Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

małami jak tam twoje samopczucie, mnie dzisiaj jajniki bolą mega, i do tego ten pęcherz , dzisiaj na 16 ide na podglądanie....ciekawa jestm co tam wychodowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Sil trzymam kciuki. Dziewczyny mam pytanko. 29 grudnia zaczęłam długi protokół biorę antyki i do dnia dzisiejszego mam lekkie plamienia czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joefer ja tez dostałam okres 29.12 i też do dzisiaj mam plamienia biorę ovulastan. marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez biorę ovulastan. To mnie trochę pociszylas. A ty do kogo chodzisz bo ja do dr M może razem transfer będziemy miały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sil Kochana wierz w tego jedynego Kropka tylko sie nie zalamuj:** bo to bedzie ten jedyny:** Catarina ja wczoraj caly dzien lezalam co tak jajniki czulam ....za godzine dzwonie do gyn sie przypomniec aby dr M zerknal na moje wyniki...juz sie boje...3mam kciuki za Twoj podglad;* wzielas cos na ten pecherz?? Joafer ja tez bralam ovulastan i do 15 dnia plamilam dr M pow ze to normalne...wiec sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joefer ja mam mieć krótki protokół . marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki malami bo już stresa mam :-) ale skoro to norma to już mu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam tam od razu środki uspakajające dożylnie. Wszyscy się tam bali mi powiedzieć, że tylko jedna komórka jest. Potem miałam konsultacje (po receptę) u dr Cz. Nawet ona była dośc miła. Powiedziała, że na moim miejscu wzięłaby intralipid. Powiedziałam, że jestem na jutro umówiona. Najpierw się umówiłam na 16:-00, ale potem zamieniłam to na godzinę 12:00. Zapytałam dr Cz. o embioglue, powiedziała że w moim wypadku nie będzie z nim żadnego problemu i że na pewno go mi podadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia czyli po antykach zaczynasz już się kluc. kurcze jak to wszystko długo trwa. Ja już nerwicy się nabawilam przez to wszystko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia czyli po antykach zaczynasz już się kluc. kurcze jak to wszystko długo trwa. Ja już nerwicy się nabawilam przez to wszystko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sil a co dr Cz Ci powiedziala przeciez mialas fajny estradiol ...jak sie czujesz ? BRZuch mocno Cie boli?:( Ja dzisiaj do gyn nie musze jechac kolejna wizyta u dr Cz w sobote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona mi powiedziała tylko to, co wam napisałam. Nic poza tym. Też się dziwię, że E2 było prawie 800, z tego spokojnie powinny być 3-4 komórki, a była jedna. Więc w szoku jestem, bo tu przed punkcją się modliłam, by te 3 pozostałe nadgoniłu i by było jednak 6, a tu się okazuje, że jedna była. Dlatego jutro idę do dr M. Co prawda się nie zapisałam, ale myślę, że mnie przyjmie przed tą kroplówką, choć jutro tylko przyjmuje między 10 a 12... MAłami a jak u ciebie Estradiol? Podali ci przez telefon wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha no i ból. Na miejscu nic mnie nie bolało, ale w kroplówce podano mi od razu lek przeciwbólowy, bo przy konsultacji anestezjoligicznej powiedziałam, że ostatnio mnie bolało i mi podawali. Dlatego ta kroplówka tyle szła. Wróciłam więc do domu bez bólu, ale teraz (jakieś 30 min temu) zaczęło mnie boleć i to tak nie za lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja wierze, ze bedzie OK. Bol tez mialam, mnie zaczelo bolec juz po wstaniu z lozka. Obawialam sie wrecz hiperki bo nawdt oddawanie moczu sprawialo mi bol, a jak wiadomo hiperstymulacja to zagrozenie zycia... kolezanka wlasnie po stymulacji tyle ze w provicie omal sie nie przekrecila miala tyle wody w brzuchu... :( ale na szczescie mnie to ominelo. Sil ja mysle, ze los Ci teraz te trudnosci wynagrodzi :) coraz czesciej obserwuje, ze dziewczyny maja 1-2 konorki i cudowne ciaze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po wizycie 8 duzych jajek i ok 6 mniejszych, w sobotę wizyta kontrolna i ustalenie kiedy punkcja prawdopodobnie poniedziałek lub wtorek zalezy jak dalej bedą rosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ale masz tych jajec do wysiedzenia;) to punkcja tuż tuż pewnie Małami będziesz miała w podobnym terminie?? Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil napewno Cię dr M przyjmnie....ja niestety nie znam mojego wyniku z wtorku bo przez telefon mi nie podano...więc poczekam do soboty....Ja się obawiam tego bólu...bo za pierwszym razem spoko przeszłam...ale za drugim to już był ból...więc teraz to ciekawe co będzie....Sil na którą jutro jedziesz do gyn? xxxx Catarina na którą masz wizytę w sobotę?? ja też tak podobnie mam mieć poniedziałek-wtorek...więc może się spotkamy:) Fajny masz wynik:) a Ty robiłaś tydzień temu badanie estradiolu i progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się boję cokolwiek napisać tak mi smutno z powodu Sil :( Ten jeden kropek musiiiiii musi. U mnie rosną - dr oszczędny w opinii - ze mną to nic nie wiadomo nigdy. Dzisiaj 13mm i jest ich tam trochę. 7ds. W sobotę mam się zjawić na wizycie - wtedy prawdopodobnie wskazany zostanie termin punkcji - pon, wt lub śr. Dostałyście cetrotide?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami ja mia,łam robiony estradiol 30,12, czyli przed gonalem a po 12 dniach gonapeptylu i dzisiaj sprawdzałam i wtedy było coś ok 126, dzisiaj znowu mi poprały krew i dodatkowo wirulosolgie dla mnie i mojego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie za Sil 3mamy mocno kciuki:* Jest jeden ale najsilniejszy i da radę:) xxx Alessa ja nie mam cetroide bo mam długi protokół więc mam gonopeptyl..super,że pęcherzyki rosną:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami a na którą masz wizytę w SB ? allessa ty na którą jesteś umówiona? , bardzo duzo tych osób jest na ten dzien umówionych :) wszystkie sie tam spotkamy przy automacie do kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil trzymam kciuki jest jedna ale za to jaka :) Mnie strasznie bolał brzuch po punkcji to byłą masakra długo moje jajniki nie umiały dojść do siebie z resztą na jednej mam nadal torbiel ale juz ma jakies 3 cm ale miałam taka przed stymulacja endometrialna. Trzymam za wszystkie was kciuki żeby było wszystko dobrze. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa dzięki :* Ale nie stresuj się mną. Ja sobie muszę dać radę i ją dam :) A jak nie, to będę wdrażać plan C, a potem kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina na 10 a Ty?hmmm ciekawe co dr Cz mi powie...dawno juz u niej nie bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×