Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Fif to juz niewiele ci zostalo:-) ja cxytam forum od pierwszej strony i jedtem wlasnie po twoim 2 usg gdzie byly 2 serduszka...jexu jak ten czas leci:-) swoja droga jak dopisac sie do waszego ,"tajnego stowarzyszenia" ja fejsie??. Moj M wyjechal dxis na 2 tygodnie...prxyjedzie dopiero na moja bete. Na odchodne powiedxial: trxymajcie sie dziewczyny. A ty mala rosnij u mamy w brxuchu...rozwalil mnie zupelnie. ..jutro jade ns podglad cxy pecherxyki popekaly (swoja droga mislam ich 4 z czego jeden byl malutki 8 mm a resxta 21, 22, 20 mm) zastanawiam sie czy to dobra ilosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
linkaa28 - kusiło kusiło jednak tak coś wszelkie oznaki wskazują że chyba się udało okresu nie dostałam jednak może to też leki podtrzymują to wszystko już sama nie wiem jutro wszystko się wyjasni testom sikanym nie wierzę a bardzo więc wolę badanie z krwi ;) sama się sobie dziwię że aż tyle wytrzymałam ;) mam nadzieję że jutro będę szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky podziwiam Cię za Twoją cierpliwość- napewno będzie Ci to wynagrodzone:):):*** xxx Sil nie orientujesz się może czy dr M jest w czwartek popołudniu? Mogłabyś mi jeszcze napisać ile w sobotę wynosił Twój progesteron? Ja już się tak boję ,że znowu mi podskoczy i nie będę mogła mieć transferu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky 83 trxymam kciukasy:-) oby ci sie udalo i zacznijnkochana dobra passe w 2016 roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój progresteron wczoraj wynosił 0,726. Przy poprzednim podejściu w 6 ds wyniósł 0,607. On z kolei powinien wg słów dr M być jak najniższy. Małami nie mam pojęcia jak w czwartek przyjmuje dr M. Ja zwykle bywam u niego na początku tygodnia. Ale właśnie sobie uświadomiłam, ze wtedy on chyba jest popołudniu. A jeśli faktycznie byłby popołudniu, to jak ja bym miała w tym dniu punkcję, to nie on jej nie zrobi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia tez jutro jadę na podglad:( bedziesz w Gliwicach czy Katowicach u doktora? Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil no prg musi byc do max 1, juz w wyjatkowych przypadkach dziewczynie co byla ze mna na punkcji powiedzial ze max 1,2. Ale nie dojdzie u ciebie do takiej wartosci, jestem niemal pewna. A nawet jak punkcji nie przeprowadzi dr M to przeciez tak samo dobrze zrobi to dr Polacek ;) Vicky- sa dwa testy ktore nigdy nikogo nie oszukaly ;) rossmanowski facelle- mnie pokazal kreche juz przy becie 13,82 i to z drugiego moczu i nordtest. Super testy. Ja juz testowalam 7dpt 3 dniowych zarodkow haha a gdzie tsm 15 dpt :P cierpliwa jestes. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Vicky o ktorej bedziesz miala wynik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do Gyncentrum. W czwartek dr M przyjmuje od 14 do 19, ale ma już pełno pacjentek, punkcje w tym dniu wykonuje dr Polacek. No nic, zobaczymy co będzie jutro. Dziś mam jakieś lepsze przeczucia. Wczoraj bolał mnie prawy jajnika, ten do którego nie mógł dr M wejść. Może coś tam w nim jednak jest. Od soboty mam śluz owulacyjny... Czy wy też macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne :) mnie zalewalo ;) w koncu zawsze masz jeden prcherzyk przed owu a teraz jest kilka :) za sluz plodny odpowiadaja estrogeny, ktorych w tym okresie masz zawsze pewnie max 200 j a teraz kilka razy wiecej :) Dr Polacek jest podobno OK :)) do jednej dziewczyny fajnie mowil zeby zapytac czy juz zasnela po znieczuleniu "aahoojj panii, ty se juz spis?? :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helen, na pewno Was nie opuszczę. Ale ostatnio jakoś nie miałam czasu, żeby do komputera się dorwać. Mam nadzieję, że teraz to wróci do normy. 