Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

tam bedzie gabinet ginekologii plastycznej. invimed katowice i invimed warszawa to tez niby to samo... a jednak dwie różne bajki. Ogolnie jesli krakow to tylko artvimed- reszta to porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zizia trzymam kciuki :))) oby to był ten :))) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sprobuje jeszcze raz. Tyle naprodukowalyscie ze tylko czesc przeczytalam...Ewela plamila od samego poczatku Ani ani ktora urodzila w zeszlym tygodniu śliczna królewnę. Sylwia tez plamila ale pewnie sama Ci tutaj opisze. Mi zawsze dr Piekarz mowila ze mam sie udac do szpitala jesli pojawi sie czerwona krew, plamienia w innym kolorze sie zdarzają. Iza jakie masz d dimery? Ja mialam na norme 500 ponad 3000. Musialam brac fragmin w 34 tyg ciazy zeby przed porodem je zbic. Szkoda ze lekarze tak malo mowia o tym badaniu bo jest w ciazy barszo wazne, u mnie bylo podejrzenie zakrzepicy zyly w nodze ktora mnie bolala i puchla. Naczytalam sie tyle na necie ze moga byc powiklania przy cc przy takich wynikach ze powiedzialam o moich obawaxh na wizycie ale lekarka ustawila mnie do pionu i zakazala czytac pierdół u wujka Google. W szpitalu wynik sie podniósł ale przed cc juz nie moglam brac fragminu i kazali mi sprawdzac wyniki po ciazy. Przyznam sie ze tylko raz robilam i wyszly ponad 400 takze ciaza je zawyzyla o czym mowila mi tez lekarka ale znow pojde je zrobic bo zaczynaja mnie bolec nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam jeszcze o Provicie, ale w tym zestawieniu skuteczności programu rządowego są daleko... :-( Nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Mandy, Provita w zestawieniu skuteczności procedur w ogóle jest wyżej niż Gyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nowego leku za 800 zl to ja podchodze do tego sceptycznie. Mysle ze kliniki muszą na czymś zarabiac i co jakis czas cos wymyślą wiedzac ze para pragnaca dziecka zrobi prawie wszystko co im zaproponuja. Kroplowki tez ponoc pomagaja ale jednak sporo osob mialo i bez rezultatu. Mnie dr Cz po pierwszym transwerze od razu zaproponowala bardzo kosztowne badania genetyczne zarodkow. Raz jej dalam sie naciagnac wczesniej i powiedzialam ze nie skorzystam. Uwazam ze pierwszy transwer udaje sie nielicznym i nie rozumiem dlaczego od razu wysyla na tak drogie badania. Co innego po kilku nieudanych podejsciach, wtedy mozna szukac przyczyny ale po pierwszym razie? Powiem Wam ze ja podchodzilam na samym poczatku tego forum gdy bylo nas tytaj kilka, bylam zupelnie nieswiadoma takich badan jak teraz robicie i jestem przerazona ze takie ponosicie koszta:( kiedys zadna z nas nie miala kroplowek, teraz jakiegos leku za 800 zl i sie udawalo czego i Wam zycze bo koszta sa ogromne:( moze czasem przy pierwszym podejsciu warto się wstrzymac i sprobowac bez? Trzymam za Was kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Dziewczyny jestem załamana jak was czytam..na pewno są osoby które stać aby tyle płacić za wszystko ..powinni ci lekarze być ludźmi i zrozumieć że dziecko to cały nasz świat całe nasze życie i nie każdego stac na to życie a oni jeszcze utrudniają. .większość z nas się zadluza po pachy. ..ja z mężem chodziliśmy za kredytami i nie dostaniemy całej kwoty..nie stac nas na to jesteśmy w kropce a 7 mamy wizytę w gyn. W Czoraj kolejne dziecko się w rodzinie urodziło..oczywiście były łzy i wielki żal do Boga do świata ..mam już dość..gdybyśmy mieli pieniądze było by inaczej a tak..; (..jeszcze czeka mnie wizyta u reumatologa terminy ok maja /czerwca..oczywiscie muszę znowu iść prywatnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosieńka8787
ej dziewczyny, jestem zielona w tych tematach i tak naprawde dopiero zaczynam starania o dziecko. Słyszałyście coś o tym programie dofinansowania z Czestochowy ?? Invimed ma przyjąć te pary ? Bo podobno tam można nie być małżeństwem… dlatego mnei to zaciekawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jakieś dziwnie skurcze.... Boże jak ją się boję.... Co to może być. Brzuch boli jak na @ nie dam rady do niedzieli z wariuje...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie kochana staraj się nie denerwować wiem że to jest trudne ale musisz..stres też wywołuje skurcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie Horaka moge polecic. Malomowny ale mi i mojej znajomej ktorej nikt nie dawal zadnych szans na drugiego dzidziusia pomógł. U mnie jako jedyny wykryl juz na pierwszej wizycie miniaturkowa macice która udalo sie lekami rozszerzyc na tyle ze moglam myslec o donoszeniu kiedys dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziewczyny dziękuję za podpowiedź odnośnie Dr Horaka - już sobie o nim czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Częstochowa ma 75 tys.do konca 2017 podajrze to jest dofinansowanie 5:tys na parę wiec tylko dla 15 par..nie liczylabym na to niestety :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer pamiętaj ze symptomy ciąży. Sa bardzo podobne do tych miesiączkowych. Jesli zżera cie stres to zrób badanie dzis lub jutro. Chodź lepiej poczekac do 10dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny receptę na intralipid załatwiłam w przychodni tam też mi zrobią wlew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu w jakiej przychodni lekarza rodzinnego? jak przekonałaś lekarza zeby ci to wypisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer nie wiem czy Cie to troszke uspokoi ale ja mialam objawy na @. Ból plecow identyczny jak co miesiac, jak juz bylam w ciazy nadal mialam objawy@ i latalam co chwile do wc bo nie dowierzalam ze zaraz jej nie dostane. Bądź dobrej mysli albo idz sobie juz na bete bo stres w Twoim stanie nie jest wskazany. Bardziej sobie nim szkodzisz niz polepszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak rodzinnego, poprostu poprosiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki iwcia już mi lepiej a co do bety to dziś mam 8 dpt i boję się że może jeszcze nie wyjść i wtedy dopiero się zestresuje. Też latam co chwila do kibel km a. Masakra jakaś. Muszę wytrzymać do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam jak iwcia... ze teraz beda na sile szuksc kolejnych zrodel dochodu... Ja tez mialam bole na @ one sa normalne nawet na poczatku ciazy... Dr Horak sam w sobie jest ok, ale ta klinika ma niezbyt dobrych embriologow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine jakie masz amh jeślu można zapytać? Też analizuję Antrum.. Boże całkowicie zgłupiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×