Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinka_pees

Henna w żelu, kremie czy proszku ?

Polecane posty

Gość Karolinka_pees

Mam pytanie, jestem blondynką i mam straaaasznie jasne brwi. Zazwyczaj jak chodzę na regulcje brwi to kosmetyczka mi kladzie henne, ale place za samą henne 7 zł - co 2 tygodnie. Kolezanka mowila mi, ze sama sobie kladzie bo to nic trudnego i polecała henne w kremie . Taka jak tu: http://www.splendore.pl/REFECTOCIL__Henna_w_kremie___JASNO_BRAZOWA_p9753.html Znowu moja kosmetyczka mówi, ze najlepsze są w żelu, a w sklepach widzialam w proszku za dosłownie grosze. Proszę o pomoc jaka jest najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w kremie
Chyba nawet tą samą i jest duuuuuzo lepsza niż te w proszku - wygodniejsza, nie mam problemu z konsystencją jak w wypadku proszku i mam ją od bodajże połtora roku i dalej jest nic sie z nią nie stało i starcza ciagle na co 3 tygodniowe farbowanie. Co do żelu przyznam, ze mnie zaskoczylas - nigdy o tym nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiDżaMka_Por
też uzywam w kremie ;] ^^^ proszek ujdzie ale porownaj cenowo nawet ^^ odrazu widac co lepsze :]] o żelu slyszalam i ponoc super, ale w sklepach nigdzie nie widzialam takiej ..O-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łahaga
Nie boicie się same sobie robić henny? Ja się przymierzam, ale jak coś nie wyjdzie to nie wiem co zrobię... Rzęsy też robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_pees
tu maja tą w zelu : http://www.splendore.pl/Henna_do_brwi_i_rzes_w_zelu__podwojna_porcja_czarna_p2197.html wszystko w niej jest -woda utleniona, ten zel i jakis zageszczacz. moja kosmetyczka mowi, ze duzo lepiej sie rozprowadza i nie lapie tak skory w sensie ze nie farbi, jesli dobrze rozumiem :PP ale z tego co tu widze to skoro jest wszystko razy dwa to chyba tylko na dwie aplikacje jest, wiec chyba bardziej sklaniam sie do tej w kremie :)))) a czym to sie naklada? patyczkiem do uszu najlepiej? czy mozna cos kupic do nakaldania henny na brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiDżaMka_Por
karolinka_pees : ta w zelu moze byc ciekawa nie wiem czy sie nie ksusze na proobe :]] nie nazekam wogole na krem ale lubie probowac nowych rzeczy ^^ O] Jesli chodzi o oszczednosc kasy - to zdecydowaniEEEEE KREM! ;D ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_pees
łahaga : ale jak żęsy ? kurcze balabym sie chyba, ze do oka sobie to naloze :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_pees
Pizamka_por: dziekuje za rade! :) a ty robisz tez zesy?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiDżaMka_Por
ja nie musze bo mam brązowe (jestem szatynka naturalna). ^^^ Ale ponieważ farbuje wloski na czern to musze lekko przyciemniac brewki ^^ O.o Kiedys robilas zesy, tak na proobe i nie ma w tym nic trudnego , ale fakt : trzeba uwazac , zeby nie dostalo sie do oka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wole isc do kosmetyczki
bo wole miec zrobione idealnie ;D wiadomo, jak ktos ma zdolnosci to ogarnie to i bedzie robic ladne sobie, ale ufam specjalistom :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiDżaMka_Por
Kazdy robi jak woli :] ^^ O.O ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za analfabetki żesy zamiast rzęs macie, tylko pogratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×