Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość kicia1981
basik 33 oszczedzaj się kochana nie zastanwiaj sie czym bylo to podbarienie mam nadzieje ze niczym zlym jesli nic sie nie dzieje teraz to jest ok ,poczekaj spokojnie dasz sobie rade astres kochan nic ci nie pomoze wrecz przeeciwnie moze zaszkodzic dzidzi relaks kochana relaks dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik ja tez mam zaparcia, myślę ze to przypadek ze mialas potem zabarwiony śluz. Mnie się wydaje ze przez wyproznianie, kichanie i kaszel nie da się wypchnac zarodka. Ja jeszcze powiem ze sie nie oszczedzalam, siedziałam przed kompem i prawie cale 2 tyg.robilam tłumaczenia. A co do mówienia innym to sa plusy i minusy, tak jak pisalam, aczkolwiek czasem się cieszę ze mam możliwość poedukowania w tym temacie ludzi którzy nie mają o tym zielonego pojęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
nikita to fakt sporo osob nie ma tym pojęcia ja teraz oglądam program o in vitro :))) tak dla relaksu :)))))))))))) hi ,wierze dziewczyny ze to ogromny stres do testu ja i tak was podziiwiam ja bym zrobilamase testów sikańców bo bym nie wytrzymala a znajc mnie poslzabym na bete juz czy wogole cos jest ale nie sluchajcie mnie ja choleryk jestem i impulsywna osoba nie znsze na cs czekac i nie mam za groz cerpliwosci ja mam czekac do poienidzalku na telefon od embriologa jak dalej no ale ne wytrzymalam i zadzwonilam sama to uslyszlam grzecznym donsnym tonem prosze czekac ahha no nic ja juz aka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita nawet nie wiesz jak mnie uspokoiłaś, Ty i wypowiedź dr M którą znalazłam na necie że to nie ma wpływu.Tylko skąd to plamienie bo na implantację to chyba za wczaśnie.(84h po criotransferze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik nie jest za wcześnie! To jest od 4-7 dnia. Może właśnie masz silne zarodki i stad szybko sie wykluly z otoczki i wgryzly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Embriolog nOvum : "Jeżeli wyeliminowano wszystkie inne przyczyny niepowodzeń ( ładne zarodki , prawidłowa macica, co zostało potwierdzone w histeroskopii , wyeliminowane przyczyny genetyczne , prawidłowe kariotypy oraz wykluczono wrodzone zaburzenia krzepnięcia krwi , tzw. trombofilie ), to można przypuszczać , że przyczyna niepowodzeń może leżeć w nadmiernej czynności skurczowej macicy . Obecnie trwają badania leków eliminujących skurcze macicy po transferze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to teki nie wiem bo no gdy nie byłam w ciąży ani nigdy nie miałam in vitro robione..u mnie jest Pod oraz nie drożne jajowody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna co myslicie o laparoskopi przed in vitro ?mi dr M powiedział że mi to nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Baska buuu :( oby jednak mężuś Cię nie denerwował :( Cukru nie muszę powtarzać. Dr powiedziała, że to są minimalne odchylenia i się nimi nie przejmujemy. Wierzę jej. <> Sylwia szybko Ci to poszło. Ja przez jakieś 3-4 tygodnie czułam takie smyrania wyłącznie. A zanim tatuś poczuł kopniaki też nieco zajęło. <> iwcia miałam 2500 ale już mi spadły. Mi lekarz powiedział, że często po stymulacji są tego typu problemy z ddimerami. Teraz mam ****adać co tydzień. Lepiej zrób badania bo z tym nie ma żartów :( A masz pończochy uciskowe? <> Joafer współczuję :( <> Hope polecam dr Paligę. <> nikita trzymam kciuki, żeby wszystkie Twoje obawy się nie sprawdziły i żeby to była dopiero rozkręcająca się beta i potem urośnie do setek! Z niecierpliwością czekam na wysoki poniedziałkowy wynik. No a imprezę musisz przetrzymać :( <> Kasiurek masz rację. Czasem