Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość hope dies last
Dzięki wam za informacje. Ritta 6.30 ooo matko ja mam budzik na 8.30 aby zażyć eutyrox. Ale chyba sobie przesunę na 7.30 aby rzeczywiście była większa przerwa między zastrzykami :). Znowu wariuje czytam jakieś pierdoły typu 1000 odpowiedzi na pytania które tworzę sobie w głowie dosłownie co 5 sekund, haha tak że nie nadążam szukać odpowiedzi bo już mam kolejne i kolejne i jeszcze jedno pytanie hihi. Czekam dalej na badania genetyczne jeszcze nie ma :/ hmmm. Teraz oglądałam pogodę podobno na weekend mamy przygotować sobie coś ciepłego phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwcia Na szczęście podchodzę na cyklu naturalnym choć zobaczymy czy coś z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ritta jeszcze nie mam maleństwa w brzuszku...jadę po niego w środę... Właśnie wróciłam z gyn...w aptece zostawiłam 900zł bo oczywiście 4 opakowania lutinusu muszą być;/;/ Ogólnie jestem jakoś załamana tym wszystkim...dzisiaj w sumie u dr M byliśmy tylko my więc trochę dłużej w gabinecie posiedzieliśmy ale oczywiście o tym żelu zapomniałam się zapytac.... Mam nadzieję,że on mi będzie robił transfer to się go zapytam przed... Zapytałam go dlaczego tylko jedna komórka się zapłodniła?co jest powodem? komórki?plemniki? Wszystko ok...i czasami tak się zdarza,że się nie zapładniają z niewiadomych przyczyn...:(:( od jutra zaczynam brać lutinus....do wtorku+fragmin wtorek wieczorem.... W sumie nawet niewiem o której mam transfer bo maja do mnie dzwonić z labolatorium w poniedziałek lub wtorek.... Dziewczyny a ten euthyrox musi się brać z takimi przerwami?? bo ja wszystko razem biorę...;./;/ ehhh Fif gratuluję podwójnego szczęścia:):):) Suuper:) pewnie jesteś megaaaa zaskoczona?:) Grania i ani_ani Wy miałyście ten żel?? bo już zapomniałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami skoro byliscie jedyni to sie mienelismy, ja siedzialam na "wygodnym" fotelu jak Wy wchodziliscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii to super że w środę jedziesz po maleństwo;)też masz euthyrox? musi być zabrany z ok. 30 minutową przerwą;)bo się nie wchłonie;) tak samo encorton. Catarina no torby to już pomalutku będziecie pakować. Chociaż teraz to chyba taka moda na te torby spakowane. Ale pewnie będziesz spokojniejsza jak będzie stała i czekała na ten moment;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta dzięki-bo nie wiedziałam...to od jutra biorę z 30 minutową przerwą... Ale endometrium miałam już dzisiaj 10mm w 8dc aż dr M był zdziwiony-zapytałam się go czy to źle to powiedział,że nie:P i taka gatka:P Fif yyy niewiem ja dzisiaj byłam tak zestresowana przed tą wizytą,że nikogo nie widziałam...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem co do tej torby pakować ;) ale też muszę coś naszykowac. Hope, Malami jeszcze chwilka i czekamy na Wasze betki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif czy ja dobrze pamiętam ze T pobrali kilka plemników tylko i jeszcze chlopak "zdziałał" bliźniaki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia najważniejsze to spakuj telefon i ładowarkę a resztę to mąż ci dowiezie;)a i żeby był net w tel. bo musisz zaraz nam napisać jak się czujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trapka zapomniałam ci pogratulować :) tak sie ciesze takimi dobrymi wiadomościami to miód na moją duszę i psychikę że każdy ma szansę na powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co;)przecież będę tutaj z nerwów kit z okien jeśc(ale pech w plastikach nie ma kitu) i czekać na informacje. Zaraz masz pisać co i jak!!!! wolę już teraz napisać o tym bo potem mogę zapomnieć;)Malinka i Catarina też telefony spakować proszę do szpitala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Malami jak będą do Ciebie dzwonić odnośnie godziny transferu to powiedz im wtedy o tym żelu embriolog musi wiedzieć wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dziś tu bardziej działamy. Trampka - witam i gratuluję :) Fif - ty już wiesz. Jesteś the best :) Małami - trzymam kciuki za przyszłotygodniowy transfer. Ja miałam dziś straszny dzień w pracy, ale to już koniec na ten tydzień. JUtro idę na ślub brata i weekend, potem szybko weekend minie, poniedziałek zaś będzie