Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Fif a nie 40 badań, mi się wydawało że oni na swoim FB napisali że dali 40 badań na każdą swoją placówkę. My 23-go mamy wizytę i się Artur zastanawia czy może nie zrobić dodatkowo tych badań by zobaczyć czy pozbył się infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 20 badań to nie za dużo. Chociaż pewnie jak się rano zadzwoni to może uda się załapać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil masz rację każdy oddział Gyn ma 40 badań. A jak ty się czujesz po tych antkach? już chyba masz połowę za soba?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już leżę, chyba stres i ta pogoda mnie dzisiaj załatwiły. Jutro będę latać znowu z L4, najpierw po pieczątkę do szefa a potem Zus. Aaa i mam zamiar pospać do 10 także kawy jutro nie pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Gratulacje Iwcia10, miło tak poczytać jak piszecie o Waszych dzieciaczkach i o przeżyciach w ciąży ach ciekawe czy będzie mi pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Ach taka mnie czasami najdzie nostalgio deprecha, biometr mam dziś niekorzystny leżę cały dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka dołączę do was tylko zwolnię tempo życia bo mam ostatnio sporo pracy że tylko jak wracam od lekarza i mam problem to szybko coś napiszę tu na forum a nie mam czasu o was poczytać. Dajcie mi trochę czasu to zagoszczę tutaj :) tylko sprawy uporządkuję bo jakbym zaszła w ciąże to muszę już odpoczywać. Napiszę jak będę już konkretnie wiedziała co z inseminacją i czy w tym cyklu w ogóle będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym chciała dziewczyny żebyście też już mogły oglądać buźki swoich dzieciaczków na ekranie. Jeszcze trochę i tak bedzie:) kiedys tez myslalam że nigdy tego nie doczekam. Zaczynam sobie uświadamiać że za 6-7 tyg maluch juz będzie z nami, jestem jednocześnie szczesliwa i przerażona wszystkim. Boje się że podczas cc pójdzie cos nie tak. Ritta ja mam 3 terminy;) myślę ze skoro lekarka idzie od 3 na urlop to zrobi mi cc na sam koniec lipca, mowila że jak szybciej nie wywine żadnego numeru to zobaczymy date 11 sierpnia ale raczej wcsesniej. Tego 11 by bylo super bo moj ojciec ma wtedy urodziny i chyba dostałby najlepszy prezent:) ale czas pokaze jak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny ja jutro mam wizytę w gyn a tak poza tym to wszystko wporzadku oprócz ze z m latam po lekarzach dziś miał neurologa ale już w poniedziałek wraca do pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia tak na ostatni moment też nie można czekać. 11 sierpień to trochę póżno raczej. A ten termin według usg to na kiedy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta, masz rację, to już w zasadzie połowa antyków. Dziś do południa czułam się bardzo źle, bardzo mnie jajniki bolały, prawie zadzwoniłam do Gyn... ale co by mi pomogli... potem już było lepiej. ale teraz już będzie z górki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta według miesiaczki 17.08 , wedlug prenatalnych 8.08 i 11.08 czeski film;)chciałabym tego 11 ale jak mnie wczesniej przycisnie to ciekawie nie bedzie. Tak okolo 5.08 by pasowalo no ale wtedy ktoś inny by mi robil ..no zobacze jeszcze. Malinka a Ty gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki;-) to robie kawe tylko mam ją z kim pić? Bo Iwcia ponoć dziś śpi do 10:-) Elusiowo powodzenia na wizycie, daj potem znac jak maluszek:-) Sil moze zadzwoń sobie do położnej czy te bóle są normalne i czy moze masz brac np nospe. Która kobita robi najszybciej bete?? Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, linka, ja sie z toba kawki napije :-) Macie racje dizewczyny, nie wiem co mi sie ubzduralo z tymi 20-wydawalo mi sie, ze tak pisalo na Bocianie. Jest 40, ale przy tylu pacjetach to i tak niewiele. Sil jak jak masz okazje to je zrob, bo dlaczego nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie bez zmian, czasem czuje brzuch-jak wczoraj, ale zwykle nie. Jestem troche bardziej zmeczona i nadal mam obolale piersi. To tyle z objawow. Mam nadzieje, ze na usg jutro zobacze juz serduszko, korcilo mnie isc wczesniej, ale stwierdzilam, ze jak nie bedzie zarodka to znow sie bede denerwowac. Jak bylam w ciazy z moja Milena to na tym etapie juz mialam mdlosci, wiec mam cicha nadzieje, ze tym razem bez nich sie obejdzie, bo z mloda mialam okropne, wymeczyly mnie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jednak wczesniej poproszę tą kawę;) ciężka noc mialam, juz wiecej nie mowie ze bede tak długo spala bo potem wcale nie śpię. A jeszcze mi nie pozwoliła namprawym boku w ogóle to sobie wyobraźcie moje wiercenie tylko na lewej stronie. Kto ma wizyty oprocz Elusiowo? Fif jutro ogląda brzdąca:) u mnie teraz na fotkach z usg nic nie widac tylko robi zdjecia poszczególnych części ciała bo wytlumaczyla mi że jak dziecko jest małe to fajnie je widać całe a teraz juz w calosci go nie uchwyci i faktycznie. Ale na ekranie jak łapie buzie to potem zmienia na 3d i tak fajnie widać:) teraz zapytam ile za taką fotkę kasuje bo pewnie w 3d to juz osobno się płaci jak w gyn przy prenatalnych chyba 50 zl za 3 zdjęcia o ile nic nie pomyliłam;) Kas betuje najwcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif tak to jest nie ma objawów źle, są objawy to jeszcze gorzej:-) ważne żeby z maluszkiem było wszystko dobrze, to daj jutro po wizycie znać co i jak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) to ja też kawę proszę;)ale dla Iwci zostawimy trochę ciasteczka;) Fifaszek jutro masz wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro na 8 rano u dr P bede :-) Jezeli tylko jest ok, to ja nie chce objawod, juz mialam z Milena-wystarczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia tak myślałam ze zajrzysz wcześniej to podaje Ci kawke:-) kas gdzie nam uciekłaś?? Kiedy robisz bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie wolna na prawym boku, bo przez prawy bok przechodzi żyła głowna, ktora można sobie przycisnac i zmniejszyc przeplyw krwi. do tego nie powinno sie z takich samych powodow lezec na wznak. Niestety z tego wszystkiego mialam z młoda rozstepy tylko na lewym boku, bo jak lezalam dosc dlugo w szpitalu to bardzo tego pilnowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif jutro już zobaczysz serducho jak dzwon:) mnie mdłości tez wymeczyly a teraz zgaga....a wczoraj mi powiedziała ze spokojnie na zgage mogę brac wszystko, migdały sa za słabe a leki na zgage nie zagrazaja ciąży to zasuwam potem do apteki;) ooo i Zus mi oddal zasilek, juz mam na pue zus przyznany ale bez daty wyplaty, myślę ze do tyg powinni mi przelać. I mądre bylo zabierac? Jak za chwile oddaja? Mowilam wczoraj w recepcji przy wypisywaniu L4 o zmianie adresu bo mialam kontrolę i dziewczyna powiedziala ze juz kilka babek miało ktorym wypisuje zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, nigdy tak nie bylam na l4, jak to jest? My zglaszamy pracodawcy i co sie dalej z tym dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pisze do Was pierwszy raz choc czasami wchodzilam i sledzilam Wasze starania. Odebralam wczoraj 2 wynik bety - 740, udalo sie za pierwszym razem w gymcentrum. Nie chce sie jeszcze cieszyc bo to dopiero poczatek i jeszcze dluga droga ale po 5 latach walki, operacji histeroskopi, laparoskopii, inseminacji i depresji odczuwam ulge. Trzymam kciuki za kazda z Was mocno. Przechodzilam in vitro w prowicie i jezeli jest ktos kto sie zastanawia czy zle nie zrobil ze nie poszedl tam moge tylko powiedziec ze zrobil najlepsza rzecz. Caly proces w provicie byl koszmarem i mislalam ze juz nigdy nie podejdziemy do in vitro. Tutaj od poczatku bylo zupelnie inaczej spokojniej bez nerwow lekarzy i jest skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×