Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Iza82
Sil_Sb przełom sierpnia i września będzie punkcja. Iwcia zaufaj dr. Musi być dobrze! Ufff dobrze wiedzieć, że dr M był już na urlopie. Chociaż nie cierpię chodzić do facetów to do dr Cz. jeszcze bardziej :) Dr M jest wyjątkiem u mnie. Binuś trzymam kciuki aby to były dobre znaki! Dziewczynki gdzie i za ile kupowałyście Gonal i Menopur (z refundacją). Szukam gdzie najtaniej. Muszę liczyć koszty :( Lila musi być dobrze, nastaw się pozytywnie. Mam mieć takie same dawki jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Gonal i Menopur w kazdej aptece jest w tej samej cenie. Od pczatku roku weszla ustawa, ze leki refundowane musza miec te same ceny. Tylko w wielu aptekach nie maja na stanie, a w gyn zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Czesc dziewczeta dawno mnie tu nie bylo. Małami tak to ja miałam nacinanie i klej jednocześnie i razem pomogły bo osobno tez kiedyś robiłam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
20 tc i zapowiada się córcia :) 13 jadę na prenatalne i mam nadzieje ze się potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Iza 82 ja po tych 2 lekach dobrze zareagowałam na stymulację- i leki kupuję tam u nich na dole bo zawsze są...przyszłościowo to jak się nam uda to będę próbować w Bytomiu kupić lutinus bo tam jest dużo tańszy... Iza to my dość podobnie bo ja miałam 8 rocznicę ślubu... a 82 to Twój rok urodzenia? co do nadcinia to pytalam dr.M o to to powiedział,że jak oni widzą,że to jest potrzebne to to robią sami...ale nie wszędzie to jest wskazane bo jak jest cienka ścianka to może zaszkodzić...choć ja się o to zapytam jeszcze raz przed podaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No tak Embriolog decyduje czy osłonka jest zbyt gruba i wtedy nacinaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff umówiłam się na sobotę do dr M a już się bałam,że go w sobotę nie będzie....od jutra zaczynam wkuwanie... Ja się dr M zapytam nic nie tracę a może akurat mi to pomoże:( ojj ciężki okres przede mną...w przyszłym tygodniu jedziemy na 3 dni w góry mam nadzieję,że akurat mi wizyta nie wypadnie... Dziewczyny a powiedzcie mi podczas stymulacji raczej się nie kąpać w basenie,czy siedzieć w jacuzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już po wizycie, od 2 dc przygotowania do criotransferu. Dziewczyny pisałyście kiedyś o jakimś kleju o co z tym chodzi i na ile to pomaga? mamy tylko 1 blastocystę klasy AB... chciałabym zrobić wszystko co możliwe żeby teraz sie powiodło. i jeszcze jedno jakie mieć najlepiej tsh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka to super ze dziewczynka :-) kucyki, sukieneczki ... ;-) Catarina tsh najlepiej w okolicy 1 a robiłaś badanie ile Ci wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek ogromne dzięki. I bardzo dobrze, że tak jest z tymi cenami. Lilaa będę miała niebawem niestety 33 urodziny wrrr. A w jakiej aptece ten lutinus i za ile? Małami myślę, że możesz siedzieć w basenie i w jacuzi. Jedynie jeżeli masz tendencję do grzybicy itp. to lepiej nie ryzykować Catarina jak wygląda przygotowanie do crio, tak z ciekawości pytam. A pregnyl/Ovitrele gdzie kupowałyście i za ile? A Luteinusa? Co brałyście po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 2 dc zaczynasz brać leki Estrofen i Encorton miedzy 8-10 dc usg kontrolne a w 15-17 dc transfer. moje TSH ostatnio wynosiło 3,9 a dzisiaj robiłam ponowne badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Tu dziewczyny pisały,że w Bytomiu w aptece olimpijskiej można dostać lutinus za 125zl a w gyn...179zł...za paczkę to jest róznica...ale nigdy tam nie byłam bo to trzeba zamawiać czy sprawdzac czy jest to póki co wszystko kupujemy u nich na dole...po transferze standard:3x2 lutinus, fragmin ja mialam jeszcze 3x1 