Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Mandy11 na jakim jestes etapie? Pytam bo cos kojarzę ze tez jestes z Opolskiego i tez wczesniej leczyłaś sie w Opolu. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Lalika czekam na wyniki na chlamydie, ureoplasme i mycoplasme- podczas histeroskopii wycięto mi polipa i na wyniku hist-pat było napisane, że miał cechy aktywnego zapalenia, więc szukamy z dr M czy nie mam jakiegoś syfu, a ten zwykły posiew wyszedł całkiem czysty... Jak nie jedno, to drugie... :-( Po wyniku albo leczenie albo ruszamy, tylko nie wiem z czym, bo dr znowu namawiał nas na ostatnią iui i zapewniał, że i tak nie zdążymy z dwiema procedurami do czerwca... Decyzję podejmiemy po wyniku, umówiłam się jeszcze do immunologa, chcę to zrobić wszystko porządnie... Jeszcze zastanawiamy się nad badaniem chromatyny plemnikowej mojego M, robiliście to może? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego dobrego kobietki!!! Podpowiedzcie mi prosze w ktorej aptece najlepiej kupic Lutinus zeby nie przepłacić dwa razy tyle:) Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodało mi poprzedniego posta :-( Zatem jeszcze raz- Zizia, Dredzik 3mam kciuki! A wszystkim Wam (i sobie też ;-) ) życzę następnego Dnia Kobitek w powiększonych składach :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika Lutinus najtańszy jest w Bytomiu lub Warszawie :) Askakrak ja też miałam tylko krótkie protokoly, Dorciak to dzwon do Wawy - szkoda czasu, kiedy masz 20 dc ? MI zlecił z immunologii Białko C, Białko S i coś jeszcze ale nie mogę się doczytać honocesti... ? Ale te badania zlecil typowo pod moim kątem; Dziewczyny ja dołączam się do dzisiejszych życzeń , to będzie piękny Dzień Kobiet przynajmniej z 2 wypasionymi betami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HOPE83 może chodzi o homocysteine o jej poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny betujace dzisiaj, zycze Wam zebyscie oficjalnie od dzisiaj nosily pod Waszym serduszkiem nowe kobitki które co roku będą świętowały z Wami lub mężczyzn ktorzy Wam jako mamą będą co roku dosładzac to piękne święto! A Wszystkim dziewczynom życzę oby przyszly rok świętowały juz ze swoimi maluszkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew upuszczona! Wynik o 14.00 :) Jak teraz przeczytałam wszystkie dzisiejsze posty z tymi życzeniami, wiarą i takim kopem energii to serce mi zamarło z radości! Tyle dobra od Was dostaję... Słowa to za mało by wyrazić to wsparcie jakie dajecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki :) życzę Wam dzisiaj piękne istoty samych dobrych chwil pozytywnych wieści wysokich bet i słoneczka na niebie. Aby ten dzień był cudooooooowny :) Zosienka80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy11 my nie robiliśmy tego badania ale już w Opolu nas namawiali. teraz jak ta nasza pierwsza próba in-vitro się nie uda to na pewno zrobimy bo to ważne badanie. Wiem że jak jest zły wynik to zarodki się przestają rozwijać..ja właśnie czekam na tel z gyn.czy jakieś zarodeczki dotrwały do mrożenia...jak tak to będę mieć nadzieję że te w brzuszku też ładnie się dzielą :) Na Waszym miejscu bym zrobiła to badanie bo w razie niepowodzeń i tak je będziecie robić...a już będziesz wiedzieć..my też mogliśmy je jednak zrobić..ale teraz trudno. lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio a kto siedział na przeciwko ciebie? Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych betach...:) jestem w pracy i wszystkich postów nie doczytalam...wieczorem nadrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalika też właśnie tak myślę... A powiedz mi jak wyniki Twojego M? Mój ma dobre, ale w sumie to ponoć nie ma znaczenia względem chromatyny, bo można mieć dobre wyniki ogólne i morfologię, a chromatynę uszkodzoną - tak nam powiedzieli już w Opolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośC_06
