Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość nitka_m81
Dzięki za wsparcie dziewczyny,dzieki za wczorajsze opinie,jest to dla mnie bardzo wazne :) Ewela gratuluje :) Nikita, w niedziele Gyn nie pracuje,dr M mi mowil ze itralipid dziala 7 dni od podania, ja wzielam dzien przed transferem,ale byly dziewczyny, ktore braly w dniu transferu.Dr Cz mowila,ze mozna nawet w dniu punkcji (aby specjalnie nie dojezdzac, bo ja z okolic Cz-wy),ale ja się nie zdecydowalam (narkoza,srodki przeciwbolowe-nie chcialam mieszac jeszcze z intralipidem). Odn. pkt.1-u mnie byly z 4 pecherzyki na usg (max),a po punkcji okazalo sie ze jest 9 (tez bez szalu,ale dla mnie OK,oni nie mierzą wszystkich na usg, tylko najwieksze, zaufaj lekarzom, oni wiedzą co robią,chcą dla nas jak najlepiej.Zwiększyli Ci dawki leków? Odn. pkt.2-cykl na stymulacji jest sztuczny, dzien po transferze aplikujesz lutinus(czy luteine,czyli progesteron) i on rozpulchnia macice i przygotowuje ją na przyjecie zarodka (taka jest moja opinia).Poza tym podczas kontrolnych usg oprocz pecherzykow mierzą równiez endometrium (mi mierzyli),lekarze wiedzą co robią, na pewno wyznaczą Ci najlepszy dzien punkcji i transferu, nie stresuj się, zaufaj im.Mozesz zapytac na najbliższej wizycie o dręczące Cie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela rewelacja! Wszystkim życzę odbierania takich wynikow :) cudownie! Cieszę się z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine_111 w Provicie robiłam badanie. Koszty 400 zł, czas oczekiwania na wynik 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka_m81
Sunhine,lepiej skonsultuj to zażywanie Dhea z lekarzem,ja wyczytalm na jakims innym forum o tym zestawie Dhea+Q10+D3 na lepszą jakość komorek i tak bralam bez konsultacji,ale nie wiem czy to cos daje (u mnie chyba raczej bylo bez zmian).DHEA mialam w dawce 10 mg,ale nie pamietam juz czy bralam 1 tabl. dziennie czy 2, Q10 nie mam opakowania i nie pamietam jąką dawkę bralam, ale pewnie tez nie dużą.Moim zdaniem najlepsza jednak jest wit.D3.Poziom Dhea i wit.D3 mozna zbadac tez w labie. Obydwa protokoly mialam krotkie, w I-gonal 150 i menopur 75 (mialam zawroty i bol glowy), a w II gonal 225 :), ale czulam sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik dzięki kochana .mam stresa ile jajeczek będzie. Oby dużo :-) Muszę też zapytać o ten intralipid żeby codziennie nie jeździć do Katowic. Czy któraś z was brała go w dniu transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joafer ja brałam intralipid w dniu transferu bo dr Cz powiedziała mi ze tak mozna catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
GRATULUJE EWELA i zazdroszczę :) ale tak pozytywnie :) przypomnij, która to była próba? mi jeszcze zostało tydzień antyków, a potem oczekiwanie na okres i stymulacja. Nigdy nie myślałam, że będę w takiej sytuacji i , że nie będę mogła doczekać się robienia zastrzyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
I niestety;((( 3mam za reszte mocno kciuki Powodzenia Kochane:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a powiedz mi ile godzin przed transferem brałas intralipid. I czy się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest malami89? negatywna beta czy coś ze stymulacją nietak? wybacz, ale już mi się wszystkie mylicie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami nie wiedziałam że dziś robiłaś bete;( bardzo mi przykro Kochana;( ściskam Cię mocno:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małami tak mi przykro tulę mocno, :( joafer intralipid szedł mi 2,5 godz i potem czekałam jeszcze 1,5 i miałam transfer niestety nieudany catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Malamii bardzo mi przykro. Tule mocno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka, Hope i Małami ( mam nadzieje że nikogo nie pominęłam)bardzo mi przykro :(..bądźcie silne ..na pewno sie uda następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek