Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Zaraz zobaczysz wiązankę w moim kierunku, od Nox:-D mieliśmy przyjemność popisać na innym topiku:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa dyskucja, chetnie bym sie udzielila, ale niestety dzisiaj moj stan jest kiepski. brak mi werwy, weny, a swoje odczucie mogę jedynie pojedynczymi słówkami wyrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie miała co pić pewnie juz bym dawno spała, dlatego chyba nie musze nawet wspominac o tym, ze piję. wlasnie mi sie piwo skonczylo, ale jeszcze wino mam ze wczoraj. spuchły mi dłonie. żyły wyszły na wierzch :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Grzesławie, na klawiaturze mi się nawet źle pisze. niedziel, sama nie jestem w stanie ruszyć z miejsca. nic nie robię. a nie, robię. piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie dlaczego przegrałem życie? Otóż dlatego że jestem zamknięty w socjopatycznej, cynicznej, ironicznej, egoistycznej, wkurwiającej skorupie, która ma wyjebane na wszystko i wszystkich i przez tą skorupę nie potrafię się przebić i ona sprawiła że "ja" mam problemy w kontaktach z ludźmi bo przez nią nigdy takich kontaktów nie nawiązywałem bo miałem na nie wyjebane. I ona się we mnie wżera i mnie dusi. Oto dlaczego przegrałem życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo żałuję, ze nie potrafię pomóc. głupio się czuję, kiedy nawet nie wiem co odpowiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz czy bedziesz do konca sam. nikt nie wie nic. chyba, ze mowisz o takiej samotnosci duchowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×