Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

nikita święte słowa co powiedziałaś... z meżem już dawno zauważyliśmy że dla nich liczy sie tylko kasa -robie głupie inseminacje -pytam sie co dalej a lekarz do mnie czy biore pod uwage in vitro - bo on ma taka super skutecznosć że podczas 1 stymulacji osiąga u pacjentek 10 pęcherzyków i na pewno z tego będzie ciąża,,,,,tralalala szkoda że nie wie że my z mężem to nie laicy ...i tacy głupi nie jesteśmy podczas leczenia kazał nam zrobić już masę badań a wyniku nigdy nie poprosił - po prostu w gyn...wrzuca sie pacjentki do jednego worka-identycznie sie stymuluje -aha i zazwyczaj zaczyna sie od krótkiego protokołu- a on często nie wychodzi a intralipid w 10 min ????to ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu chyba musisz zadzwonić i zapytać. A co do intralipidu - to tak miałam podany w GynC - 100 ml przez 4 godziny. Za to w Provicie inne podejście. W 4,5 godziny 200 ml intralipidu i 1000 ml soli fizjologicznej. I podobno z takim podejściem mają wzrost skuteczności o 80% w stosunku do poprzednich prób... Po poprzednim wlewie czułam się fatalnie. Dziś czuję się pełna życia szczerze powiedziawszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Sil a ty nie chcesz prześjć całkowicie do provity na ten transfer ?..tak was czytam i nie wiem co mam robić czy zostać w gyn czy isc do provity ..już sama nie wiem mam tylko jedno podejscie nie tak jak wiekszość z was po 3 próby ..mam jedno jedyne..i nie wiem co mam juz robić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a ile kosztuje wizyta u tej dr Janosz? Można się do niej zapisać bez skierowania? Długo się czeka na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej dziewczynki na liscie nieudanych jeszcze ja transfer mialam koncem stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
sil bi te 3 ostatnie kilka razy sie logowały i napisały one miały negatywny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ekspresowym intralipidemto to jakieś nieporozumienie :( jak w 10 min? Sil pisała wczoraj ze w Wawie znowu 50 miejsc dostali, więc na pewno są , trzeba dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak oni mają się przyłożyć do tego co robią jak wizyta trwa kilka minut (w tym badanie). Za dużo pacjentek mają i tego nie ogarniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
ja dziewczyny ktore miały minimalny wzrost ktora zakonczył sie miesiączką policzyłam jako negatyw bo efekt wiadomo ,jako plusem dla mnie jest ciąża która trwa do teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil u mnie też porażka. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil czyli od początku roku 4 bety dodatnie (przynajmniej na razie do potwierdzenia jeszcze Dredzik i Zizia) na 18 bet wykonanych, czyli skuteczność 4/18 daje 22 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil... wiesz może czy można iść na samą kroplówke z intralipidu do provity (nie będąc ich pacjentka)? Zastrzyki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta u dr Janosz 170 zł. Czeka się ok tydzień na wizytę. Nie trzeba skierowania. Nie mogę przenieść się do Provity bo oni nie mają środków dla nie swoich pacjentów. I jeszcze zaktualizowane dane o betach z tego roku: Negatywne bety Sil Catarina Allessa Małami joafer dorciak ciociakachna Hope Madzia nikita (choć tu to raczej trudno wyrokować) zizia (do sprawdzenia) dredzik (do sprawdzenia) sunan (?) rubineye (?) jadzia (?) EDIT: Musicie mi wybaczyć, ale ja tych 3 ostatnich osób nie kojarzę w ogóle... Kto jeszcze? Plusy Vicky Yossari Kwiat Basia (z FB) Ewela Edit: czyli wychodzi 15 porażek na 4 sukcesy. Jakby nie było to wychodzi niecałe 27 %. A mamy Nikitę, która miała wzrost i spadek... Więc do obu grup się zalicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zapomnieliśmy o Polly i Madzi :( , więc 4 /20 daje skuteczność 20 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
HOPE gosc madzia przed chwila napisała że u niej tez negatywnie tak zrozumiałam plus 4 dziewczyny które były tylko jako gość i tez negatywy czyli robi sie 27 negatywnych ,cud miód i orzeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a gdybyś miała taką możliwość to byś sie przeniosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzie już dopisałam, Ale z Polly to mi wychodzi 16:4, a to daje 25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
te 4 dziewczyny z negatywem to nie madzia ani polly dopisane teraz tylko dodatkowo bo nie mialy nickow ani nie podpisaly sie imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro dziewczyny :( Ania na przeciwko mnie siedziała szczupła blondynka w długich rozpuszczonych włosach czarnej kurtce a na tych krzesłach koło drzwi blondynka w bluzce w paski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja jestem coraz bliżej decyzji, że jak teraz przy 3 podejściu nie wyjdzie, to się przeniosę - gdzieś. Ale nie wiem gdzie jeszcze. Mój mąż sugeruje Provitę. Ja myślę raczej o dalszych częściach Polski... GynC kusi mnie tym pakietem, ale już mnie zawiedli tyle razy,... jak przy tym podejściu zaś będę miała katolickie in vitro, to chyba już im nie oddam mojego ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia to ja nie liczę takich osób, to mógł napisać każdy jak się nie podpisał. Łącznie z którąś z nas, jak nie udało się jej zalogować i zapomniała się podpisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wydalam 350zl w g... I ciekawe czy się o to teraz wykłócę ...jak mialam punkcje to byla dziewczyna która miała właśnie tak dluuugo podawane i mnie to zastanowiło..ale dziewczyna przede mną miała tak jak ja szybko podane. Doradziła dr.Cz.i chyba pielęgniarki nie były na to gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
jak by nie patrzec skutecznośc marna biorac pod uwage ze nie mam y po jednej komórce tylko wiecej a i tak nic .nie wiem gdzie leży problem .mnie to bardzo boli bo ja zaszłam wswoja 1 ciaże za pierwszym razem niestarajc się specjalnie nie licząc kiedy mam owulacje a teraz nic .dla mnie to jest niezrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela ta dziewczyna z mojego pokoju właśnie do niech chodzi i sobie chwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope83, joafer i catarina powiedzcie mi kochane, jakie Wy macie zrobione badania immunologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odp. a powiedzcie mi ile płaciłyscie za zrobienie poziomu witaminy D ile sie czeka na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil tylko skuteczność to jest ilość pozytywnych w stosunku do wszystkich bet wykonanych czyli 4 na 20 daje 20%, Dorciak ja immunologie dopiero zaczynam, teraz czekam na wynik V Leiden i mutacji jakiejś - teraz nie pamiętam nazwy, badania robie na NFZ więc nie zlecił mi od razu wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×