Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Basik a na podstawie jakich badan immunologicznych masz zalecane szczepionki? I czy jakieś leki dodatkowe? Podziel się czuje ze wszystko przedemna.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewuchy! Catarina, MałaMi - ja zrezygnowałam z przenosin do Warszawy - zostaję i czekam na gync. Teraz jestem w 1/3 drugiego cyklu. Podchodzę po trzech (chyba) - muszę się zapisać na przyszły tydzień do Dra M. W sprawie moich podejrzeń o hemoroidy - hehe - wykonałam szereg badań krwi i wszycho ok ale mam białko w moczu i kazali powtórzyć. I tak mi się przypomniało, że pół roku temu na cytologii w gync wyszła mi jakaś infekcja - i ani ja ani Dr nic z tym nie zrobiliśmy a podobno obecność białka może być spowodowana infekcją z dróg takowych :) ZAWSZE WIATR W OCZY Pozdrawiam :) Alessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie panikować tylko wypoczywać i relaksować sie przed pięknymi wysokimi betami!!! Ja dzisiaj zaczęłam stymulacje, hurra nareszcie. Tylko teraz musze uważać, zeby sie nie przeziębić. Ktoś jeszcze wlasnie zaczyna? A odnośnie adopcji to jak miałam pierwsze podejście to w tym samym czasie podchodziła dziewczyna po trzydziestce, niestety jej sie nie udało wtedy. W koncu za którymś razem wreszcie zobaczyła dodatnia bete. Jej radość jednak nie trwała długo... Zrobili badania genetyczne i okazalo sie, ze to była trisomia, ktora powoduje obumarcie ciazy. Niedługo po tym dostała TEN telefon i dowiedziała sie, ze zostanie mamą niemowlaka... Teraz ma ślicznego zdrowego synusia, ktory jest w wieku mojego i jak patrzę na ich zdjecia to widzę taaaaaaaaakie szczescie. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małamii głowa do góry i dacie radę ;) może jak macie na komercyjne podejście to spróbujcie ale idz do innego lekarza na konsultację. Takie spojrzenie innego dr.może zawsze pomóc ;) Mąż pewnie cię denerwuje ale pamiętaj ze mu też jest ciężko. A ty jesteś silna i dasz radę. A na małe dzieci to patrz z miłością bo za niedługo będziesz tuliła swoje. W to masz wierzyć. Pozdrowienia dla wszystkich z forum. Tyle was tutaj że czytam ale nie zawsze ogarniam. Ritta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa podobno od 5 do 13.03 dr M jest na urlopie, więc się spręż z umawianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja na imunologiczne badania zostałam skierowana przez dr M do drSochy w Krakowie .U mnie nie było już po prostu żadnych pomysłów dlaczego od 10 lat brak ciąży , wszystkie badania ok a efektu brak. Badania tam kosztowały mnie ok 1600-1800 zł. I pan dr stwierdził iż u nas problemem jest za duża zgodność genetyczna moja i męża, przez co zarodek nie jest chroniony przez przeciwciała bo mój organizm zarodka "nie zauważa" i tym samym nie chroni .Czyli reasumując mam za mały Mlr bo z mężem 23% , a szanse są dopiero powyżej 40%.Z uwagi na dużą zgodność naszą genetyczną mąż nie mógł być dla mnie dawcą limfocytów bo to i tak by nic nie dało, Więc mieliśmy 2 dawców po pierwszym wzrosło nam po trzech szczepionkach do 27%, ale p dr stwierdził że za długo by to trwało i zmienił nam dawce efekt wszystko spadło do 0 % . Trwało to ok roku a mnie załamał efekt wiec dr M zaproponował nam criotransfer na sterydach i paru kroplówkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy cetrotide mogę sobie podawać o tej samej porze co robię gonal i menopur? Czy nie wolno ich razem podawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bassik33 podziwiam Cię za walkę i wytrwałość, jak czytam takie wpisy jak Twój to czuję się jak mięczak - skąd Ty bierzesz tyle sily? POWODZENIA - aby ten mrozaczek był tym który pokaże wysoką betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik a jakie wlewy będziesz miała z intralipidu? Ja już się tyle naczytalam o tej immunologi ze jestem cała chora! :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizia dziękuje i również trzymam kciuki :) Jutro szalony dzień. Napiszę jak będę już po. Joafer tulę Cie mocno i oby ta niedziela była tą niezapomnianą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu jeśli chodzi o badania imunologiczne były to w pierwszym rzucie:mlr, kir, test mikrocytotoksyczny, ana2, trombofilia komplet, mthfr komplet, oznaczeniemutacji:protrombiny i V leiden. Oczywiście wcześniej mieliśmy jeszcz badania genetyczne zlecane przez genetyka gyncentrum i pełne badanie genetyczne zarodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik ja mam przepisane badania przez dr Syd. mam tam m.in allo-mlr