Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość malamii89
Binus super:)) teraz czekamy na info z labo:)) linka mam glupie pytanie do Ciebi.bo juz sama kombinuje ...w srode mam ostatnia tabletke anty...a w czwartek wizyte u dr M.niby pow mi ze mam przyjsc pod koniec brania i tak sie zastanawiam....bo jak skoncze anty brac to bede czekac na @ wiec dr M zdarzy mi ztobic usg? Ahh kombinuje jak niewiem a chcevzeby wszystko bylo jak najlepiej:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami nie martw się bo wydaje mi się ze od razu na drugi dzień @ nie przyjdzie;-) a nawet jakby (w co wątpię) to po anty okres nie jest jakiś mega duży i na pewno zrobi Ci usg i zdązy rozpisac stymulacje którą zaczniesz od 2dc takze spokojnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami zdąży zrobić ust ale on chce chyba żeby pacjentka miała czas się przygotować, a przecież może być tak ze zaraz @ dostaniesz... lepiej pójść szybciej... Binus piękny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binuś super! Niech się pięknie zapłodnią! Jaki miałaś protokół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Ja miałam krótki protokół a poprzednio jak miałam długi to miałam gorszy wynik bo tylko 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś super fajnie że 9 komórek udało się pobrać teraz czekamy na transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:)ja tylko na chwile bo Malutka akurat śpi. Dziekuję wszystkim. Napisze coś co pewnie nie jest obce każdej z Was, warto walczyć, cierpiec, poświęcić się zeby na finiszu zobaczyć niewyobrażalne szczęście. Móc przyglądać się godzinami jak śpi, jakie minki robi, jak obraca oczkami...wtedy nic nie jest ważne tylko ta mała istotka:) Dr Jurek cudowna, polecam wszystkim. Usciski dla Was i powodzenia w walce. Odezwę się wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka była pierwsza, ale że teraz ma oboeiazki no to ja postawie dziś kawe;) pieknie napisane az łzy cisną do oczu a dziewczyny chyba motywuja do dalszej walki:) ja jeszcze ze 2 tyg ale tez się nie moge juz tego szkraba doczekac. Kto betuje...Kas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia10 na kiedy Ty masz wyznaczony termin porodu ale liczony od daty zapłodnienia a nie ostatniej miesiączki? Pytam odnośnie terminu cc czy umawiac się na 38tc czy czekać do 39tc bo 40tc to już chyba za duże ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka jeszcze raz gratuluje Kochana:-) mam nadzieję ze kazdą z nas kiedyś spotka takie szczęście! Dzięki za piękne słowa az chce się walczyć, mimo ciągłych problemów i przeciwności.. Jak będziesz miała chwilkę to pisz jak się ma Malutka, jak się czujesz po cc? Wszystko dobrze? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 3 terminy, od miesiaczki i tak lekarz zawsze liczy a u mnie wypada to jako najpozniejszy termin bo 17.08. Chcialabym miec 11.08 ale dowiem sie wszystkiego we wtorek, nie wiem czy mnie tak przetrzyma bo to bedzie39tc i 2 dzien. Jak bylam teraz w szpitalu to każdy lekarz, każda siostra mówią że dzidzius ma byc w brzuszku mozliwie jak najdluzej, każdy dzien dla niego w tym domku jest cenny. Cc robia wczesniej w obawie przed naturalnymi skurczami ale u mnie na sali scisnelo dziewczyne wlasnie dzien przed cc a i tak cesarke zrobili jej dopiero rano bo miala dopiero skurcze co 10 minut. Ja chce czekac przynajmniej do skonczonego pełnego 38tc a najchetniej do tego 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś jak tam pewnie jutro transfer? :-) Pasia a Ty jak? Nie napisałaś jak po punkcji? Ile komórek pobrali i kiedy masz transfer? :-) albo juz dziś miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Iwcia za odpowiedz:) mamy podobne dylematy bo też chciałabym przeczekać do 39tc ale nie wiem co na to lekarz, jutro się dowiem. A Caterina już w szpitalu? Ma ustalony termin cc? Ale mam stresa mój TP to 