robiło mi się przykro ale zawsze potrafiłam sobie to wytłumaczyć, że to nie ich wina, że pytają, że mi się nie udaje itd. <> Przepraszam, że się nie odniosłam do wszystkich ale byłam w szpitalu, wczoraj wyszłam i jeszcze nie czuję się na siłach za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikitaaaa słoneczko moje, pięknie, po prostu cudnie - ja cały czas trzymam, kurcze, wiem że jest wcześnie i wszystko się może wydarzyć ale ja wierzę w Ciebie i Twojego Kropeczka. Będzie dobrze! Buziole i czekam do poniedziałku! Basik, Zizia, Dredzik - sprawować się i nie denerwować do bet - będziemy niedługo świętować!!! Spokojnej nocy :) Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałyście o klinice artemida w olkuszu? Powstała filia z białegostoku. Podobno niektórzy lekarze z tamtej kliniki tu przyjmują. A zawsze to bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny martwie sie, bo od poludnia Lutinus który mi wyplywa jest taki zoltawy, a przed chwilą jakby jeszcze bardziej sciemnial na brunatnawo...nie jest to jeszcze krew ale boję się że @ się rozkręca :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to koniec :((((( Test z moczu wyszedl negatywny, nawet cienia nie ma :( a to byl czuly test, od 10 mlu/ml....czyli beta spadla juz, a moja wydzielina jest coraz bardziej beżowa :(((( nie wiem czy jest sens robic dzisiaj betę?? Boże wyć mi się chce. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Aniu... u nas w miarę choć ostatnio jakiegoś lekkiego doła załapałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita to jedcze nie koniec walki. !! Nie poddawaj sie. Koniecznie powtórz. Test jutro. Albo nawet dzis. Popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia po cirio zarodki si zagnieżdżają. Wczesniej niż na świeżych. Właśnie w 2-3,dobie. U mnie ok . Żadnych ciążowych objawów he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze ze ta strona w koncu przeskoczyla..noc mam nieprzespana z nerwów :( o ile plamienia beżowo brunatne to czytalam ze sa normalne, o tyle negatywny sikacz mnie zdolowal :( musze wytrzymac do jutra z beta żeby to miało sens... Dziewczyny a wiecie ile powinien wynosic progesteron? Ja mam 8,72 i nie wiem czy powinnam i mogę sobie zwiekszyc luteine sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita baaardzo się cieszę, myślę, że będzie dobrze! Negatywny sikacz to nie koniec! Beta we krwi, a poziom w moczu to dwie różne rzeczy... Znam kilka przypadków, gdzie beta pozytywna (ale niska), nie była wykrywalna nawet tym najbardziej czułym testem, więc u Ciebie może być podobnie... Nic nie pozostaje tylko powtórzyć z krwi - wtedy będziesz miała pewność. 3mam kciuki! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita ja cie błagam nie patrz na tego sikacza. Zrobisz se go za tydzień i zobaczysz wielkie dwie krechy i będziesz mogła zostawić sobie go na pamiątkę. Jutro powtórzysz betę i zobaczysz jak ładnie przyrasta. Normalnie powinnaś dostać po d***e teraz ci nerwy niepotrzebne. Izka a co się stało że wylądowałaś w szpitalu. Właśnie tak się zastanawiałam i myślałam o tobie bo dawno Cie tu nie było. Trzymaj się kochana i szybko wracaj do pełni sił. Ja też mam dzisiaj noc nie przespaną moja mała księżniczka uznała o 3 rano że mama nie pośpi i nie pospałam. Aniu a byłaś jeszcze u innego specjalisty od niepłodności zapytać czy da się coś zrobić z twoimi jajowodami? Miłej niedzieli życze kochane moje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita przy in vitro raczej naturalnie progresteron się nie produkuje, a jak robisz badanie z krwi to on nie wykrywa tego progresteronu podawanego domacicznie. Nie stresuj się. Sikacze