Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

u mnie tez psa nie chcieli a teraz podejrzewam ze zyc by bez niego nie mogli w domu ale przyjac go musieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 13letniego pekińczyka :D ona jest dziwna. przypomina mi siebie, jest strasznie kapryśna, wiecznie nadęta i jakby smutna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj musze powiedziec ze tez sie do mnie upodobnil ale podobno mowia ze pies upodabnia sie do czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i owczarka niemieckiego, ktory ma moze 2 lata. wczesniej tez mielismy owczarka, ale prawdopodobnie otrul go pewien piedolnięty skurwysyn :] i szczerze powiedziawszy zycze mu tego, aby zdychał powoli i w cierpieniu :) gdybym mogła urzeczywistniłabym wszystkie moje wizje, ktore mi sie w glowie pojawiają na mysl o nim,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka .. no wlasnie ja mialam wtedy dwie takie paczki , jedna normalna cicha ..( tylko czasem pijaca ) a ta druga .. prawde mowiac nie wiem co ja chcialam sobie udowodnic .. zostawilam tamtych ludzi .. poszlam do tamtych .. oni byli tacy , ze jak ktos bierze to bierze kazdy .. ja szara myszka jeszcze wtedy .. robilam wszystko by sie przypodobac , w pierwszej chwili odmowilam ale ze mnie zakpili .. wiec wtedy sobie tak tlumaczylam ze nie chce wyjsc na gorsza .. wzielam .. i tak bralam 2 lata w tym rok tak ostro nalogowo ... potem byla przyszla milosc taka prawdziwa .. tak mi sie wydawalo ... nie wiem jak to zrobilam ale rzucilam wszystko z dnia na dzien , kurewsko bylo ciezko .. ale dalam rade , po dzis dzien jestem czysta , co prawda milosc nie przetrwala ale dala mi klucz do lepszej przyszlosci , dzis mam 24 lata i moge dumnie powiedziec .. ze popelnilam duzo glupot , bledow ale jestem z siebie dumna ze wyszlam z tego gowna i za nic w swiecie do niego nie wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys chodzily plotki o mnie, ze koty wpierdalam :D dlatego, ze uubierałam się na czarno i chodziłam często na cmentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziel, wiec sie nie upodobnil, bo Ty glupi nie jestes. millutka DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc milutka pekinczyk .. hehe .. fajny tez piesek ..co powiecie na to , mi pieerwszego psa otruli jak mialam 7 lat , wzielam noza takiego plastikowego haha poszlam do sasiadki bo wiedzialam ze to ona i pogrozilam jej ze jak jeszcze raz to jej zrobie krzywde, tak bardzo bylam zla .. 7 letnie dziecko .. najgorsze bylo to ze byl to dzien dziecka .. strasznie kochalam tego psa, kolejnego tez mi otrula ... na trzeciego tez kosci rozklada .. BYDLACKIE ZACHOWANIE. mowie wam gdybym miala jak to bym te kosci w dupe jej wepchnela:) pulpety hehehe moze i tak:):) ... z tym ze nie duze !:) moj ma tylko 1,5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, to smutne. kurwa. nie chce sie nawet wypowiadac nt zachowan wobec zwierzat, bo moja wypowiedzi musialaby byc w calosci ocenzurowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×