Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość ciociakachna
Trzymam co sie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Sil powodzenia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Dziewczyny ja tez trzymam kciuki Sil za transfer a Catarina, Malami i Alessa za wizyty:-) chyba nic nie pomylilam macie dzis wszystkie 3 wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Sil, trzymam kciuki, to będzie WŁAŚNIE TA komóreczka! Dostanie wszystkie wspomagacze i na pewno się zadomowi na 9 miesięcy! Pewnie już jesteście razem :* Ja poproszę herbatkę. <> Joafer ja przy pierwszej paczce kiedyś plamiłam przez cały czas, tak może być bo organizm się przyzwyczaja. Przy ostatniej tabletce zaczynasz się kłuć i to trwa około 23-27 dni <> małamii trzymam kciuki za udaną wizytę u dr Cz. <> Catarina niech rosną wypasione komóreczki pierwszej klasy :) <> Allessa niebawem i Tobie położna przekaże takie informacje :) Jestem pewna. <> Vicky wow jaka beta!!!! Super! <> ciociakachna mi nic nie było po Gonapeptylu ale mi w ogóle po niczym za wiele nie było, po wszystkim czuję się normalnie fizycznie, nawet po laparoskopii dochodziłam do siebie 1 dzień. Po punkcji też jakby nic się nie stało, stymulacji nie odczuwałam. To koniecznie musisz przenieść tą wizytę bo Gonapeptyl dalej się bierze a w poniedziałek rano już nie miałabyś co wziąć :( Zależy o której go bierzesz, bo dr mówił, że możliwe są max 2 godzinowe przesunięcia w jego przyjęciu. Ja Gonapeptyl brałam 15 dni a od 16 wraz ze stymulacją. <> nikita oby się mężuś szybko wyleczył! No i dbaj o siebie, żeby Ciebie nic nie dopadło. To już zaczynasz, super! Nie stresuj się, bo co ma być to będzie. Musisz wierzyć, że ten ostatni raz to będzie ten udany raz. Ja trzymam już kciuki za piękne komóreczki i siłacze plemniczki :* <> Baska daj znać jak po prenatalnych bo chyba miałaś wczoraj, czy coś pomyliłam? <> Czekam na info z wizyt :) Ale się będzie działo w przyszłym tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
dziekuje za odp . ale czy kroplowka jest polecana wszytskim ? ja jestem po jednej nie udanej probie in vitro, i czy nie ma przeciwskazan zeby ja stosowac ? jaka jest jej cena? czy podaje sie ja przed transferem? o ile zwieksza szanse na powodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
a czy sa przeciwskazania do przyjecia kroplowki intralipid? czy zeby ja przyjac najpierw konieczne jest badanie NK? jaki jest jej koszt? o ile zwieksza szanse na powodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Dziewczyny co taka cisza?? zdawać relacje z wizyt:) kiedy punkcje? Sil jak się czujesz? Masz lutinus czy luteine? Fif jak się masz w szpitalu? Wyznaczyli Ci już termin cc bo pamiętam że najpierw pisałaś 11 potem 14 czy 15 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Hej :) Izka nic nie pomysliłaś wczoraj miałam prenatalne II dzidzia rośnie ma juz 467g czyli w ciągu 2 tyg przytyła jakiej 160g wiec mysle ze dobrze. Jak narazie pan doktor stwierdzil ze wszystko prawidłowo rośnie. Wczoraj juz nasz królewna nie była taka spokojna jak zawsze wierciła się i prostowała. Widok super. Nawet mój M wczesniej się urwał z pracy żeby nie oposcić akurat tego badania. Dziewczyny jak po wizytach? Sil mam nadzieje że odpoczywasz i sie relaksujesz ze swoim kropkiem pod serduszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po powrocie z GynC poszłam... spać. Wstałam niedawno, bo obudziło mnie burczenie w brzuchu :) Czuję się dobrze, ale jakby lekko osłabiona. To chyba działanie intralipidu. ewela2421 ja przy pierwszej stymulacji wyprodukowałam 4 komórki, z czego do transferu dotrwała tylko jedna. Jak usłyszałam o intralipidzie zapytałam o niego dr M. Powiedział, że jak najbardziej może pomóc. Teraz po punkcji okazało się, że w ogóle mamy tylko jedną komórkę. Bałam się, że nawet transferu nie będzie. Intralipid był więc dla mnie jeszcze