12.01 mam wizytę - 2 badanie prenatalne. <> Baśka, Sylwia to będziemy mieć prenatalne jedna po drugiej :) Czekam na wieści. Sylwia na pewno tego badania nigdy nie zapomnisz, robi niesamowite wrażenie. <> Baśka pewnie dr nie może Cię do CC zmusić. Jeżeli jest wszystko ok to czemu nie mogłabyś sn rodzić, skoro chcesz. <> Joafer, bardzo się cieszę!! U mnie od pierwszej tabletki do punkcji minęło 48 dni. <> Fif i tak jesteś wielka, że tyle wytrzymałaś :* To masz jeszcze kilka dni w domku a potem oby w szpitalu było OK i chłopaki wytrzymali jak najdłużej. <> Asia, trzymam kciuki, żeby było owocne. Musi tak być :) Teraz tylko rilaks. Z tego co wiem to 3 odpowiedniej wielkości pęcherzyki to taki max, więc szanse masz zwiększone na maksa :) Słodki Twój mężuś i na pewno wie co mówi ;) <> Sil_Sb Joafer Gonapeptyl to zastrzyki :) Ja miałam 15 dni, po czym do tego dołącza się stymulację i bierze się go do końca stymulacji. Też dokupowałam Menopur i byłam zła na dr, że od razu nie przepisał większej dawki z refundacją, bo ta mała dawka nie ma refundacji :( Jajeczka jeszcze urosną, nie martw się. One najbardziej rosną pod koniec a na jednym nie było widać co tam, trzymam kciuki, żeby dużo. No i ostatecznie nie liczy się ilość tylko w zasadzie jedna super komórka i taka będzie! <> Małamii miałam te same leki do stymulacji co Ty. Stymulowałam się przez 11 dni, potem Ovitrelle, dzień pauzy (akurat na moje urodzinki) i następnego dnia punkcja. Czyli to trwało od pierwszego dnia stymulacji do punkcji łącznie 14 dni. Jak Ci idzie kłucie? W czwartki dr M przyjmował popołudniu w Kato. <> grania ja już myślę, żeby zacząć kupować rzeczy dla malutkiej. Może jakieś promocje się trafią. <> Alessa będzie dobrze :) <> Madzia to pewnie już za późno było na duphaston :( ale zawsze warto próbować. Nie płacz, też będziesz w ciąży niebawem. <> Catarina, uciekaj od tej baby! Ja uciekłam po 2 wizytach a niecierpię ginów mężczyzn. Dr M skradł moje serce. Dobrze, że masz chociaż te leki ale wyobrażam sobie jak się zestresowałaś. Czyli bierzesz też Gonapeptyl? Jaki masz protokół? <> iwcia my się tak długo nie leczyliśmy... no ale zobaczymy co to będzie, na następnej wizycie poruszę ten temat bo już pora myśleć o porodzie. <> linkaa ja nie badałam wit D3 ale dr zaleciła mi brać do 2000 wit D3 gdyż jesienią i zimą każdy w naszym klimacie ma niedobór. Ale ja jestem w ciąży i to jest niezbędne w ciąży. Przed brałam w dawce jaka była w witaminach dla kobiet planujących, czyli około 500 (na ulotce to jest jakoś inaczej napisanie, trzeba przemnażać). Ja stosowałam dietę, nie wiem czy pomogła ale udało się. http://nieplodnosc-zmagania-wuk.blog.pl/2013/06/10/dieta-polecana-przy-in-vitro-i-naturalnych-staraniach/ <> Sil_Sb nie umiem znaleźć moich wyników (dziwne, bo wszystko mam w jednym miejscu :() i mam tylko wynik z 9 dnia stymulacji. Miałam E 479 i P 0,415. Wiem, że wcześniej było b. mało a potem było ponad 1500 na pewno. <> Vicky trzymam kciuki za wysoka betę i czekam na wieści. U mnie akurat sikacze się sprawdziły, pokazały 2 kreski na popołudniowym moczu, przed terminem kiedy miałam testować. <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2016 roku życzę Wam aby każda została mamą a obecnym mamom życzę aby ich szczęście macierzyńskie było niczym niezakłócone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil nic sie nie martw, mi robił punkcję i pierwszy transfer dr Polacek, on jest naprawdę fajny wiec spoko i dobry fachowiec, mi tez zaczyna sie pojawiac sluz, no i oczywiscie pobolewania jajników, ale to dobry znak ze cos sie dzieje, wiec nie narzekam wiecej martwi mnie ten okropny ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dziewczynki wyniki po 16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky to