Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Aldza
Iwcia10Ja za super glue placilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Ani ani więc jesteś z Czestochowy fajnie ja też z tamtych stron pochodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Ja mieszkam za Czestochowa a dokladniej to za Klobuckiem ;) Iwcia nie wydaje mi sie zeby klinika tak sama z siebie placila za to...w innych klinikach oficjalnie sie mowi ze jest na NFZ...no nie wazne zreszta...napisze jeszcze tutaj o moim plamieniu...krew sie pojawila, nie duzo bo na wkladce nie ma ale juz bedac w wc jest na papierze...nie wiem czy to tak powinno byc...jak do wieczora nie minie chyba zadzwonie do gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani_ani w Cz-wie tez jest gyn, jak maja swoje lab i niewiele roboty to wynik jest w 40 minut(w katowicach jak mieli mniej to kazali mi poczekac i napisali na cito).Iwcia-dokladnie tak. Moj T mial "pojedyncze plemniki w nasieniu", bylo ich tak malo, ze nie byli w stanie zrobic drugiej czesci badania. Tam, gdzie sie wpisuje ruch, budowe itd, moj mial napisane "zbyt mala ilosc plemnikow, aby moc okreslic parametry". Takze nie dosc, ze tylko kilka to okazaly sie "super rzolnierzami" :-D Choc ja sobie mysle, ze jak zrobili IMSI, a wtedy widza je w powiekszeniu 6600 to wybrali tych 5 naprawde najlepszych. Jak bylam po punkcji i dr M przyszedl ze mna porozmawiac to od razu go zapytalam o nasienie to poszedl sam sie dowiadywac i stwierdzil, ze "szalu nie bylo, ale dali rade" i mielismy dluzsza abstynencje bo 5 dni. A co do 5 dniowych zarodkow to u mnie 4 dotrwaly do 5 doby. Dwie z nich sie przekszatalcily i je zamrozili,a dwum dali szanse do 6-tej i okazalo sie, ze nie daly rady. Wiec cos pewnie bylo tam nie do konca halo z nimi. Dziewczynki moje kochane -ja to mam tak, ze jakbym miala wybor to chetnie obdzielilabym moim szczescie Was wszystkie, dalabym kazdej po porzadnym zarodku i niech sie dzieli. Nam okazalo sie, ze prawdopodobnie nie beda potrzebne te zamrozone, ale bbaaaardzo bym chciala, zeby komus daly szczescie i dzidzie. I jestem dumna z tych matek, ktore oddaja nadmiar komorek. Na forum bezplemnikowek na pierwszej stronie jest npaisane"jezeli masz zbyt wiele komorek zastanow sie nad dastwem". My sami bylismy zdecydowani na dawce, zanim podeszlismy do in vitro i wiem, ze czasem to jedyny ratunek. Spootkalam sie z dizewczyna na punkcji, ktora nie miala 30 lat, a juz korzystala z komorki dawczyni. Wiecie, ze ja pierwsza proba wyszla uwaga 22tys! I wtedy stalo sie to dla mnie baaardzo rzeczywiste to, ze jedna z nas moga, a inne nie. Ja iwem, ze to wybor, kazdej z nas, ale namawialabym nad refleksja przed decyzja. Powiem Wam jeszcze jedno, jak zdecydowalismy sie na dawce to sie okazalo, ze z moja grupa krwi jest jeden, slownie jeden, ktory dla nas sie nie nadaje! Po zastanowieniach embriologow, znalazl sie inny z mieszanki grup krwi mojej i T. A to oznacza, ze ja z pewnoscia moglabym dac komorki i bylby na nie "popyt", bo gdybym to ja nie mogla ich wyprodukowac to na pewno nie byloby dawczyni z moja grupa krwi, skoro dawcy nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani dlatego to wkleilam bo zdziwilam się co ta dziewczyna napisala a jeszcze bardziej co jej Cz nagadala. Mi się wydaje że lekarz decyduje o podaniu zelu w zależności os przypadku, u Fif może zadecydowalo tak słabe nasienie a u Bimbalki z 10 transwer bo gdyby mogli to kazdemu dac to pewnie juz po 3 sami by zaproponowali. Aldza ale ty za to płaciłas w refundacji? Fif raczej po tamte rodzenstwo pewnie juz nie wrocicie, chyba że