większą nadzieją. W GynC intralipid podaje się w przypadku transferu na świeżej komórce między punkcją a transferem, a w przypadku transferu śnieżynki - kilka dni przed transferem. Dziś na sali była dziewczyna, która tuż po transferze zdecydowała się na intralipid. Nie słyszałam, co dokładnie mówiła dr Cz (konsultację miałyśmy już po transferze) i ona coś jej powiedziała, nie wiem czy coś o swoim stanie zdrowia czy o tym jak się czuła po punkcji. Dr Cz powiedziała, że trzeba by było podać encorton czy jak to się zowie... Ale że musiałaby podać bardzo wysoką dawkę, 20 mg chyba... I że oni decydują się na ten lek tylko przy śnieżynkach... Wyszła, przeczytała kartotekę tej babeczki, wróciła i powiedziała, że proponuje jej kroplówkę z intralipidu, ale że trzeba ją podać natychmiast. No i dziewczyna została w klinice na kroplówce. W badaniach które czytałam (zagranicznych) pisało, że tam stosuje się 3 wlewy - jeden w trakcie stymulacji, jeden przed transferem i jeden po potwierdzonym betą wyniku. Pytałam o to dr M, on powiedział, że mają bardzo dobre wyniki przy jednym wlewie i nie polecają więcej. Koszt - 350 zł. Nie jest to refundowane w programie. Ja dziś przed transferem chciałam rozmawiać z dr Cz i upewnić się, że dostałam embrioglue, ale dr Cz się nie zjawiła. Zestresowałam się i zapytałam o to pielęgniarkę. Powiedziała, że jak będę się przedstawiać pani embriolog, to mogę ją o wszystko zapytać. Zapytałam więc, pani zerknęła do kartoteki i powiedziała, ze zarodek był zanużony w embrioglue. Pytałam też pielęgniarkę, czy jest możliwość otrzymania wydruku z zarodkiem. Też nie było problemu, pielęgniarka poprosiła o to dr Polacka i on mi wydrukował. A po transferze pokazał mi na monitorze, jak wyglądało endometrium przed transferem i jak wyglądał zarodek po :) Czy ja wam wczoraj pisałam, że po intralipidzie zażywałam w GynC lutinus? I zostawiłam w toalecie całe wypchane opakowanie? Dopakowałam do niego jeszcze kilka listków. Myślałam, że ktoś je znajdzie ale niestety... Straciłam więc 30 tabletek lutinusa, którego zażywa. Dziś dr Cz (konsultacja była po transferze, dr Cz uśmiechnięta, miła, pomocna - powiedziała mi nawet, że komórka była bardzo ładna, klasy A) przypisała mi nową receptę, ale najchętniej kupiłabym od kogoś, może udałoby się taniej niż w aptece :) Dziewczyny jak po wizytach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ale się rozpisałaś;) ale jaja z tym lutinusem!! to sobie pewnie jakaś pacjentka zabrała:( i ten koszt:( zapytaj w aptece na Olimpijskiej po ile mają zawsze to trochę taniej. To teraz odpoczywaj i niczym się nie stresuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie szukam w sieci, ostatnio też kupiłam w sieci... ja nie znajdę to mąż pojedzie do Bytomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil sb nie kupuj w sieci bo pełno jest oszustów i podrobionych leków..nie polecam... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam aż od 3 osób do tej stymulacji, dostałam wszystko w pudełkach, z paragonami z aptek. Trzeba tylko znaleźć odpowiednie osoby. Są okresy, że bardzo dużo dziewczyn się ogłasza, którym np. udało się zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, ja po wizycie mam ustalone punkcja we wtorek 8 rano, bardzo duzo ludzi dzisiaj było w klinice, małami moze minełysmy sie gdzieś na korytarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allessa