czekamy. To w sumie ja się tym śluzem nie martwię. Skoro jest go tak dużo, to chyba dobrze. Poprzednio wcale nie było a teraz mnie zalewa :) Iza dzięki choc za ten jeden wynik. Jak miałaś w 9dc ponad 400 a potem jeszcze urosło, to ja się martwić przestaję. Musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka faktycznie bedziemy miały wsztsrkie prenatalne w krotkim odstepie czasu. Ja swojego juz sie nie moge doczekać. Vicky podziwiam za cierpliwość i trzymam kciuki za dodatnia bete :) Dziewczyny dzielne jesteście. Ja nawet nie wiem jakie miałam wyniki przy naszym podejciu dr Cz nigdy sie tym nie dzielila, chyba bede musiala sie kiedys pofatygowac do kliniki i poprosic o kopie mojej karty bo nic nie mam. Dziewczyny moze wy wiecie czy mozna przeniesc zamrozone zarodki do innej kliniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Vicky, trzymam kciuki jeszcze mocniej. Byle do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile się orientuję, jest taka możliwość, ale nie robisz tego sama tylko chyba musisz podpisać umowę z nową kliniką i kliniki to między sobą przekazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza teraz mam 4 ds (a własciwie bede miała bo gonal biorę dopiero wieczorem) gonal 175 i pół ampułki gonapeptyl rano, narazie czuję sie srednio, ale nie narzekam cieszę sie ze mam tą stymulację, i ze bede mogła podchodzić do kolejnej próby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jak czytam o tych badaniach i wynikach to jestem w szoku ze tego tyle jest bo ja kompletnie nic nie wiem ze swoich badan, co mialam robione i jakie byly wyniki. Vicki powodzenia! Iza jak Ty ogarniasz to wszystko odpisujac kazdej z nas ???? Iza my sie tyle staralismy ale leczylismy sie jakis rok ale lekarka sama tak kazala mi mowic w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Drogie Panie witam w Nowym Roku! :) życzę Wam spełnienia marzeń, oby jak najszybciej! Mam przeczucie, że to będzie dobry rok :) Vicky trzymam kciuki i podziwiam! ja testowałam chyba już w 10dpt Fif, ale cudownie! Moje marzenie największe z największych, trzymam kciuki! :) Sylwia też słyszałam, że ten z Rossmanna jest najlepszy choć nie wiedzieć czemu mnie zawsze pokazywał jedną kreskę hehe Co do dr Polacka, chyba też robił mi punkcję i transfer. Wiecie może kiedy dr M. je robi? Co zrobić żeby to był on? Ja od dziś zaczęłam Gonapeptyl - ze wstępnym obliczeń (jestem mega świrem) wynika, że w urodziny Małża przypada punkcja, testowanie w okolicach walentynek a termin porodu około rocznicy śmierci mojej Mamy - już sobie ubzdurałam, że to znaki (wariatka!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odswiezam str co chwile zeby zobaczyc co u Vicky :) Opryszczka mi wylazla znowu, od pazdziernika juz 3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna nie jestes wariatka:-D ja tez zawsze sobie wyobrazam co i kiedy i lubie miec poplanowane a mialam juz 4 transfery.. tylko zawsze ten kalendarz szlag trfial no ale coz :-) Vicky czekamy!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia piszę po kolei czytając forum :) Uhm, to może moja dr nie będzie robiła problemów. W tym szpitalu, którym leczy jest prawie 70% cc... no to mnie jakoś pocieszyło hehe. <> ciociakachna ja tak samo wszystko liczyłam. Punkcję miałam dzień po urodzinach, testowanie 5 dni po rocznicy ślubu a serduszko widzieliśmy 2 dni po urodzinach męża :) Więc trzymam kciuki, żeby u Ciebie też tak wyszło rocznicowo. <> Sylwia brrrr :( <> Vicky czekam z zaciśniętymi kciukami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Kurczę zjada posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dziewczynki beta 1571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Nie mogę uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×