Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Nikita trzymam kciukasy :-)4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik a co taka cisza4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nikits udalo sie;))) Smutasek doskonale Cie rozumiem:(( ja tex tylko sie dowiaduje o ciazach....;((smutne to...nikomu nie zyczectego przez co musimy przechodzic aby miec bobasa...:(( Mqdzia ja mam tak samo jak Ty....stalsm sie ateistka....nie wierze juz w nic...bo ciagle mam pod gorke...do kosciola niewiem kiedy zawitam... Linka co tam u Cia?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.klinikabocian.pl/koszty-leczenia/badania-kliniczne . Może kogoś zainteresuje , bezpłatna procedura i leki w ramach badań klinicznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej warszawianki która ma jako pierwszą wizytę. Ja już dokumenty złożone czekam na info w sprawie pierwszej wizyty wiem że w marcu .powiedzie mi robilyscie badania: anty Hbc, CMV, toxoplazmoza,rozyczka jaki koszt ?4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Ale bym chciała już zacząć stymulację :/ a tu jeszcze 18 dni do końca anty ;( chciałabym żeby każdej z nas sie powiodło. Trzymam kciuki za wszystkie bety i transfery, a mi czas sie dłuży i dłuży. Zaczęłam ćwiczyć żeby czymś zając umysł bo inaczej sie nie da znieść tego czekania. Ostatnio sie dowiedziałam ze kumpela jest w ciąży :/ cieszę sie, a jednocześnie rozwala mnie to. Już mam wybrane łóżeczko, w głowie już wiem jak chce żeby wyglądał pokój dziecka, a nie pozostaje nic innego jak uzbroić sie w cierpliwość,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, może i kogoś zainteresuje, ale warto znać koszt badań klinicznych nie tylko od strony finansowej. Tu na forum była dziewczyna, Ktora testowala gonal w dawce 400, druga grupa testowala dawkę 600. Ona po dawce 400 ma uszkodzoną przysadkę mózgową, przynajmniej tak pamiętam. Wiem, że wiele zrobilybysmy, aby mieć nasze szczęście na świecie, ale dziecku też jest potrzebna matka, ktora o nie będzie dbała i żyła jak najdłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeżeli miałbyśćie jedno jedyne podejście do in vitro i musiałyście za nie zapłacić jaką klinikę byście wybrały ?która jest najlepsza?waszym zdaniem oczywiście...bardzo was proszę o pomoc..o rade...mam tylko jedno jednyne podejście , jedną szanse na szczęście ..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy odpowiedniej kasie i sprzyjających warunkach - Novum Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek... wiesz już jakim protokołem będziesz szła? Jaki u Was problem? Dodaj stopkę jak coś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope Catarina jestem na forum Warszawa4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Mam stopkę, ale z tel. Pisze i nie umiem sie zalogować. U nas jest wszystko b. Dobrze oprócz tego, ze mam zwężone ujścia jajowodów co utrudnia zajście w ciąże a już staramy sie czwart rok. Co do protokołu to nie rozmawiałam na ten temat z panią dr ale myśle ze krótkim bo mówiła ze zaraz po Antykach zaczniemy stymulację. Chciałabym sie jak najlepiej przygotować do pierwszej próby żeby nie trzeba było sie drugi raz stymulować i zastanawiam sie co mogłabym zrobić sama od siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Ja bym miała możliwość Żeby skorzystać z innej kliniki, ale jakoś mam zaufanie do dr P. Chodzę na wizyty do Bb, a tu nie czuje sie takiej masówy jak w Katowicach. Pani dr poświęca tyle czasu ile trzeba i nie ma pośpiechu, co pojadę do Katowic na jakieś inne badanie to czuje sie jak w fabryce, ale myśle, ze wszędzie w większych klinikach tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil... czy biorąc te zastrzynki z gondralopiny powinno się dostać okres? Ja dziś dostałam i w dodatku mój cykl trwał tylko 24 dni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek z tego co wiem, to tak, przy gonapeptylu normalnie dostaje się krwawienie po antykach. Dodatkowo - antyki przecież skracają cykl, zawsze @ przychodzi wcześniej, niż w naturalnym cyklu, nie stresuj się kochana. Mnie krótki protokół zawsze stresował, bo MUSISZ dostać okres, musisz mieć pewność, że on już trwa, że to drugi dzień. Ja potem już sama nie wiedziałam, który to dzień, po antykach to inaczej wygląda. Dlatego długi protokół mnie mniej stresuje, nie ma tu dzieła przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie gonapeptylu powinna byc miesiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Kasiurek a ty do jakiej kliniki chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Tak w czasie brania gonopeptylu krwawienie normalnie jest... Nikita krew juz oddana?:) Dredzik, ziziak jak tam sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer jak juz c***isłąm czesc badan cytologię i wymaz oraz podstawowe badania zrobiłam na kartę Signal a za pozostałe zapłaciłam ok 170 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje nijak....:( zero objawów..we wtorek pewnie potwierdze zero :( Dredzik heloł.....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Aniu Ja chodzę do GC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny bo myślałam, że coś jest nie tak. I jeszcze jakaś dziwna nazwa leku mi wskoczyła :-) jak zawsze można na Was liczyć ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha bo myślałam że gdzie indziej :)pisałaś o jakieś fajnej pani doktor :)w gyn tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku ja podchodzę tylko raz nie wyczarujemy takiej kwoty..mam nadzieję że nam się uda tą jedną próba...bo jak nie to się załamie psychicznie..wiem o tym bo jestem slaba...ale walczymy na tyle ile jest nas stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy podchodzić w gyn czy w provicie...nie mam pojęcia gdzie jest lepiej gdzie mają lepszych lekarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Cześć moje Wojowniczki. Jestem, żyje ale tak u jak pisze Zizia ...NIJAK ...żadnych objawów. Nic kompletnie. Brak plamienia implantacyjnego, cycki nie bolą, dół kompletny. Betę zrobię we wtorek, to będzie chyba najgorszy dzień kobiet w moim życiu. Póki co sprzątam dom bo po tym tygodniu rządzenia mojego M. nie poznaję mieszkania :) choć stara się na maxa i wspiera ogromnie i jako jedyny wierzy, że się uda...Zizia a Ty jak? Joafer dziękuje za troskę, Małami tulę Cie mocno! Uroczej soboty i najlepiej zasnęłabym na te kilka dni do wtorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artturkowa
Czesc dziewczyny. Czy slyszalyscie o tym, ze ktos ma zamrozone razem dwa zarodki i jednego chce wykorzystac a drugiego oddac do adopcji? Bo chyba wyciagnac ze slomki jednego nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×