odczujecie niedosyt wrzaskow;) tych 2 szkrabow to co innego;) i oddanie ich parom ktore czekają na zarodki a nie mają szans na swoje jest prawidłową decyzja, mnożenie ich w nieskonczonosc jest bez sensu. U mnie są 3, nawet gdy wrócę po 2 to jeden też poszuka nowych rodziców bo maksymalnie wrócę raz nawet jesli sie nie uda z tymi dwoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu od jakies 3 nie spalam:( usnelam teraz chyba na godzinę..nie wiem co mi z tym spaniem się poprzestawialo. Kto dzisiaj ma wizytacje??? Malisia jakie pieluchy uzywasz? znaczy sie Twoja malutka:) czytam różne opinie, kupilam na poczatek pampersy, cenowo wychodzą te po 0.46 szt czyli nie ma az takiej roznicy do Dady która tez troche osob na forum chwali tylko zeby nie byly jakies lipne potem;) mialas je do porownania? I jak poczytalam ze noworodek zuzywa tak 10 szt na dobe to mnie lekko zaskoczylo;) nie mówiąc jak machnie co chwile kupala;) Fiffff dotarlo juz ze bedziesz miala 2 szkrabusie? Do mnie by chyba nie docieralo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim, może kawkę?;) Fif ja tak wpadam z partyzanta a potem się witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że z innym wpadaniem oprócz tutaj jest problem;) u mnie pada, brzydko.....kto ma przepis na pulchne ciasto na pierogi? bede robic z truskawami a zawsze wszystko daje na oko i potem mam jakies twarde...Ritta?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Hej i ja się witam :) od rana widzę poważne dyskusje tu... Ja o żel zapytam dr M we wtorek, jak to z nim jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie dziewczyny :* Ani ani ja tez miałam 4 komórki klasy A, bardzo ładnie się rozwijały ale nie przekształciły się w blastocyste :( . Przedłużyli nawet hodowle do 6 doby ale to i tak nie pomogło. Fif serdecznie gratuluję :* super wiadomość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz cały czas myślę o tym moim długim protokole :-), dobrze że wizytę mam w poniedziałek to wypytam lekarza ile to wszystko trwa no i wspomnę oczywiście o tym żelu :) mam nadzieję, że nie będzie robił problemu bo to moje ostatnie podejście. Trzymam dziewczyny bardzo mocno kciuki :*, czekamy na kolejne wysokie bety :-) !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki;) Fif jak nocka ze świadomością że masz dwa serduszka? Ani masz nadal te plamienia? może słaby progesteron i trzeba zrobić badanie krwi? zadzwoń do Gyn lepiej;) Iwcia nie pomogę z pierogami;)nie robię,nie umię jestem za leniwa;)robi teściowa albo mama;)cóz niekiedy trzeba odpoczać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny i deszczowy piątek. Tyle się tu dzieje a przyszły tydzień to będzie mega interesujący i oby szczęśliwy dla betujących, transferujących i wizytujących;-) ja sama mam wizytę w pon i mam nadzieję ze stymulacja tuż tuż:-) a jak chodzi o ten klej to pytałam dr M ostatnio to nie zaprzeczył takze raczej będe go miała bo mam ostatnie podejście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldza
Iwcia10 ja mialam żel prywatnie bo ja prywatnie podchodzę placilam 350 zł ja do pierogów do ciasta ba nie dodaje sera mielonego ciasto jest bardzo miękkie a sera wogole nie czuć i każdy się zachwyca moimi pierogami. ani ja też miałam problem z skurczami i plamieniem zadzwoń lepiej do gc, ja dziś jadę na wizytę to pogadam z dr m mam nadzieję że poświęci nam 5 minut dosłownie tyle potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Fif nie dość że ma podwójne szczęście z małej ilości nasienia to jest przykładem ze na luteinie też można:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Narazie