Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

tez bym tak chciala, tylko dziwek nie potrzebuję. nie mam ambicji, zainteresowań, nic mi się nie chcę, nic nie czuję. Alkohol mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na tych studiach Twoich nie ma nikogo takiego, kto wzbudziłby Twoje większe zainteresowanie ? muszę obwieścic rodzicom, ze rzucam szkołe. nie wrócę tam, bo nie mogę patrzeć na tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie oj niedziel nie wiem czy rozwaliles wesoly topic raczej on wesoly nie jest gdyby byly tu osoby szczesliwe w pelni to podejrzewam ze nikt by nie pil tyle ile pije a nawet zapewne nie siedzial tylko cieszyl sie zyciem.zycie jest smutne niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz niedziel, Ty przynajmniej masz, a ja wróciwszy z pracy zjem obiad i spadam powłóczyć się i wypić trochę, później do domu i piję dalej, siedzę na kafe. od jakiego czasu tak wlansie to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes niedziel interesującą osobą, przynajmniej na kafe. zastanawiam się jak to wygląda w realu w Twoim przypadku. Chciałabym zobaczyć chociaz jeden dzień z życia niedziela, nawet jesli ma się jego akcja ograniczyc do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem niedziel, ja z nią w ogole ostatnio kontaktu nie mam. a moze przeze mnie ? Nie chciałabym tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wailing for your sorrow Is only my way to comfort you odnosnie ksiezyca, znajoma raz mi mowila, ze widzieli ogromny ksiezyc z chlopakiem. byl tak wielki, ze zrobila zdjęcie, na ktorym księżyca niestety nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego rozświetlał te chmury, było coś takiego widać... takie kolory, jak plamy z ropy (?) na drodze nieraz takie kolory mają... to takie kolory blade były na tych chmurach... i do tego momentami ten księżyc miał taką mocną, niebieską poświatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widzę nic. mam żaluzje w oknach. a chyba pełnia jest, albo prawie pełnia, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×