18.08:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina juz w szpitalu, cc ma miec w srode:) od 38 tc już jest bezpiecznie także juz sie az tak nie obawiam. Tez czekam na wiadomości do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cc, mała jest ułożona pośladkowo i już się raczej nie obruci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ciężko szczególnie w te upały. Jeszcze ręce zaczeły mi puchnąć szczególnie dłonie i nie wiem czy to od tego ciąglego dociskania ich leżąc na boku czy to normalny objaw ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie puchna ale w szpitalu dziewczyny mialy nogi jak balony. U mnie znowu d dimery poszly w górę nie wiem dlaczego:(w poniedzialek ide sobie sprawdzic znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam w końcu o co chodzi z tymi d dimerami i powiem Ci tylko że dobrze że to wyszło bo zakrzepica to niebezpieczna choroba a zdarza się że po ciąży coś się pochrzani w organiźmie i ta zwiększona krzepliwość zostaje i trzeba to kontrolować tak że pamiętaj potem o tym. Teraz bierzesz fragmin? Ja jeszcze nie miałam tego badanego pewnie w szpitalu przed cc to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Do mnie dziś zadzwonili 5 się załapało jutro transfer .... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus dlaczego smutna mina? Pięć to super wynik! Dziewczyny nawet po jednym mrozaczku nie miały. .ciesz się bo masz czym:) gosc bralam fragmin i w szpitalu na wejscie d dimery mi spadły z 2307 na 1800 a na wyjscie znowu 2300. Nie rozumiem a leki mi teraz odstawili. Dobrze ze mam we wtorek wizyte bo koniecznie muszę o to zapytać. Jeszcze białe krwinki mi się podniosły na koniec ciąży. .kurcze ciągle coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia to jeszcze jedyne co mi do głowy przychodzi z tymi wachaniami wyników to odwodnienie postaraj się wypijać minimum 3 litry na dobe a w te upaly to i 5 by pewnie nie zaszkodziło. A jak byłaś w szpitalu to coś Ci mówili że poziom nawodnienia ma też wpływ na te wachania tętna u małego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiem że wahania pisze się przez samo h ale jak jestem w ciąży to czuje że mój mózg działa na jakimś niskim procencie obrotów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie mówili, staram sie pic ale tyle nie wypijam jednak. Sami nie wiedzą od czego to tętno tak spadalo przez 2 dni a potem juz normalne..niby maluch mogl pepowiną sie bawic bo owiniety nia nie byl. Jeden lekarz mi powiedzial ze mam sie nie stresowac bo gdybym byla w domu to nawet bym o tym nie wiedziala i mowil ze kiedys nie bylo ktg i kobiety byly spokojne a teraz wiecej sprzetu i wiecej paniki. Niby tak ale jak tętno spadalo do 80 to w cale nie bylo panikowanie tylko zagrozenie zycia dziecka. Teraz za to wariuje w brzuchu jak szalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Binuś, dobrze wiedzieć, że nie ma co się upierać przy długim ;) 5 TO SUPER WYNIK. BĘDĘ JUTRO TRYZMAĆ KCIUKI! Malinka buziaki i wszystkiego dobrego dla Was :) Niech maluszek rośnie zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
iwcia ja nie jestem smutna wynik mam superrr jeden z najlepszych bo ostatnio miałam 2 a przedostatnio miałam 3 więc to jest sukces ale minka ze strachu jest pomarszczona heeee że to jutro bo wydaje mi się że szybko punkcja w czwartek a transfer sobota ostatnio miałam po 3 dniach a leki które mi podali to powinny mieć odstępstwa 5 dni a jutro jest 4 i troszkę panikuję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Nic nie panikuj, tutaj wiecej dziewczyn miała transwery w 2 dobie i z pozytywnym wynikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
A to ok nie panikuję :-) iza82 no w moim wypadku ewidentnie widać że mi pasuję krtótki protokół a w ogóle to jest mało męczący nawet nie zauważysz a już minie 2 tygodnie i transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×