to bylo moje drugie podejście. Mysle ze powtórzę będę jeszcze. Za 2-3 Dni tak dla pewności... Malami żadne. Słowa pocieszenia nie ukoja dzis Tojego bolu... Ale jutro będzie juz lepiej... Czas leczy rany. Za pare dni będziesz silniejsza i nabierzesz nowego powera do działań. !!! Wiara umiera ostatnia... Daj tu dziewczyna na forum przykład jak walczyć o swoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami to wszystko nie tak miało być...nie wierzę... Co za koszmar....tulę mocno.... Co teraz? Boże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami nawet nie wiem co napisac:( Ból straszny tym bardziej że ostatnie podejscie. Mam nadzieję ze kiedys znajdziecie siłę i finanse na podejscie prywatne. Bądź silna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małami bardzo mi przykro. Dziewczyny czy po punkcji nie dają żdnej dokumentacji z tej punkcji? marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia ja nic nie dostałam po punkcji. Mam tylko zgłosić się po umowę na mojego eskimoska Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małamii jakie to niesprawiedliwe ....wiem,że teraz Wam ciężko przykro i zle ale pamiętaj....Upadłaś to Powstań i walcz dalej ;) Ritta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia ja nic nie dostałam po punkcji. Mam tylko zgłosić się po umowę na mojego eskimoska Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
wiecie co moje drogie, tak ostatnio się nad tym zastanawiałam i co prawda nie miałam jeszcze żadnego transferu, ale myślę, że bardzo dobrze Was wszystkie rozumiem, bo jednak przez 4 lata starań trochę przeszłam, i dlatego tak się zastanawiam nad tym, czy nie było by lepiej (tak dla spokoju psychicznego) podejść do tego nie od strony kolejnej porażki, a jak do czegoś co miało nastąpić, bo widocznie ten zarodek był by ciężko chorym dzieckiem, albo okazał się na tyle słaby, że poronienie by nastąpiło w czasie gdzie już myślimy o zakupie wózka... zawsze staram się znajdować pozytywne strony w tych negatywnych zdarzeniach.. zobaczycie moje kochane, czas szybko mija, za miesiąc, 3 miesiące, pół roku, rok będziemy wszystkie cieszyć się ze zdrowej ciąży i pomyślimy wtedy "kurde jak ten czas szybko minął, jeszcze... temu szłam do kliniki na transfer, a teraz czekam na rozwiązanie.." tego nam wszystkim życzę, bo sytuacja w jakiej się znajdujemy jest ciężka psychicznie do przebrnięcia i tylko od nas zależy jak to przetrwamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia a mówili Ci w jakim czasie macie sie zglosic po ta umowe?To musze zapytac czy te dokumenty ktore podpisywalismy w dniu punkcji moga nam skserowac albo coś zeby miec też dla siebie to co podpisujemy.marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nitka, malami :( Ewela gratulacje, piękny przyrost. Ja tez miałam problem z pęcherzykami, dr M narzekał ze słabo rosną, ale nie zwiększył mi dawki gonalu. Po jakimś czasie dopiero ruszyły i ostatecznie było 7, z czego 5 dojrzałych. Punkcję miałam 14dc, a transfer 16dc. Także głowa do góry dziewczyny i nie panikować, bedzie dobrze! DHEA powinny brać głownie kobiety z niskim amh, gdzies na forum novum wypowiadał sie embriolog na ten temat. Koenzym q10 tez na pewno nie zaszkodzi. Ja biorę jeszcze dodatkowo selen. A odnośnie wit. D3 to taka ciekawostka, niedlugo po tym jak zaszłam w ciaze zrobiłam badanie i poziom miałam strasznie niski, bliski 0. Wiec sama nie wiem czy wit. D3 jest az taka ważna. Ale teraz na wszelki wypadek biorę. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami tulę mocno, naprawdę byłam pewna... ech, kurcze to taka loteria :( nie widzę Twojej stopki więc nie wiem czy to prawda że to był 3 czy 2 protokół? Sil super, że wyniki masz ok, Dziewczyny która następna betuje? MADZIA za tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami współczuję Ci serdecznie Jestem z Tobą całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×