koszmarem - a we wtroek Gyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Aldza to im powiem jak będą dzwonić:):) Trampka ja również Ci gratuluję:):) Coraz więcej mamusiek na forum to daję kopa do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami ani ja ani ani_ani nie miałyśmy tego żelu. Ja zapomniałam zapytać i tak by mi nie dali bo to moje pierwsze podejście. Coś nam positive dawno znikneła i bimbałka jakaś ciuchutka. Dziewczyny piszcie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trapka ja też gratuluję ;)jakoś przegapiłam i nie napisałam;)witam cię na naszym super mamusiowym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania a Fif przy pierwszym razie miała żel. I ja będę o niego pytała. Muszę sobie zaś pozapisywać pytania na wtorkową wizytę. Fif nie wybierasz się tam wtedy? :D Grania i Ani_Ani we wtorek betujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif gratuluje:) oby więcej takich wiadomości! Catarina ja z nią jeszcze nie rozmawiałam o cc, poza tym kiedy to może być. Powiedziała ze w 38 tc. Na następnej wizycie spróbuję więcej ustalić. Ja o torbie jeszcze nie myślę. Na początku lipca będę prala ciuszki i wtedy spakuje się do szpitala. Bez przesady, jeszcze mamy czas. Nie ma co się stresować. Poza tym tak jak Ritta pisze, ważny tel i ładowarka a resztę można dowieźć, nawet 60 km;) A czego Ci jeszcze brakuje? Ja nie mam butelek, smoczkow, kosmetyków, laktatora no i niani. Jeszcze myślimy nad tym monitorem oddechu. Catarina a Ty kiedy masz wizyte? Hope fajnie ze juz zaczynacie:)trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Dziewczyny trzymajcie kciuki jutro jadę do gc na usg zobaczymy ile komórek wytworzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldzia będzie dobrze;) Sil jak tabletki? znikają?;)chyba po niedzieli masz wizytę już?;) Grania wtorek tuż..tuż...;) Bimbalka co tak uciekłaś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania bo jak coś to ja we wtorek jestem w Gyn :D Ritta powoli znikają. Dziś był na tyle straszny dzień (dentysta, ból głowy, masa pracy), że ból jajników był przy tym niczym... We wtorek mam nadzieję, że dr M rozpisze stymulację i zacznę odliczać dni do @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wyjazd na wakacje szykowac torby?Ja mam meza przy badanbiu zawsze i wspieral porody.do tego on mial glowe by spakowac Niezbedne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
malami ja zapytałam o ten żel( byłam na wizycie przed transferem u dr. Piekarz) i powiedziała, że dają tylko przy ostatnim podejściu a Fif dostała przy pierwszym ale nie chciałam dyskutować z nią. Będę miała następną stymulację to wcześniej powiem dr. Cz żeby mnie teraz nie wyrolowali z tym żelem. Sama jestem ciekawa jak to jest, że te moje komórki dotrzymały do 5 doby a nie przekształciły się w blastkę...wszystkie 4 sie tak samo zatrzymały :( Bete robie we wtorek ale nie w Gyn tylko w Częstochowie, nie będę na badanie taki kawał jechać. Wczoraj to plamienie było minimalne, dziś troszkę większę ale dopiero zaczęlo się po południu. Na szczęscie pomijając fakt iż po wczorajszych boleściach w nocy zaczęły boleć piersi i obudził mnie nad ranem ból jakbym okres miała dostać to dziś poza dalszym bólem piersi i plamieniem żadnych dolegliwości nie stwierdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani z tym żelem z tego co poszperalam na necie piszą różnie, że decyduje lekarz o danym przypadku lub że kliniki mają na niego ryczałt i potem są ograniczenia. Co ciekawe na Naszym Bocianie dziewczyna pisze cos takiego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?..............Witam Dzisiaj w Gyncentrum w Katowicach odbyłam rozmowę z Panią dr Bednarską-Czerwińską i zapytałam ją jak to faktycznie jest z tym EmbrioGlue. Usłyszałam od niej że wcale to nie wygląda tak jak zostało to opisane powyżej. Pani doktor stwierdziła, że nie ma możliwości sfinansowania EmbrioGlue w ramach Programu nawet jeśli lekarz uzna że jest niezbędnym elementem procedury. Powiedziała nawet, że w przypadkach pacjentek objętych Programem u których zastosowali EmbrioGlue to oni jako klinika ponieśli koszty ponieważ MZ nie pokryło kosztów tej procedury. Chciałabym wiedzieć jak to w rzeczywistości jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×