w tak wczesnym etapie nie maja sensu a podawana skuteczność jest do bani. Do tego na tym etapie ciąży jak coś to powinnaś go zrobić po kilku godzinach snu, bo wtedy się hormon w moczu odkłada, jak robiłaś go przy nieprzespanej nocy, to to w ogóle było bez sensu. Co do brunatnego krwawienia, to co podam za przykład Sylwie159 i aniani. Aniani krwawiła od bardzo wczesnego etapu ciąży. Niedawno urodziła zdrowiutką Lenkę. Sylwia też krwawiła, okazało się, że ma odklejoną kosmówkę. Do tego lekarz jej powiedział, tak jak wcześniej napisałam, że przy in vitro nie cały organizm wie, że jest w ciąży i czasem występuje plamienie. A ile miałaś komórek podanych? Jeśli dwie, to może ta druga właśnie jest wydalana? Do tego - w Katowicach są chyba laboratoria działające w niedziele. Możesz pojechać i zrobić betę. Tak chyba byłoby najrozsądniej. Stres nie robi nic dobrego, a tylko może pogorszyć sytuację, a ty jesteś w bardzo wczesnym stadium ciąży. Musisz odpoczywać, nie stresować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita będzie dobrze! Trzymaj sie Maleńka i jak mówią dziewczyny nie patrz na sikacza! Nie przejmuj się tymi brunatnymi śladami...maluchy sobie gniazdko uwijają. Stres to najgorsze co możesz im zafundować :) Wytrzymaj do jutra. Wiem, że łatwo się mówi choć sama od zmysłów odchodzę przed wtorkową betą...co do progesteronu to nigdy sobie nie badałam przy becie ale teraz zrobię. Pewnie dziewczyny Ci zaraz napiszą. Tulę mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza... już wszystko ok u Was? Aniu... dobija mnie to, że znajomi bez problemu w ciąże zachodzą a u nas nic. Do tego mąż ma chyba ostatnio okres :-( Na Waszym miejscu skonsultowalabym się z kilkoma lekarzami, żeby czegoś nie przegapić skoro tylko raz będziecie podchodzić to wszystko musi być sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia mam pytanie do Ciebie... Pisałaś kiedyś, że miałaś małą macicę i w tym względzie pomógł Ci dr Horak. Pamiętasz może jakie mniej więcej wymiary tej macicy miałaś? Ja też mam mniejszą macicę, mam nawet taki zapis po hsg, ale żaden z lekarzy nie widział w tym nic złego, a ja coraz bardziej się tym faktem przejmuję... :-( Będę wdzięczna za odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Nikita jedz na bete dzisiaj, zobaczysz czy coś podskoczyło. Nie ma sensu czekać na jutro moim zdaniem, bo stres w tej sytuacji nie jest wskazany. Nie ma co się katować skoro można wynik znać wcześniej. Testem się nie przejmuj, na forum jest pełno dziewczyn, które miały bete dużo większą niżTY, a sikaniec wychodził negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z Was miała zarodki klasy 4a z ciemną cytoplazmą. Sttrasznie panikuje bo nie wiem co myśleć czy to źle czy bez znaczenia. Bardzo proszę o pomoc w rozwianiu wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny! :* Plamienia się na razie nie pogarszają, bolą mnie tylko pachwiny...chyba nigdy mnie nie bolaly. Miala któraś z Was zaciazonych bol pachwin, po bokach macicy, na zgieciu z udami? Sil to ciekawe co mówisz z tym progesteronem, może rzeczywiście tak jest choc za drugim razem mialam 16. Tak, mialam podane 2 zarodki. Ogólnie to kiepsko to widzę ale tli się w nas nadzieja... Mój mąż razem ze mną zagląda juz w majtki ;) Izusia a co się stało ze byłaś w szpitalu???Mam nadzieje ze wszystko z dzidzia w porządku? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita nie wiem czy tak wcześnie mnie bolały te miejsca które opisujesz ale później wraz z rozrastającą sie macicą te miejsca bolą i to czasami dość mocno dają o sobie znać. Kochanego masz męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×