dupaston ale to nie maja wszyscy i poprzednio też brałam akard no i coś osłonowego do tego lutinusa... To jesteś rok młodsza ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina dzięki za wyjaśnienie. Lilaa dzięki za info, zanotowałam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, jesteśmy w trakcie długiego (pierwszego) protokołu. W środę kończę antykoncepcyjne i jednocześnie zaczynam gonapeptyl (14 dni) potem stymulacja Menopur i (chyba) Gonal po 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość z nas tu oscyluje ok 30 bo to już najwyższa pora na potomstwo ja w listopadzie kończę 33 i bardzo bym chciała do tego czasu być już w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z was była po receptę na fragmin u innego lekarza oprócz ginia czy np rodzinny może go wypisać? żeby był refundowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Za leki po transferze do bety wychodzi około 900-1000zl...fragmin też jest drogi jutro zerknę na rachunek to napiszę dokładnie ile-ale dziewczyny załatwiają sobie recepty u lekarza pierwszego kontaktu bo wtedy jest tani...ja póki co to tam kupowałam-ale jak się uda to będę kombinować bo te leki się bierze długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragmin 10 szt kosztuje jakos 109 zł. Mi ostatnio moja ginekolog do ktorej chodze prywatnie fragmin i luteine dala na ryczałt. Zamiast ponad 150 zł zaplacilam 14 za wszystko z wacikami do zastrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w grudniu po transwerze leki kosztowały mnie 2400 przez ten drogi lutinus:( zaraz na poczatku stycznia mam kolejny paragon na ponad 1200 zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bez sensu, że nie dają refundacji skoro jest. Pytała któraś dlaczego? Ciekawe czy to można zamienić na Clenaxe bo ja akurat mam w domu całe opakowanie. Recepta na Fragmin jest ważna przez ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytalam o refundacje fragminu w ministeestwie zdrowia i w aptece. Uslyszalam to samo, ze do in vitro nie jest refundowany ale juz do innych chorob tak. Mi teraz przepisala na ryczalt bo na rozrzadzenie krwi przy wysokich d dimerach. W sumie jesli lekarz chce to może pokombinowac ale niby są sprawdzani jesli za duzo wychodzi od nich recept z ryczałtem na dany lek. Gyn zajmuje sie glownie in vitro i raczej na ryczalt za duzo nie będą wypisywać bo od razu by podpadli ale inny gin moze akurat wypisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć dziewczyny a tu dziś nikogo nie ma ???? szok :) wiecie co oglądam wiadomości i zastanawiam sie w jakim my kraju żyjemy .... znowu mają problem z in vitro pokuta dla tych co podpisali ustawę żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś tez tego słuchałam dzisiaj ahh lepiej tego nie komentować szkoda słów i nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Chyba Wszystkie dziewczyny są na FB albo stąd uciekły ;) też słyszałam o tej pokucie szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
nie robiłam w czwartek idę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również widzialam to we wiadomosciach i szkoda słow na takich matolow. Zycze im tylko zeby kiedys te wszystkie dzieci i ich rodziny odwrocily się od nich a wtedy jak to mówią "przyjdzie koza do woza". Nic wiecej nie napisze bo jeszcze mnie tutaj zablokuja z przekleństw na te czarną mafie...rzeba olac ich i tyle. Przerażająca jest tylko myśl jak będą się panoszyc gdy wygra Pis i co jeszcze wymyśla. A mi nie bedzie jeden z drugim mowil czy mam przystapic do komuni czy nie, nie wierzę w tych biznesmenow w czerni tylko w Boga, oni mi nie są akurat do niczego potrzrbni. Szkoda że nie widza i nie komentują co zlodziej Rydz wyprawia. Ja juz znowu mam pospane, tragedia z tym spaniem Binus kiedy beta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×