Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ja tez kiedys widzialam taki strasznie wielki jak wracalam do domu noca i sie go wystraszylam i ucieklam,malo co mi serce nie wyskoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia, ale musiało to wyglądać zjawiskowo. millutka, spierdalałaś przed ksieżycem ? :D u was cos dziwne te księżyce są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co mialam zrobic jak on taki wielki byl?przestraszylam sie :O pierwszy raz cos takiego widzialam i bylam pod wplywem alko albo spalona nie pamietam to bylo jak jeszcze w Pl mieszkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialam jeszcze czegos takiego, trudno mi sobie nawet wyobrazic zapierdalający ksiezyc. millurka, to tak jak ta kolezanka moja. co tez sie przestraszyla. tlyko, ze jej na zdjeciu nie wyszedł. nie w sensie, ze zamazany, tylko go po prostu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracaj millutka, mozesz do mnie przyjechac, mam dol wolny, chyba, ze bardziej na łonie natury chcesz to przyczepke kempingową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że te chmury były niżej w rzeczywistości niż księżyc, tylko były na tyle cienki że księżyc się przez nie przebijał i to tak wyglądało jakby był poniżej chmur :O No ale z drugiej strony... wyraźnie widać granicę pomiędzy obszarem zachmurzonym, a niezachmurzonym, więc czy one takie cienkie były? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie polozyc cholera, spac przez Was nie poszlam. spię juz. ciało śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież chmury występują w atmosferze, a księżyc jest poza nią. Więc jakim cudem księżyc był poniżej chmur? Albo o czymś nie wiem i jestem w błędzie... no ale nie ma nic w necie na ten temat, albo to naprawdę był statek obcych a nie chmury.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie patrzymy na niego nie w poprzek, ale wzdłuż atmosfery i jego nie widać, a tylko jego światło przez grubą atmosferę jak przez mgłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×