Hej Dziewczyny! Sil ciesze sie, ze wszystko przebieglo spokojnie-szkoda tylko lekow. To sie ktos ucieszyl... nie ma co liczyc na uczciwosc. Moja punkcja we wtorek. Podobno nie jedyna wiec pewnie dolaczam do mnie Kolezanki z forum hehe. Bola mnie jajniki, coraz bardziej boje sie hiperki, Pani Doktor potwierdzila ze jajniki sa bardzo duze a kuleczki od 14 do 18 mm a jeszcze przeciez urosna. Jutro ovitrelle. Pytalam babeczki w aptece czy trzeba trzymac w lodowce i powiedziala ze nie ale internety mowia zeby wsadzic do lodowki-badz tu madry... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allessa ja tez mam punkcje we wtorek :) mi pani w aptece powiedziała ze jezeli ovitrelle bedzie zużyty do 36 dni to nie trzeba trzymać w lodówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hejka ja tez mam punkcje na 9 we wtorek wiec bedziemy razem....hmmm jak siedzialam u poloznej krew pobierac to przyszla drcz z jedna teczka zapisac na punkcje we wtorek. .wiec pewnie to byla ktoras z Was;:)) Ja pecherzyki ok ale transferu raczej nie bede miala:( progesteron wysoki jedyna nadzieja ze dzisiaj wynik pokaze inaczej....dr P bedzie robil punkcje...bo dr M w tym dniu nie wykonuje punkcji:( Allesa a Ty ostatnio tez mialas hiperke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami to chyba allessa była bo ja byłam jako pierwsza zapisana na wtorek nikogo nie było na liscie.... jaki miałaś progesteron i estradiol? ja miałam z ostataniego badania z 7.01.2016 miałam: estradiol 1179 progesteron 0.537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mi kobita w aptece pow ze ovitralle w lodowce.... Dziewczyny a jaki macie wynik progesteronu z ostatniego badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja. Super! Rzeczywiscie byla u poloznej w jasnej bluzce dziewczyna hehe. Tak, ja ostatnio nie dotrwalam do transferu i w dzien po punkcji zameldowalam sie na kilka dni w szpitalu. Dzisiaj moj wynik progsteronu okolo 0,400a e2 mega duzy bo kolo 400 (duzy jak na mnie). Nie do wiary ze tak razem punktujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Alessa mam nadzieje ze teraz bedzie ok Fajnie sie stumulujecie:) ja w 6ds estradiol 420 a progesteron 1,5 wirc lipa niby dr cz pow ze jest szansa ze spadnie no ale .. Alessa a Ty na ktora masz punkcje? A ja mialsm ciemna tunike wiec to nie bylam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ooo no to super:) to pierwsza idzie Catarina:)) ja mialam na 10 alee bylismy w klinice o 9.15 gdzies...ludzi juz dawno tam tyle nie widzialam ...i z malymi szkrabami:)) Catarina siedzialas na bocznych krzeslach? Tam obok wodopoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w gync dopiero około 11:00 - na pewno się nie widziałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
Tak siedziałam tam pod oknami:-) a ty gdzie siedziałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hmm to chyba wchodzilas 3 pacjentki przede mna.. nie bylas to Ty jak jedna dziewczyna tez podeszla bo nie doslyszala nazwiska? Tak po ubiorze by mi pasowalo hihi Ja siedzialam na srodku miedzy tymi gabinetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Wam trafiło dziewczyny punkcja w tym samym dniu:) Małami trzymam kciuki żebyś jednak mogła mieć transfer od razu a nie znowu czekać :** bądź dobrej myśli ja już zaciskam kciuki:) Alessa oby tym razem było dobrze, zresztą na pewno będzie:) Catarina to będziesz miała pierwsza punkcję za sobą:) to szykuje się nam tydzień pełen emocji... kurde też już bym chciała zabrać te moje dwie fasolki!! niestety jeszcze muszę troche poczekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam mocno za was i za wasze pęcherzyki kciuki. Oby w środku były komórceczki, by było co transferować, teraz czy za miesiąc, by żadna nie wylądowała w szpitalu. Jestem z wami dziewczyny. Ja byłam w klinice o 8:20. JUż ok 8:35-40 weszłam na salę przedzabiegową. Wyszłam z niej o 10:05. Ale byłam taka podekscytowana tym, że mam zdjęcie z transferu, że nie patrzyłam na te tłumy wszędzie. Wiem za to, że dr Cz się dziś sporo spóźniła. Przez to nasze transfery były najpierw wstrzymane, a potem stwierdzono, że po transferze zrobi konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif nie może napisać z kom nic tu, więc przekazuję wam od niej, że leży i jest z nią ok. Termin cc będzie znany w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×