Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję Baśka, już cały net przeszperałam i ten wątek też czytałam i w dalszym ciągu nie odczuwam ulgi. Mimo tego może któraś z forumowiczek miała podobną sytuację zakończoną sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ginekolog do której chodziłam wcześniej powiedziała że przy dwóch niedroznych jajowodach już nic więcej nie da się zrobić tylko in vitro dr.M też tak twierdził jutro jadę jeszcze do Katowic do dr.Cz mialam mieć już rozpisywana stymuluje do programu 2+1 ale wyszło niestety inaczej rodzina ma nas w du...mamy jedno podejście i chcemy zrobić wszystko aby się udało. . Myśleliśmy żeby wystartować w maju ale to możemy nie zdążyć do czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku wiem co przychodzisz u mnie też się urodziło dziecko w rodzinie ryczalam jak głupia ..strasznie to przechodzę tak jak wy..Ale wiesz co uda nam się :) musimy być dzielne pamiętaj kochana masz 3 podejscia i napewo się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita nie dewrwuj sie ..napewno Ci się udało .. moja kolezanka na początku ciąży też miała plamienia ..nie wiedziała ze jest w ciąży..zrobiła test i wyszedł negatywny..a okresu dalej nie bylo zrobiła 2 i nadal nic...poszła zrobic betę i okazało się ze jest w ciąży :)i Ciebie też tak będzie. .nie możesz się denerwować bo to moze zaszkodzic dzidziusiowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope catarina dorciak kiedy pierwsza wizyta. Niewiem czy napisalyscie czy przeoczylam jakich lekarzy wybralyscie bo rokicki i dworniak mają dobre opinie. Taka nadzieje wiąże z tą Warszawą. Niewiem jak pogodze dojazdy z pracą ale to chyba mało istotne będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita super wieści powtórz dziś betę ja bym nie wytrzymała. Lepiej się nie stresować dziś wzrośnie więc będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jest juz krew, wiec nie ma o czym gadać :((( chyba w takim razie pojedziemy na badania bety dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a wiecie jakiego leku dotyczy badanie kliniczne w provicie i jak to wygląda ? Myślę czy nie iść do provity na jedno podejście zanim skorzystam z drugiej procedury w gyn... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita wiem co czujesz , ale na pewno beta jutro Cię uspokoi. Ile Luteinusa bierzesz ? Mnie dr M jak usłyszał o tym plamieniu dolączył duphaston 3×1 a jakby co mam zwiększyć 3×2 .Nikita jeśli wolno wiedzieć skąd jesteś .Jakby co mam 1 opakowanie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz przecież też zadzwonić do lekarza , ja przy jednym z poprzednich podań niestety musiałam z tej opcji skorzystać i nie było problemu pomimo niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deficyt progesteronu - mutacja genu SCARB1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita , a najlepiej faktycznie znajdź jakieś laboratorium całodobowe , poprostu szkoda abyś się aż tak stresowała, sama wiem jak to jest a do jutra jest wtedy bardzo bardzo długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nikita kurcze jedz na bete...duzo masz tej krwi??czy plamienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Katowic Basik. Juz oddalam krew w całodobowym labie, za godzinę wszystko będzie jasne... Nie ma jeszcze dużo krwi ale juz plamienie na czerwono jest, aplikator tez czerwony byl... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nikita mocno 3mam kciuki za przyrost;*** wiem przez co przechodzisz....ale jeszcze nic stracone;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Nikita nie gaś nam tej iskierki nadziei. Przytulam Cię mocno jeszcze jest szansa. @ się zdarzają nawet do 3-m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz poszedł po wynik... ja czekam u tesciow bo to niedaleko. .. tak sie boję ze serce wali mi jak mlotem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita kochana domyslam się co czujesz oby beta wzrosła :-)4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy którąś z was robiła badania genetyczne4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robilismy z M kariotypy oboje. I mutacje- z invicty-wysylkowe. Mamy 1 dziecko-poczete naturalnie. Przy staraniu o drugie zaczely sie wieksze schody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kurcze Nikita masz juz tenwynik? Siedze jak na szpilkach...wierze ze bedzie przyrost;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer ja miałam kariotypu, i mutację czynnika V Leiden, oraz mutację genu dla protrombiny 20210A Nikita z zapartym tchem czekam na twój wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko! Co za emocje...tez z moim M. czekamy jak na szpilkach...trzymam kciuki. Niech wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w pracy niczego nie swiadoma, wchodze na kafe a tu takie rzeczy sie dzieją, nikita trzymam mocno kciuki, musi być dobrze catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik 18,60 :( a bylo 16,72 wiec jedno wielkie g****o! :( A minelo ok 28 h :( jutro zrobię jeszcze raz ale to juz na wszelki wypadek bo juz straciłam nadzieję :( Żyły mam takie poklute ze nie wiem czy się wbije, bo dzis próbowała w 2 żyły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita jeszcze nic nie jest przesądzone. Ale tulę mocno. Trzymaj się, bądź silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita w tym samym labie robilas bete? Bo moze to miec znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×