Hope jeśli będziesz mieć zbyt wysoki poziom homocysteiny to sprawdź MTHFR. To mutacja, która powoduje zbyt wysokie stężenie właśnie homocysteiny we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wydaje mi się ze szkoda pieniędzy na badanie chromatyny plemnikowej bo przy wyniku powyżej 30% i tak zalecają icsi..chyba ze ktoś próbuje naturalnie..może ktoś inny wie coś jeszcze ma ten temat? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To badanie wykonuje się żeby ocenić szanse powodzenia in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dziewczynki trzymam mocno kciuki za dzisiejsze piękne betki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Uff jeszcze z 1,5 godziny rece mi juz puchna od tego trzymania hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jednak tylko jednego mrozaczka :( a marzyłam o bliźniakach smutno mi bardzo. mam nadzieję że Wasze dzisiejsze bety poprawią mi humor. lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dzwonilam do p. Basi wszystko pod kontrolą ona wie kiedy miałam @ i kontroluje sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
A ja już po intralipidzie w Provicie. Tu pełen luksus, 2 osobowe pokoje, w pokoju łazienka i tv. 4.5 godziny trwało podanie dwóch 100 ml intralipidu oddzielonego dwiema 500 ml butelkami chyba soli fizjologicznej. Panie powiedziały, że tak to się u nich podaje. I że nie może być przerw między wlewam intralipidu a tym płynem bo cały zabieg byłby na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny Dzięki za odzew w mojej sprawie - u mnie nie tyle chodzi o brak owulacji ile w ogóle o brak miesiączek. Anies30 - leczyłam się bromergonem - na krótko przywrócił mi okres - później i tak zanikł. Ogólnie bromergon bierze się z racji podwyższonej prolaktyny, którą ja oczywiście posiadam. Aktualnie na tą przypadłość zażywam norprolac - lek droższy ale nie mam po nim takich strasznych skutków ubocznych a prolaktyna utrzymywana jest w normie. Niemniej okres nie wrócił, już któryś rok :( Może gdybym miesiączkowała i miała owulacje to mogłabym zajść w ciążę naturalnie - ale pomimo, iż moja waga jest w normie to miesiączki nie powróciły :( Gość Klee - czy te zioła, o których piszesz, przywracają okres czy owulację? Nikita - przykro mi bardzo - liczyłam, że uda się teraz - na szczęście nic straconego i masz jeszcze aż trzy blastusie - podejdziesz sobie na spokojnie do crio. Czy Dr Cz. przepisała Ci estrofem, czy odczekujecie jeden cykl? Zizia, Dredzik - trzymam mocno zaciśnięte kciuki. Yossari82 - miód na moje serce:) Trzymaj się! Wszystkie naj w naszym dniu Kobietki - Mamuśki i Staraczki :) Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy11.W Opolu nam mówiono dokladnie to samo. Mój M. Ma kiepska morfologię raz miał 0% prawidłowych a w najlepszym badaniu 2%prawidłowych form., ale ma *****iwe i dużo bo okolo 90mil. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego slowo *****iwe sie ocenzurowało?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w labo po wynik, zgięłam go na pół, włożyłam do torebki i ...czekam na powrót M. do domu. Chyba mam nerwy z żelaza :) idę do kuchni robić obiad a wynik niech leży na stole. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Dredzik kochana ją to bym chyba nie wytrzymała. Ale masz rację czekaj na męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik podziwiam cie..ja bym nie wytrzymała. ..:P..a o której kończy twój mąż pracę? Powodzenia kochana!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane trzymam za Was kciuki! Obyście miały piękny prezent na Dzień Kobiet! :) Allessa nic mi nie przepisała, bo wtedy jeszcze nie znałam wyniku po 48 h i łudziliśmy się ze anuż podskoczy. Wysłalam meila do ministerstwa z pytaniem czy criotransfery bede miala w cenie czy jednak juz mamy za nie placic i czekam na odp. A dzis jeszcze sie dowiedzialam ze babka z mojego dzialu w pracy ma raka tarczycy i juz nie wraca...Żal mi jej (ma 61 lat)...a poza tym jej obowiazki zostaną podzielone miedzy mnie i jedną koleżankę, a nie mamy o tym pojęcia....będzie masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik Ty też masz wysokie Amh i dałaś długim protokołem?mi dr Cz powiedziała że ze względu na moje wysokie Amh będę szła krótkim protokolem..:/ od czego to w końcu zależy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×