Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ania609 ja w Diagnostyce płaciłam za wit.D 66 zł i czeka się 4-5 dni na wynik. Ale wiem też, że dwa piętra niżej, czy piętro niżej w budynku gdzie jest Gyn jest punkt pobrań Śląskiego Labolatorium Analitycznego i tam można taniej niz w Gyn zrobić badanie wit. D, ale niestety nie wiem ile wynosi cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
ania wynik wit d3 jest na drugi dzien bynajmniej ja tak mialam a cena ja placilam wpakiecie bo tak sobie pani dr cz zazyczyłą więc za swoja wit d3 i meza plus moje anty tpo zaplaciłam 170 zł wieć sama wit d3 jakies 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płaciłam za wit D 50 zl. Ja tez miałam ujemną betę a nie uwzględnilyscie mnie. Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania w Diagnistyce coś ok 60 zł i chyba w tym samym dniu wyniki miałam. Albo następnego dnia. Ja teraz czytam książkę In vitro Bez strachu, bez Ideologii. I powiem wam, że masakra. Aż mnie wszystko boli. Przeżywam co przeżywa autorka i raz jeszcze moje przeżycia przeżywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za Witamine D placilam w Diagnostyce 70 zl nie liczac rabatu z karty 5% , a wynik to szybko, oczywiscie mi tez wyszedł duuzy niedobór - ok 19 , ale np Dredzik pisała że też miała niedobór mimo , ze brała ja z mężem przez rok :( oczywiście dr M nic o witaminie mi nie powiedział i jak zwykle dowiedziałam się od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Allessa, te zioła ojca Sroki są na owulację, a czy dodatkowo regulują organizm i miesiączki, to nie wiem, bo ja akurat mam miesiączki regularne. Ale myślę, że warto spróbować, na pewno Ci nie zaszkodzą, a mogą pomóc, tylko musisz się sama przekonać. A jeżeli chodzi o statystyki, to mnie też możecie dopisać do tych, którym in vitro się niestety nie udało - pierwsze podejście miałam w sierpniu, a drugie w styczniu (za drugim razem intralipid), za każdym razem brak zarodków do mrożenia. Jesteśmy w programie rządowym i jestem pacjentką dr M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz poprawka z negatywną Melki i Goscia Klee to 4/22 czyli skutecznisc spadla do 18 %, pozostaje bam wierzyć ze sa dziewczyny ktorym sie udalo i nie ma ich na forum, choc nie wiemy ile bet było negatywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, wit.d3 w Gyn 60 zł, w labie na 1 piętrze 50 zł, a Gyn i tak do nich zanosi tylko sobie marżę dolicza. Wynik jest po paru dniach, także na meila. Sil, ja bym się jednak doliczyła do negatywnych bet, bo co to za ciążą kilkudniowa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope masz racje, że liczyłam. Ale dobra, jak się na to tak patrzy, to się odechciewa zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia , tak klej jest płatny 350zł bez względu na ilość zarodków podawanych w czasie jednego transferu.Lalika tak u mnie niegdy nie było problemu aby jakiś zarodek nie dotrwał do 5dpt i stadium blastocysty niemniej jednak nigdy nie przekroczyłam 4 komórek.Trzy symulacje mialam tylko po 1 komórce każda po podaniu na świeżo ,jeden raz 3(jedna zamrożona+2 podane na świeżo), i raz 4 (jedna niedojrzała, jedna nieprawidłowa po badaniu gen zarodków, jedna podana i jedna zamrożona-teraz czekam ma jej betę)Mam amh 0,71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil czy Provita to jest ta klinika Angelius Provita na FAbrycznej 13? Kiedyś myślałam że PRovita i Angelius to 2 różne kliniki leczneia niepłodności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
dziękuj***asik 33 trzymam kciuki boże żeby jakos podniesc te przerażające liczby kolejne 2 dziewczyny sie dopisały jako gość z negatywna betą kilka postów wyzej masakra za chwile wyjdzie na to że to 5 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
hope dpisz jeszcze gość klee zaraz pod melką sie dziewczyna dopisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czy to wynik stresu, leków, czy tego że prawie cały czas leżę ale od wczoraj mam zawroty głowy, nawet się zastanawiałam czy nie wziąć jeszcze relanium bo brałam tylko 4 dni , a teraz cały czas stres, każdą waszą porażkę przeżywam jak swoją i tylko płakać mi się chce jak widzę Wasze bety. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mi sie wydaje że pary ktorym wyszło poprostu nie wchodzą na takie fora bo nie muszą juz nic szukac i dlatego sa tutaj tez tak niskie statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
basik 33 akurat zawroty głowy to porzadany objaw a piersi cię nie bolą byłyśmy w ciazy obie tzn ty wczesniej :) ale ja sowje objawy zapamietam do konca zycia zniczym sie ich nie da porownac wiedzilam ze jestem wciazy bol piersi nie wyobrazalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
