Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ja duzo jezdzilam na rowerze a rowera juz nie mam i od dwuch tygodni jem i jem nie wiem co sie ze mna stalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja millutka juz w ogole zaczynam żula przypominać i wracam do czarnych ubrań co potęguje wrażenie menelstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa ! jak tam ? no to niedziel witaj w klubie szlam dzisiaj przez miasto i kazdy gapil się na mnie jakbym na czole wypisane miala, ze jestem wariatką. w dodatku zaczelam plakac stojac w kolejce w banku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa, czekam az mi sie alko schłodzi na zimnej podłodze. Postaram się wypić jak najszybciej, aby się uśmiechnąć przynajmniej, ewentualnie calkowicie załamać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz pod depresje podchodzi :( tez czasem potrafie sie poplakac publicznie.ludzie to juz od dawna dziwnie na mnie patrza jeszcze nic gdyby to byli sami faceci ale czesto sa to tez kobiety dlatego mnie to dziwi.Raz sie poplakalam na ulicy i mnie taka kobieta zaczepila z pytaniem co sie stalo czy chciala bym porozmawiac i wogole ze ona chetnie wyslucha i ze tez ma depresje zaluje ze nie wzielam od niej numeru tel.zazwyczaj jak juz mnie ktos zaczepi na tej ulicy to sie mnie pytaja czy jestem czeszka,ukrainka,ruska,rumunka i tak dalej nikt nigdy nie zgadnal ze jestem polka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Jestem, z lubym bylam dzisiaj w zoo i glaskalam kózki takie slodkie byly :D Dzis ide wczesniej spac, bo jutro mam wolna chate caly dzien i moj juz przybedzie przed poludniem :) Faza dzis umiarkowana, wiec troche z dnia mialam. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam wlasnie niedziel caly czas czegos, bo wszystko mi się juz przesłuchało. millutka, na mnie jak ktos sie popatrzy krzywo na ulicy musi liczyc się z tym, ze może miec to opłakane skutki. dzieki bogu w chwilach, gdy mam atak zazwyczaj jestem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel kochanie . podłączyłam sie pod dobre radio. sorry ,nie inputuj kawałków \ja nie korzystam dzisiaj\.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×