jest rozowo... Jak sie nasili to dzwonie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrzebuje kilka dni na to, by dotarlo do mnie, ze to dwa serducha:-) Moja mloda bedzie miala blizniacze rodzenstwo po jednej i po drugiej stronie (byly maz ma dwie corki blizniaczki). Okazuje sie na oim przykladzie, ze nawet w sytuacji wydawaloby sie beznadziejnej sa szanse na szczescie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi się odechciało robienia pierogów; ( dr M pewnie pomysli" co one wszystkie o ten żel pytają teraz?":) ja podchodzac nawet jie wiedzialam ze cos takiego istnieje.Fifka pobiła nas wszystkie;) pierwsza beta 8, plemniki na palcach można by policzyć, luteina, jeden pecherzyk na pierwszej wizycie ...a tu bliznięta:):) Fif udowodnilas że jednak z kilkoma żołnierzami i na luteinie można i to podwojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to dzięki temu magicznemu forum można się tyle fajnych rzeczy dowiedzieć :-) Dzięki Wam zaoszczędziałam na lutinusie bo kupowałam go na Olimpijskiej w Bytomiu, dzięki Wam poproszę o żel no i oczywiście tym razem zastosuję luteine. Fif jest żywym przykładem, że chyba nie ma żadnej różnicy oprócz ceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz słuchajcie, dzwoniłam do laboratorium w szpitalu po ile jest to badanie ktore mam zrobic d-dimery i koszt 15 zł, a w śląskim laboratorium....tylko 45 zl to samo badanie...mądre to? chyba ta sama zasada lutinus i luteina;) Catarina babka mi powiedziala ze to badanie robi się w ciazy zeby sprawdzic krzepliwosc krwi. Na wizycie dopytam o co dokladnie chodzi bo takie badanie mnie tylko pogrąza w stresie przed cc i jakimś krwotokiem...wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta chyba te nasze hustawki przy takiej pogodzie nie będą za bardzo wykorzystane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już kiedyś pisałam,że czytając te wszystkie fora i różne historie to własnie młode kobiety tak do 35 lat jeżeli nie mają żadnych problemów i są słabe plemniki czy słabe nasienie ;)to wtedy są największe szanse!! In vitro właśnie najszybciej sprawdza się w takich sytuacjach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia moja huśtawka jeszcze w pudełku;)jedzie do mnie..no ale w taka pogodę to chyba na tarasie tylko postoi;)i to zapakowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Właśnie wróciłam od dr M pęcherzyki rosną przepisał mi jeszcze do gonalu i menopuru cetrotide. W poniedziałek na usg i w środę lub czwartek punkcja. Pytałam o acard mogę brać ale dopiero po transferze pytałam też o skurcze macicy i o plamienia po criotransferze mówił że to nic poważnego. Ja właśnie około 5 dpt miałam małe plemienia i potem dopiero około 9dpt też się zaczęły mówił że to pewnie jakieś naczynko pękło a co do skurczy to przepisie mi nospe lub relanium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza no to lada moment i bedziemy czekać na Twoje info po punkcji a potem trzymamy kciuki za bete:) Ritta moja stoi i czekam az ja tak porządnie deszcz zleje;) bylam w smyku, jest -30% na ubranka. Jakosciowo trzeba przyznac że maja fajne te ciuszki, tylko trochę drogie. Dzisiaj jak poobnizali ceny to mozna pokupic fajne rzeczy, tylko że ja już chyba oprocz jeszcze kilku kaftanikow to wszystko mam z ubranek. Dokupiłam dzisiaj skarpetki, czapeczki i rajtuzy i chyba mi starczy, jeszcze z allegro 6 śpiochów mi przyjdzie. Teraz resztę tych wszystkich rzeczy jeszcze..ale tego jest; ( miałam okno myc ale pewnie zaraz zasnę bo mało spalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×