iwciu my policzylysmy wszytkie te pozytywne i negatywne bety to ze nie wchodza nieszkodzi my je odszukalysmy i dodolaysmy jako cala grupa od stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
jasne że nie wszyscy którzy sa pacjentami kliniki sa na forum ale nasza statystyka i tak jest porażająca z tych dziewczyn które są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
jak dojedziemy do końca marca to wyjdzie że jesteśmy na minusie ahah przepraszam za smiech ale juz mi słow brakuje co chwile nowa dziewczyna sie odzywa że tez jej sie nie udało BRAK SŁÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam że wit D jest bardzo ważna. Ja nie miałam skierowania z Gyn, nikt nawet nie wspomniał, moja reumatolog mi zleciła, mam okropne bóle kości, była pewna, że będę miała niską - jasna karnacja, rude włosy, czerwone plamy po słońcu itp. Jakież było jej zdziwienie gdy wynik miałam 56 - powiedziała, że 3/4 śląska ma niedobory tej wit i to jest duży problem w naszym regionie. A wit ta ma duży wpływ też na jakości komórek. Pozdrawiam Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia jeśli chodzi o piersi to tylko od czasu do czasu ale delikatnie tylko przez chwilkę i zazwyczaj tylko jedna, ale to wynik progesteronu, więc tym się nie sugeruję to tak samo jak zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalogowałam się :P Zobaczcie, ktoś napisał, że tym co się udaje nie piszą na forum, ale przed betami piszemy na forum, mówimy kiedy idziemy na badanie itp. Więc każda, która nie wiedziała jeszcze czy się jej uda czy nie, pisała przed i po becie, więc nasza statystyka jest zatrważająca... Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
basik 33 ja licze na to ze to maluszek w brzuszku u ciebie nie progesteron wiem że go bierzesz ale trzeba mieć nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Dziewczyny, ranking z MZ dotyczy tylko ciąż potwierdzonych KLINICZNIE czyli takich, w których na USG wykryto zarodek oraz echo serca. Nie ma możliwości, żeby te 30% skuteczności było podniesione wynikami bety na poziomie 20, która do tego spada oraz ciążami biochemicznymi lub bezzarodkowymi. Co do badań: 1. do każdego transferu bierzemy encorton+ fragmin+intralipid+acard (opcjonalnie)+kwas foliowy A więc: -jeśli wyjdą problemy immunologiczne dalej dostaniemy encorton+wlewy - jeśli wyjdą problemy genetycznie np. trombofilia dostaniemy fragmin+acard, jeżeli mutacja genu MTFR zwieksza nam kwas foliowy - jeżeli będą problemy genetycznie na poziomie np. kariotypu nie zrobia nic innego od zaproponowania PGD, ponieważ nie maja zadnej innej możliwości przeleczenia tego Podsumowujac wydajemy bardzo dużo pieniędzy na badania, z których i tak nic nie wyniknie ,ponieważ to co można mamy i tak podawane jakby odgornie i bez tych badan. Wiem to ponieważ na immuno+genetyke wydalam mase $$ i tak naprawdę nic to nie zmienilo, bo nic już zmienić się nie da. Ale wiadomo każdy chce wiedzieć co nie gra. Co do wynikow bety, które GynC sobie zyczy-ma takie prawo i jest z tego rozliczane, sprawdzcie umowy, które podpisywalyscie w ramach MZ. Rozumiem nasze frustracje, złość i żale, ale zachowajmy trochę zdrowego rozsądku i nie doszukujmy się wrogów we wszystkich naokoło. I nie wylewajmy wiadra pomyj na wszystkich dookoła tylko dlatego ze się nie udaje. Mowie to JA- 5 lat bezskutecznego leczenia i szukania przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
melka ja pisałam że znalazłam na forum dziewczyny tylko jako gośc było5, 2 znich to wy które się dopisały i teraz macie nick ale wczesniej widniałyście jako gośc .wiec zostały 3 które dały sobie spokój po negatywne becie i zrezygnowały zforum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope zastanawiam się czy ja Cię dobrze zrozumiałam. Napisałaś że badania robisz na NFZ? Płacisz za nie, czy jak? Powiem szczerze, z każdym dniem czytam o coraz to nowszych badaniach i już boję się, że jest tego w trzy d**y. Jak to jest, gdzie tu sprawiedliwość, że jedne zachodzą nawet od niechcenia a innym tyle czasu schodzi. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia mi nie chodzi o osoby ktore wchodzą tutaj przed podejsciem i potem są do bety i dluzej. Chodzi mi o pary ktore podchodząc do in vitro nie szukaja na necie forum na ten temat bo nie czują takiej potrzeby. Statystyk klinika nie moze sobie wymyslac takze gdzies muszą byc osoby ktorym sie udało. Przykladem jest np Basia ktorej udało sie teraz w Gyn z naszego fb a tutaj sie nie udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×