam na wczasach, w każdym razie prawie dwa tygodnie temu miałam inseminacje ( w sb. Mogę testować ), dostałam od pani dr lutinus. 1 tabl. Na noc. Od dwóch dni jak tabletka mi wypływa to wypływa nie biała jak do tej pory, a o takim różowym zabarwieniu. Czy tez tak miałyście? Już nie wiem czy to normalne czy może okres sie zbliża. A może ciąża??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba znowu zwiecha.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurka86 tak się dzieje, i tak późno zaczął ci wyplywać. Ja zażywam od 5 dni i od wczoraj wyplywa i jest różowy śluz. Śluz to najpewniej od jakiejś ranki zrobionej aplikatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malinka gratuluje córci:) napisz cos więcej jak będziesz na siłach, jak wrażenia z pobytu w szpitalu w Bytomiu, cc robiła Ci dr J???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, i ja dostanę 1000 zł za urodzenie maluszka, tyle samo dostanie mój mąż, ubezpieczeni jesteśmy w Warcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta_Gyn rozumiem co czujesz. Ja jestem baaaardzo niecierpliwa z tym czekaniem, coraz bardziej :( Ogromne gratulacje dla Malinki! Linkaa ja na ciastko ZAWSZE chętna i jeszcze na takie z własnymi owocami to już w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Dziędobry wszystkim A dzisiaj nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Strasznie ucina wiadomości ja już po punkcji wyszło 9 bardzo się ciesze a która była ze mną o zapomniałam jeszcze byłam zakręcona jak ci poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś no to ładny wynik:-) to czekamy razem z Tobą na info z laboratorium kiedy transfer:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×