Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niki654

Brak miesiączki przez odchudzanie . Pomocy!

Polecane posty

Cześć. Mam problem. Dość długo ciągne moje odchudzanie. Kiedys jadłam ok 800 kcal i straciłam okres, lecz gdy wróciłam do normalnego jedzenia wszystko wróciło do normy. Ostatnio jadłam w granicach 1500 kcal i okres znów się zatrzymał. Zaczęłam jeść jak kiedyś-dużo. I nic. Okresu nie ma. Teraz ponownie staram sie zrzucić kg, nie licząc kalori , lecz jedząc zdrowo. Bez słodyczy itp. Dodatkowo ćwicze. Za tydzień miną 3 miesiace jak nie mam okresu. Nie wiem co robić. Pewnie bd musiała wybrać się do lekarza.. ;/ Chce zrzucić jeszcze troche kg, jednak boje sie, ze jeśli pójde do ginekologa, to on da mi jakieś leki hormonalne i od nich albo przytyje, albo ten lekarz po prostu każe mi przytyć bo nie bedzie innej opcji na przywrócenie okresu. Nie chce znowu tyć itd. Chciałabym poprostu wziąść te leki i żeby okres znów wrócił , a ja nadal bym sobie powoli traciła kg. Czy to możliwe.? Czy musze wybrac? Albo sylwetka albo okres?;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytyc ci raczej nie poleci, jedynie zaniechać dietę. a powiedz, ze nie chcesz tabletek, które "tuczą", jak się je odpowiednio dobierze, to wcale nie musisz przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff to się strasznie cieszę. Bo naprawde nie chce tyć.!!;// :( Jem zdrowo . Wgl tyle ile potrzebuje. Tyle ze bez słodyczy. Wiec w sumie to żadna diet tylko zdrowy tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×