a u mnie też beta zawsze 0:( od wczoraj myślę i czytam czy jest sens robić to badanie bo skoro nigdy nie byłam w ciąży to skąd to hamowanie? Ty piszesz ze miałaś 23% a wzrosło do 27% ...dziewczyny na forum miewaly 0 % twierdząc że to normalne prży becie zwasze 0..napewno masz wiedzę podziel się proszę, bo jak czytam zwykły artykuł to jest bardzo ogólny brak tam konkretnej wiedzy jak czytam jakąś pracę naukową w pdf to nie jest dla laika...i skąd wiesz ze masz zgodność za duża z mężem? Przepraszam ze tak wypytuje :(( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik mam ten sam komplet jutro jadę na pobranie..plus kariotyp ale to zrobię w invimedzie bo tam jest taniej niż w gyn o prawie 300 zł... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia po to jest to forum aby dzielić się swoimi doświadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie te badania wychodziły nam najtaniej jak sprawdzaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, masakra co przeszłaś! Ale nie rozumiem jednego, wyszło Ci allo-mlr 23 % i nigdy nie byłaś w ciąży? Nigdy nie miałaś wyniku pow. 0? Mnie w tym badaniu wyszło 0% ale doczytałam i potwierdził to lekarz, że jak nie byłaś nigdy w ciąży to taki wynik jest zupelnie normalny, te przeciwciała dopiero się tworzą jak już byłaś w ciąży choć przez chwilę. Także olaliśmy sobie szczepienia, będę to znowu badać jak zajdę w ciążę, by zobaczyc czy wynik jest prawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zgodność mieliśmy badania sprawdzające czy mój mąż może być dawcą szczepionek i wyszło że jesteśmy wyjątkowo zgodni genetycznie tak wiec dawcą dla mnie być może ale efektu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cetrotide spokojnie mozna brac z gonalem i menopurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak będę miała kroplówki z intralipidu pierwsza piatek 16.00 w gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik Trzymam jutro kciuki Oby Dużo jajeczek było nic się już nie stresuj się będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik strasznej Ci współczuję 10 lat..ja lecze się w gym rok jestem po 1 transferze nie udanym, jest tragedia..zasypiam myślę o jednym otwieram oczy myślę o jednym..w domu zaloba nic nie cieszy..z mężem rozluźnienie zupełne, mało co gadamy..tylko czytam dalej się załamuje i tracę nadzieje... Info o kolejnej ciazy w śród znajomych to jak nóż w serce, jeden ryk..tam nie chce iść bo maleńkie dziecko tam też nie bo w ciąży, dochodzi ta okropna zazdrosc i zal dlaczego im sie udalo a nam nie..stałam się ateistka bóg dla mnie nie istnieje, bo tak czuję się pokrzywdzona przez los... .. jest coraz gorzej.. próbuje sobie wytłumaczyć jesteśmy zdrowi itd...co mają powiedzieć chorzy na raka.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam ze cierpienie przez bezpłodność (tzw zniszczenie psychiczne )jest porównywalne z osobami chorymi na raka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, Madzia bez względu ile to trwa każde niepowodzenie przeżywa się tak samo i nie jest to czasem prostsze , zwłaszcza że nie ma konkretnej przyczyny , tylko gdybanie o mlr i zgodności genetycznej . A ciężej jest kolejny raz zacząć próbować, bo w trakcie tak jak teraz -jakoś leci zawsze pojawia się jakaś iskierka nadziei choć rzeczywistość i rozsądek podpowiadają co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia skąd ten pesymizm ... czeka na Ciebie mrozaczek i już za kilka tygodni będziesz miala kolejna szansę, więc myśl teraz tylko o szczęściu, które na Ciebie czeka i na tym się skup, tulę mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope ja mam okropny charakter pesymista. Po I wizycie w gyn powiedziałam a jak będzie trzeba in v to pewnie się nie uda...:(( Hope mrozak jest słaby 4b w 3 dobie jak się nastawie ze się uda a pewnie się nie uda to będzie stokroć gorzej przełknąć gorycz porażki...:(( Dredzik błagam powiedz jakim wenflonem przetacza się intralipid? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope ja mam okropny charakter pesymista. Po I wizycie w gyn powiedziałam a jak będzie trzeba in v to pewnie się nie uda...:(( Hope mrozak jest słaby 4b w 3 dobie jak się nastawie ze się uda a pewnie się nie uda to będzie stokroć gorzej przełknąć gorycz porażki...:(( Dredzik błagam powiedz jakim wenflonem przetacza się intralipid? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik po której próbie in v zaczelas immunologie..jest sens pi 1 transferze? Bo to duże koszty :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×